Romanowska walczy o rolę w Polsacie

37
Podziel się

Jeśli dobrze jej pójdzie na parkiecie, zagra w nowym serialu.

Romanowska walczy o rolę w Polsacie

Elżbieta Romanowska rozpoczęła juz treningi do Tańca z gwiazdami, w którym wystąpi z Rafałem Maserakiem. Fakt, że producenci dali jej go za partnera, świadczy o tym, że wiążą z nią duże nadzieje. Partnerki złodzieja blokad samochodowych z reguły zajmują w programie wysokie miejsca. Ponieważ w wiosennej edycji nie wystąpi największy rywal Maseraka, najbardziej utytułowany tancerz Tańca z gwiazdami, Stefano Terrazzino, szanse Rafała rosną.

Romanowska na pewno mu w tym pomoże. Sama także walczy o wysoką stawkę. Jak donosi Fakt, Polsat obiecał jej rolę w nowym serialu. Pod warunkiem, że dobrze wypadnie na parkiecie.

To sprawdzona taktyka stacji i swego rodzaju nagroda dla gwiazdy, która zajdzie wysoko w tanecznym show - komentuje pracownik Polsatu. A do tego Ela cieszy się sympatią dyrektor programowej Niny Terentiew. Obiecano jej, że sukces w Tańcu z gwiazdami zaowocuje kolejną rolą.

Podobno Romanowska jest tak zmotywowana, że potrafi spędzić w sali treningowej nawet 8 godzin. Jak ujawniła niedawno, ćwiczy także w domu. Zobacz: Romanowska zatańczy z Maserakiem

KOMENTARZE
(37)
Kamil
4 lata temu
Fajna z niej dziewczyna. Życzę powodzenia!
Gość
4 lata temu
Bardzo sympatyczna z niej babeczka :)
Gość
4 lata temu
Bardzo dobra aktorka teatralna w serialach zawsze robia z niej taka zyciowa pokrake. Wiec jesli kolejny serial mialby byc taki z udzialem to szkoda dziewczyny i jej talentu.
Niemcy
4 lata temu
Tak powinna wyglądać prawdziwa kobieta. Nie za szczupła nie za gruba w sam raz :)
gość
4 lata temu
Nie ma to jak zacząć dzień od Pudelka.
Najnowsze komentarze (37)
gość
4 lata temu
Tylko żeby to nie były koncerty z Patrykiem Pietrkiem, Hahaha serio jest to kobietka która poprostu nie sposób nie lubieć.
Gość
4 lata temu
Powodzenia
gość
4 lata temu
żenada! żeby jakiś g***i taneczny konkurs decydował o dostaniu roli w serialu, a nie to czy się ma pomysł na postać!! co za chore czasy :(
gość
4 lata temu
i po co jej ten tzg . zanim sie obejrzy a zaleje ja fala hejtu . szkoda jej
gość
4 lata temu
gruba krowa z układu
gość
4 lata temu
bardzo ją lubie, chciałabym żeby wrócil serial "2XL" !
gość
4 lata temu
"Nagroda dla gwiazdy -występ w serialu"to zwykły szantaż i wielki stres dla tej pani ,stacja sprawdza jakie ma notowania u widzów,jak dobre to ,obsadzimy bo nowy gniot może zyska wymaganą oglądalność i można planować 2gi sezon,sympatyczna dziewczyna ale z tą tuszą nawet z przereklamowanym Maserakiem daleko nie zajdzie..przykład Karolina Szostak
Otyłuszek
4 lata temu
Bardzo fajna dziewczyna! A ten występ w programie przyniesie jej kilka korzyści. Raz, że zarobi. Dwa, że może dostać kolejną rolę. Trzy, że trochę schudnie. Ja też chciałabym schudnąć, ale nie mam czasu na ruch :( Za to piję herbatkę Teekanne Detox&Slim. Wierzę w to, że choć trochę pomoże mi zejść z wagi.
gość
4 lata temu
Zdjęcie nr 1 albo dostane role albo zjem tego psa.... :)
Gość
4 lata temu
Jak można się tak zatuczyć! Straszne.
gość
4 lata temu
BBW
Gość
4 lata temu
A kogo chce zagrać? Pączka?
gość
4 lata temu
chciałabym jej kibicować, ale... nie mogę, bo tańczyć będzie z Maserakiem
gość
4 lata temu
przepukliny się Maserak nabawi, jak nic. To on powinien zacząć trenować, najlepiej przesuwając szafę gdańską, trzydrzwiową