Kinga Rusin na czerwonym dywanie w Los Angeles! (FOTO)
TVN znów wysłał ją do Stanów. Udało jej się zrobić zdjęcie z Eddiem Redmaynem.
Jak co roku Kinga "śniadanie na Manhattanie" Rusin postanowiła udowodnić, że jest największą gwiazdą Dzień Dobry TVN. Edward Miszczak znów wysłał ją do Los Angeles. Jako specjalna korespondentka TVN-u relacjonowała najważniejszą imprezę filmową roku już od kilku dni. Przypomnijmy: Kinga Rusin "tuż przed" Oscarami (FOTO)
Kinga pochwaliła się też zdjęciami z czerwonego dywanu. Wystąpiła w białej sukni od swoich kolegów - Paprockiego i Brzozowskiego. Udało jej się też zrobić sobie zdjęcie z Eddiem Redmaynem, nominowanym do Oscara za rolę w filmie Dziewczyna z portretu.
Przypomnijmy, że rok temu Kinga też była w Los Angeles: Rusin pozuje z "Oskarem" Pawlikowskiego! (FOTO)
"Mama, za dobrze ci", jak mówiła Pola Lis.