Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak twierdzi, że przegrała przez... sukienkę? "Była roztrzęsiona"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
755
Podziel się

"Miała wystąpić w kanarkowej kreacji, niestety poplamiła ją tancerka".

Górniak twierdzi, że przegrała przez... sukienkę? "Była roztrzęsiona"
bEqPLvfV

Edyta Górniak wiązała wielkie nadzieje z krajowymi eliminacjami do tegorocznego konkursu Eurowizji. Chociaż oficjalnie przyznawała, że o wszystkim zadecydują widzowie i wysłane przez nich SMS-y, wydawała się raczej pewna swoich szans.

Miała przecież przypomnieć Polakom, jak się odnosi sukces w takim konkursie. Odkąd Edzia w 1994 roku zdobyła drugie miejsce, żadnemu polskiemu wykonawcy nie udało się zbliżyć do jej wyniku.

Widzowie jednak wybrali utwór Michała "jak on się nazywa..." Szpaka. I to właśnie on będzie reprezentował nasz kraj w Sztokholmie. Jak ujawnia Fakt, Górniak uważa, że przegrała przez... sukienkę.

bEqPLvfX

Tuż przed jej występem okazało się, że żółta kreacja, w której miała wystąpić, została poplamiona przez jedną z tancerek podczas próby kamerowej.

Edyta była roztrzęsiona - pisze tabloid. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy w ogóle będzie w stanie wyjść na scenę. W jej ekipie zapanowała panika. Mimo że stylista znalazł dla niej nową, piękną suknię, incydent skutecznie wyprowadził Edytę z równowagi.

Jak sugeruje tabloid, właśnie dlatego nie była w stanie zaprezentować wykonania na miarę swoich możliwości i ostatecznie przegrała nie tylko ze Szpakiem, ale i z szafiarką Margaret.

bEqPLvgd
bEqPLvge
bEqPLvgy
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(755)
Joko
5 lata temu
Zero klasy, nawet przegrać z honorem nie potrafi. Polacy mają już dosyć jej fochów i dąsów.... Zblazowana podstarzała "pseudodiva"
gość
5 lata temu
Dorosła baba z problemami nastolatki...
gość
5 lata temu
a już tam! czego ona jeszcze nie wymyśli!Jeżeli chodzi o sukienkę to była najładniejsza ze wszystkiego co Edyta reprezentowała!dlaczego nie chce dopuścić do siebie myśli,że ktoś lepszy od niej?Żadna sukienka tu nie pomogłaby!Trzeba przyjąć porażkę i wyciągnąć wnioski! i nie pogrążać się !
bEqPLvgz
Gość
5 lata temu
Oj Edzia, Edzia, dajże już spokój !
gość
5 lata temu
Po pierwsze Edyta nie przegrala, bo trzecie miejsce to tez w scislej czolowce! Po drugie, swietnie zaspiewala jak zawsze, bez falszow, z mocnym glosem i super wykonem! Przegrala jej piosenka, bo nie powala ani melodia ani nie nadawala by sie na Eurowizje... Nawet gdyby Edytka wyszla w poplamionej sukience i zaspiewala ta sama piosenke... to wyniki bylyby te same, bo piosenka byla nijaka!
Najnowsze komentarze (755)
gość
5 lata temu
pani edyto za to ze jest pani taka wredna dla michała szpaka to panią nie lubie i ni szanuje ,nie dorasta mu pani nawet do pięt.żadnej płyty pani już nie kupie.
gość
5 lata temu
Akurat sukienka bardzo mi się podobała. Pani Edyto trzeba się pogodzić z tym, że Micha l był lepszy.
gość
5 lata temu
Wiekowo to tak jakby mama przegrala z synkiem
gość
5 lata temu
hymn był lepszy od jej piosenki
gość
5 lata temu
wstydziłaby się tak bredzić.
gość
5 lata temu
To nie sukienka sprawiła, że przegrała poprostu była gorsza, musi się z tym pogodzić nikt już nie chce jej słuchać.
gość
5 lata temu
edzia nie martw sie za rok mozesz podejsc do eurowizji tylko piosenke musisz miec dobrą wpadającą w ucho ,zebys pokazała swoje walory głosowe,tą miałas ładną ale cos jej brakowało .
gość
5 lata temu
EDYTA zmienia wiarę jak rękawiczki. Była katoliczką, potem buddystką, ostatnio znowu się nawróciła. Uwielbia przy tym opowiadać o duchowej stronie swojej osoby, szczerze chyba wierząc, że jej „mądrości” kogoś interesują. Powinna raczej rozumieć, że złotem jest MILCZENIE i przestać epatować kolejnymi swymi wywodami na tematy, które ją akurat pochłaniają. Zresztą od słów ważniejsze są czyny, a tu ma wiele do poprawy. Jej liczne fanaberie, kaprysy i egzaltacje, którymi PUBLICZNIE dzieli się z fanami, od lat czekającymi na choćby jedną udaną płytę, skazują ją nie tylko na ŚMIESZNOŚĆ, ale czasem wręcz KOMPROMITUJĄ. Żal patrzeć jak ta utalentowana wokalistka zmierza ku scenicznemu UPADKOWI. Kiedyś była gwiazdą. Dziś coraz częściej jest traktowana na równi z DODĄ, SIWIEC i innymi medialnymi PAJACAMI, które znane są tylko z tego, że są znane.
bEqPLvgr
gość
5 lata temu
kobieto wrzuc na luz,sa lepsi od ciebie i musisz sie z tym pogodzic,michał spiewał pieknie a ty naucz sie pozadnie naszego polskiego hymnu
Gość
5 lata temu
Była cyganką, była żydowką ,była buddystka ale zawsze była pierdolnięta przez Ziła i dlatego pozostanie ......Putinowka
Gość
5 lata temu
Pamiętamy z Seolu nasz hymn.... !!! Do obierania ziemniaków s********j...a nie na litość chrześcijańska nas nabierasz bo za chwilę oglosisz że mahomet jest jedynym prorokiem. Itd
gość
5 lata temu
Roztrzęsiona bidulka w nie tej sukni! Szkoda!
Gość
5 lata temu
Szpakowi nawet sukienka by nie przeszkodziła bo po prostu jest klasą sam w sobie pod każdym względem
gość
5 lata temu
A co ma piernik do wiatraka. Nie o sukienke chodzilo tylko utwor miala slaby!!!
...
Następna strona
bEqPLvgT