Trwa ładowanie...
Przejdź na

Karolina Korwin-Piotrowska straciła pracę w Onecie przez... to zdjęcie z Pudelka?

252
Podziel się

"Tak się kradnie czyjąś ciężką pracę" - napisał autor ostatniej sesji Kiszczakowej i jej umierającego męża.

Karolina Korwin-Piotrowska straciła pracę w Onecie przez... to zdjęcie z Pudelka?
bCOWxYNx

Karolina Korwin-Piotrowska poinformowała wczoraj, że zakończyła współpracę z portalem Onet, dla którego od kilkunastu miesięcy pisała felietony. Dziennikarka napisała na Facebooku, że z tej okazji "wreszcie" może wyrazić swoje prawdziwe poglądy i oceniła, że należący do tej samej firmy Fakt "to jeden wielki paw". Okazuje się, że Onet rozstał się z Korwin-Piotrowską, bo w jednym ze swoich felietonów użyła zdjęcia, do którego nie miała praw.

Tekst pt. Maria Kiszczak Sjuperstar Karolina zilustrowała zdjęciem z artykułu z Pudelka o ostatniej sesji Marii Kiszczakowej i jej umierającego męża Czesława. Autorem zdjęć jest Maksymilian Rigamonti. Już pod koniec lutego informował na swoim profilu, że Korwin-Piotrowska posłużyła się fotografią, nie mając do niej praw.

bCOWxYNz

Onet poinformował wczoraj, że w związku z tym zakończył współpracę z gwiazdą TVN.

Pani Karolina Korwin Piotrowska, współpracująca z Grupą Onet.pl w ramach programu Onet Autorzy, dopuściła się naruszenia regulaminu i wykorzystała w swojej publikacji zdjęcie, do którego nie miała prawa, które nie było jej własnością - tłumaczy w rozmowie z Wirtualnymi Mediami Paweł Jurek, dyrektor zarządzający portalu. Dlatego też podjęliśmy decyzję o zakończeniu współpracy.

Korwin-Piotrowska jak na razie nie skomentowała tych słów.

bCOWxYNF
bCOWxYOa
KOMENTARZE
(252)
Gość
4 lata temu
Swoją drogą ten koles robiąc takie zdjęcia z umierającym człowiekiem tez okazał sie niezła ś****a... Dno.
gość
4 lata temu
Pan fotograf ma być z czego dumny
gość
4 lata temu
mówcie o niej co chcecie, ale to jest jedyna polska dziennikarka która potrafi powiedzieć bolącą prawde o showbiznesie. powodzenia Korwin-Piotrowskiej
bCOWxYOb
Gość
4 lata temu
Taa bo wy placicie uczciwie za kazde zdjecie..
gość
4 lata temu
Fotograf powinien wstydzić się takich zdjęc (pomijam co na nich jest tylko wykonanie) Kariery nie zrobi.
Najnowsze komentarze (252)
gość
4 lata temu
ale wychodzi z niej zakłamanie jak pracowała to fajnie jak ją zwolnili to wszystko do d.......
gość
4 lata temu
a kto by chcial czytac jej teksty
gość
4 lata temu
potwierdziła, że jest hipokrytką, bo jak brała od nich pieniądze to nie przeszkadza jej ten paw; i jak zwykle obraża byłego chlebodawcę
Gość
4 lata temu
Odkąd to nie można czegoś wykorzystać na zasadzie prawa cytatu? I dobry ten nieudacznik - ciężka praca, hahahaha - studenc****erwszego roku robią lepsze zdjęcia, a branie kasy od komuchów pokazuje z kim mamy do czynienia. Onet dno jak zawsze, trzeba zlikwidować.
gość
4 lata temu
hahahahahahahahahaaa
obserwator
4 lata temu
Jakoś dotad jak Onet płacił kaskę to był CACY, a jak wylał na morde za kradzież - to BEEE
gość
4 lata temu
No coś podobnego! To do tej pory Piotrowska nie mówiła swoich poglądów? Nie mówiła prawdy tylko półprawdy i ćwierćprawdy czyli ze w połowie i w 3/4 kłamała? Komu potrzebna taka hipokrytka i aferzystka?
gość
4 lata temu
hipokrytka i do tego jeszcze z********a!
bCOWxYNT
mk
4 lata temu
Teraz taka krytyczna ? a do ej pory brało sie kasę i pluło na innych ? Do takich mówię popatrz w lustro i spluń, ale tacy jak ona i podobni - nie wiedzą o co chodzi
gość
4 lata temu
Njagorsze, że ten neznany fotografoman zarobi pieniądze, i będzie mógł pójśc do sklepu i kupić bułę i mortadelę, jak to napisąła krolowa krółów. Tak si e robi pieniądze. Niesamowicie pierdoła się napracowła, zeby kliknąć paskudną fotkę. Obleśną fotkę. Tak powstają wlaśnie wielkie majątki pasożytów społecznych.
gość
4 lata temu
Dlaczego Kiszczakowa pozwoliła się sfotografować w takiej sytuacji??Z głowa coś nie tak czy dla kasy??ZENADA!!!!
ania
4 lata temu
Nareszcie ktoś jej utarł wścibuśnego nosa.
gość
4 lata temu
Maksymilian Rigamonti, więc tak nazywa się ta gnida, która ze starej i zdemenciałej kobiety i jej umierającego męża zrobiła niesmaczne widowisko, takie hieny powinno się publicznie piętnować, wypalając mu to piętno na głupim i świńskim łbie.
gość
4 lata temu
fotograf nie jest obiektywny, to jego zawód robi zdjęcia na zlecenie a nie z chęci wyrażania czegoś od siebie, kapiszi ?
...
Następna strona
bCOWxYOv