Węgrowska o teście ojcostwa: "Dobrze wiedziałam, czyje dziecko nosiłam"

150
Podziel się

"Córka nic nie ma po mnie, wszystko z Maćka. I wygląd i charakter".

Węgrowska o teście ojcostwa: "Dobrze wiedziałam, czyje dziecko nosiłam"

Minione miesiące upłynęły Iwonie Węgrowskiej na sądowej walce o ustalenie ojcostwa córeczki Lili. Ponieważ dziewczynka przyszła na świat przed upływem 300 dni od rozwodu Węgrowskiej z Krzysztofem Madejskim, otrzymała jego nazwisko. Polskie prawo zakłada bowiem, że w takich przypadkach ojcem dziecka jest mąż matki. Tymczasem piosenkarka znalazła już sobie nowego chłopaka i, jak zapewnia, właśnie z nim zaszła w ciążę.

Nie musiałam robić badań DNA, bo dobrze wiedziałam, czyje dziecko nosiłam pod sercem, ale doszłam do wniosku, że taki dowód przyspieszy działanie sądu. W takich wypadkach konieczna jest sprawa o zaprzeczenie ojcostwa - wyjaśnia w tygodniku Na żywo. Trudne to, ale niestety konieczne.

Iwona, która kilka dni temu zamieściła w internecie wpis, w którym informuje wszystkich zainteresowanych i niezainteresowanych o tym, co się aktualnie w jej życiu dzieje, idzie w zaparte, że jest osobą bardzo dyskretną i dbającą o prywatność. Zobacz: Węgrowska ogłasza: "Badania DNA dowodzą, że jesteśmy rodzicami Lili! NIE MACIE PRAWA MNIE OCZERNIAĆ!

„O najważniejszych sprawach w moim życiu milczę - zapewnia w rozmowie w tabloidem - Załamałam się, gdy po porodzie dowiedziałam się, że zabrakło 10 dni od rozwodu, by moja córka formalnie otrzymała nazwisko swojego taty. Płakałam, bo Lili jest owocem miłości mojej i Maćka. Na pewno ucierpiało niewinne dziecko, które nie jest osobą publiczną i moi bliscy. Ale co nas nie zabije, to nas wzmocni - takie słowa usłyszałam od mojego ukochanego i tego się trzymam. Nie dam się sprowokować, ale jeśli trzeba to zawalczę.”

Maćkowi nie jest łatwo, ale to rozważny człowiek - ujawnia Iwona. Podziwiam go, ze zachowuje zimną krew i jeszcze ma siłę na to, by uspokajać mnie i moją mamę. Lili nic nie ma ze mnie, wszystko z Maćka. I wygląd i silny charakter. Wie, czego chce i jak to egzekwować. Kocham ją nad życie.

KOMENTARZE
(150)
Gość
4 lata temu
To dziecko jej dobrze zrobiło,ogarneła się,przystopowała. Biust po zmniejszeniu wygląda lepiej.
gość
4 lata temu
Nowy partner przystojny i odpowiedni dla niej :)
gość
4 lata temu
i pomyslec ze kiedy zaczynala kariere to byla calkiem ladna dziewczyna
Gość
4 lata temu
Ludzie, k....a, dajcie innym żyć!
gość
4 lata temu
Owoc miłości? Jakże by inaczej? Ten kochaś ma już trzy owoce miłości z zoną, szkoda, że o nich zapomniał. To ohydne, gdy para kochanków epatuje publicznie swoją zgniłą miłością w sytuacji, gdy porzucona rodzina cierpi.
Najnowsze komentarze (150)
gość
4 lata temu
Pozytywna przemiana. Naprawdę. Macierzyństwo to super sprawa, od razu się człowiek odnajduje i ogarnia.
gość
4 lata temu
wiesniaczka. cale obcasy w gowienku. gwiazda ze spalonego teatru
Mama do Mamy
4 lata temu
Na pewno kocha swoją córeczkę i jest wspaniałą mamą, ona jest taką ciepłą i kochaną osobą. Iwonka, na pewno na początku nie jest Tobie lekko, hormony po ciąży jeszcze się nie uspokoiły (wiem bo też jestem mamą) ale zobaczysz, z każdym miesiącem będzie lepiej. Jak będzie mieć 2 latka to zupełnie spoko, prześpi całą noc i w ogóle, exodus z pieluch :-)
gość
4 lata temu
ale ma płaską d**ę :/
gość
4 lata temu
No ale nie kumam czegoś! Dziecko jest biologicznie byłego męża a ona mowi ze to dziecko wyszło z miłości jej i jej nowego partnera! Ona chyba zamiast wstrzyknąć sobie Botox chyba go wypiła i zupełnie sparaliżowało jej mózg!
gość
4 lata temu
Obcasy uwalone ziemià, ale co tam.
gość
4 lata temu
Ci za dziopa, p****la kręci czy dziecko wyprowadza? I tej nowy facet za ładny powinna poprosić Magdę parówkę Gesler zeby jej jakaś parowe jak milioner Krzysio znalazła?
bolek
4 lata temu
FAJNE TRZEWIKI NA SPACER POTRAWIE
Gość
4 lata temu
Jak widze mamusie z wozkiem i kopytach na obcasie, uj******h od blota w za malych ciuchach to zastanawiam sie dlaczego sama sie tak krzywdzi a przy okazji traci duzo radosci podczas zabawy,bo nie jest jej komfortowo...
gG
4 lata temu
i charakter pisma też ma po łojcu
gość
4 lata temu
prawo polskie jak zwykle dyskryminuje kobiety ...
gość
4 lata temu
całe szczęście że podobna do Maćka........Krzysiek to jakaś masakra
gość
4 lata temu
piękna kobieta naturalnie - przed zabiegami i przystojny facet, córcia będzie śliczna
eee...
4 lata temu
na tym zdjęciu gdzie się całują mogła by go objąć ustami od czoła aż po brodę brrrrr
...
Następna strona