Trwa ładowanie...
Przejdź na

Orłoś tłumaczy się z "ocenzurowania" "Spotlight": "Nie widziałem jeszcze filmu!"

228
Podziel się:

Według "Teleexpressu", najlepszy film roku jest o... "pedofilii w Bostonie". Orłoś nie wspomniał, że pedofilami byli księża.

Orłoś tłumaczy się z "ocenzurowania" "Spotlight": "Nie widziałem jeszcze filmu!"
bEDoNvfV

Dwa dni temu widzowie Teleexpressu mogli usłyszeć, że Oscara dla najlepszego filmu zdobył obraz Spotlight. Film oparty na prawdziwych wydarzeniach opowiada o śledztwie dziennikarzy z Bostonu, którzy ujawnili skandale pedofilskie w kościele katolickim. Historia opublikowana przez Spotlight przyczyniła się do kolejnych śledztw już poza USA. Do dzisiaj trudno stwierdzić, ile dokładnie dzieci skrzywdzili księża katoliccy na całym świecie. Mimo to według Teleexpressu Spotlight to... "film o pedofilii w Bostonie". Przypomnijmy: "Teleexpress": "Spotlight" to film o "aferze pedofilskiej w Bostonie"

W sieci wybuchał burza związana z podaniem tej informacji przez Macieja Orłosia. Internauci kpią, publikując podobne "recenzje" znanych filmów. Sam Orłoś tłumaczy się w rozmowie z Natemat, że... nie widział jeszcze filmu, dlatego Spotlight został opisany w taki sposób.

Często w "Teleexpressie" sygnalizujemy dany temat, a potem podajemy więcej szczegółów w "Teleexpressie Extra". Tak było i tym razem - tłumaczy. Szczegóły podaliśmy w "Teleexpressie Extra".

bEDoNvfX

"Szczegółem" jest to, że pedofilami byli księża. Według Orłosia takiego sposobu podania informacji nie można uznać za błędny.

Jacek Kurski na pewno się z nim zgodzi.

bEDoNvgd
bEDoNvge
bEDoNvgy
KOMENTARZE
(228)
gość
6 lat temu
Mógł wymyślić coś bardziej wiarygodnego..
gość
6 lat temu
pominęli też fakt, iż na końcu filmu, na liście przestawiającej państwa, w których odkryto afery pedofilskie z udziałem księży, wymieniona została również Polska (Poznań).
Gość
6 lat temu
Czarna mafia czuwa, by nic nie wycieklo ;)
bEDoNvgz
Gość
6 lat temu
PiS to porazka
gość
6 lat temu
Nie powiedzieli że to film o klechach pedofilach , bo zaraz z kurii i od Rydzyka poszłyby protesty , że to brutalny atak na kościół i poniżanie księży
Najnowsze komentarze (228)
gość
6 lat temu
a z czego tu się tłumaczyć ? każdy wchodzi swoim w doope, a czy g****o wyborcze pisało, że film Wilk z Wall Street jest o żydowskim z*******u i o******e ?
gość
6 lat temu
Orłoś niby uważasz się za mądrą osobę,a takie głupoty mówisz,komu,po co ,powiedz,że d**ę liżesz Kurskiego i tyle.
gość
6 lat temu
Orłoś to ten koleś który kiedyś zostawił chorą na stwardnienie rozsiane zonę z dwójką małych dzieci i odszedł do innej ? Należałoby mu nie podawać ręki. Żenada.
gość
6 lat temu
moga wywalic z roboty kurski tylko czeka na sygnal od jaroslawapolskezbawa
gość
6 lat temu
Oj Orłoś Orłoś, nie bierz przykładu z Ziemca
gość
6 lat temu
Jacek/Jarek każe, sługa musi...
gość
6 lat temu
duren
gość
6 lat temu
Wstyd panie Maćku. Film jest na ekranach w Polsce od miesiąca i musiał Pan czytać recenzje.Rozumiem,że dba Pan o pracę. Ale po tylu,tylu latach przestaję oglądać Teleekspress.
bEDoNvgr
gość
6 lat temu
Pis to m***y i gnidy
gość
6 lat temu
Panie Orłoś jesteś pan żałosnym dupkiem!
-098776
6 lat temu
no to mamy prl 2 k***y pisoeskie wszystko ocenzuruja byle rydzykowi wesc w d**e bez wazeliny
gość
6 lat temu
kolejny sprzedawczyk
i tak Cię lub...
6 lat temu
a jaką nazwę nosił chór diecezji Poznańskiej?,,Petz shop boys''....:-)) Maciek,wyluzuj, w naszym kraju z kazdego można sobie robić jaja....
gość
6 lat temu
Jednym słowem ,nie mamy się spodziewać tego filmu w polskich kinach?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDoNvhk
bEDoNvhl
bEDoNvhm
bEDoNvhn
bEDoNvho
bEDoNvgT