Trwa ładowanie...
Przejdź na

"M jak miłość" zostaje w TVP! Kurski obniży pensje aktorom?

140
Podziel się:

"Spotykamy się z władzami, negocjujemy. Obowiązuje nas tajemnica handlowa, ale pracujemy normalnie i powstają nowe odcinki”.

"M jak miłość" zostaje w TVP! Kurski obniży pensje aktorom?

Po zmianach na najwyższych stanowiskach w TVP, nadszedł czas na zmiany programowe. Wiadomo już, że do telewizji powrócą emitowane przed laty programy takie jak Pegaz, Sonda, Teleranek i być może Wielka Gra. Będzie za to mniej telenowel.

Na pierwszy ogień poszedł emitowany od 19 lat Klan. Zdaniem prezesa Jacka Kurskiego losy rodu Lubiczów nie mają dla telewizji żadnych walorów - ani edukacyjnych ani finansowych. Zastąpić mają ich... Jagiellonowie.

Liczę, że negocjacje prowadzone z producentami zakończą się pozytywnie i seriale staną się opłacalne, zaczną na siebie zarabiać, dzięki czemu będą mogły pozostać na antenie - napisał Kurski w oficjalnym oświadczeniu. Dotychczasowy model stopniowo zastąpimy nowym, bardziej efektywnym dla TVP. Otwieramy się na kontakty z twórcami, aby pozyskać z rynku najlepsze projekty. Procesem produkcji i jego kosztami w większym stopniu niż dotąd zarządzać będzie TVP. Nie może być tak, żeby wielomilionowe produkcje przekładały się na wielomilionowe straty.

Czarne chmury zaczęły gromadzić się też nad M jak miłość. Za tą produkcją przemawia jednak poparcie widzów. Mostowiaków ogląda średnio 7 milionów osób, podczas gdy Lubiczów tylko 3 miliony. Jak z dumą donosi Super Express, producenci dogadali się już z TVP i serial na razie zostaje na antenie, chociaż z obciętym budżetem. Od tej pory odcinek nie może być droższy niż 300 tysięcy złotych. To zapewne oznacza redukcję etatów technicznych oraz zmniejszenie pensji aktorom.

Obowiązuje nas tajemnica handlowa i nie możemy zdradzać szczegółów nowej umowy - mówi Karolina Baranowska z PR serialu. Spotykamy się z władzami, negocjujemy. Mogę zapewnić, że pracujemy normalnie, jesteśmy na planie, powstają kolejne odcinki.

KOMENTARZE
(140)
gość
6 lat temu
płaca powinna być adekwatna do pracy, czy oni naprawdę zasługują na ogromne gaże? nie
gość
6 lat temu
Plus za obnizenie pensji tym pozal sie Boze artystom.Po co ten serial ciagnac,to juz nie wiem?
Gość
6 lat temu
Żyją tacy-nawet nie-aktorzy,bo po filmówce większość z nich nie jest a gniot niskich lotów finansują z publicznych pieniędzy! Lepiejbte pieniądze wydać na nauki pływania dla dzieci
GOSCIOWA
6 lat temu
niedlugo nikt nie bedzie ogladal ani 1 ani 2
oskar
6 lat temu
Poczatki filmu byly fajne,proste bez zadnego przepychu a teraz to wyzsza polka,aktorzy byli bardziej skromni teraz to wielki gwiazdy.
Najnowsze komentarze (140)
gość
6 lat temu
Haha, DOBRZE IM TAK ! XDDDD
lolka
6 lat temu
tak niech wroca stare i komuna tez zamiast isc do przodu to sie cofamy
ela
6 lat temu
Poczatkowo ten serial bym nawet dobry ale teraz juz nie. Jest beznadziejny
Gość
6 lat temu
Teraz maja 1,5 miesiąca przerwy to jak kręcą ??? Nieroby!!! To są skutki odcienia budżetu. Lucyna barabarz kierowniczka hali z orzeszyna. Ps wszyscy na planie piją wóde na legalu a jak jest po wypłacie to wszyscy nacpani z golymi fajami latają ze aż mucha nie siada.
gość
6 lat temu
bardzo żałuję, że zostaje.....i tak nigdy nie oglądam.
gość
6 lat temu
ciekawe jak w jagiellonach zrobic lokowanie produktu? Panie jacku czy to na prawde bedzie dochodowa decyzja?
gość
6 lat temu
Kurski dobrze robi.
sandokan
6 lat temu
G****a ciemnoto zajmijcie się turystyką kwalifikowaną a nie oglądaniem głupich seriali.
jakub
6 lat temu
Czas by był żeby z tym badziewiem już skończyć. Ile lat jeszcze chcecie to coś ciągnąć. Ja w ogóle na ten serial nie patrzę, a abonament muszę płacić.
Gość
6 lat temu
Jestem ciekawa w jakim celu robione są oszczędności?
gość
6 lat temu
już dawno nie oglądam
gość
6 lat temu
"M jak miłość" - szmirowary tasiemiec jest tylko i wyłącznie oglądany ze względu na najkorzystniejszy czas , w jakim jest nadawany. Większość z nas ma w tym czasie WŁĄCZONY telewizor,ponieważ: -wróciliśmy z pracy i musimy odetchnąć -położyliśmy dzieci spać,odpoczywamy,telewizor gra - oglądaliśmy pierwsze odcinki serialu i teraz bluzgając -oglądamy z przyzwyczajenia itp. Najwyższa pora, aby to "cudo" zakończyć,jak najszybciej.
gość
6 lat temu
Kurski dobrze robi. Dość trwonienia naszych pieniędzy na te szmirowate seriale. Ja żadnego nie oglądam, bo one są o niczym. Zostały mi tylko programy informacyjne i Sulejman. Czasem obejrzę film przyrodniczy, albo popularno-naukowy. Naprawdę słaba jest ta telewizja. Mroczki zaś obaj nie są nawet aktorami, aktorstwo zerowe. Chciałabym, żeby i ten serial skasowali i dali coś lepszego.
gość
6 lat temu
jeszcze jeden d***l pisowski ze swinskimryjem to jacus kurski d***l nad debilami
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie