Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nike zerwał kontrakt z Szarapową! "Jesteśmy bardzo zasmuceni"

129
Podziel się

Tenisistka straciła sponsora po ujawnieniu prawdy o stosowaniu dopingu.

Nike zerwał kontrakt z Szarapową! "Jesteśmy bardzo zasmuceni"
bDIUpfoB

Wczoraj w trakcie konferencji prasowej Maria Szarapowa potwierdziła, że przez 10 lat pełnej sukcesów kariery brała doping. Tenisistka, która obecnie jest siódmą rakietą świata, tłumaczyła, że leki na astmę brała zgodnie z zaleceniem lekarzy i nie wiedziała, że jest zakazany przez federację.

Ponoć wielokrotna mistrzyni otrzymywała recepty na lek pod inną nazwą od wielu lat i "nie zorientowała się, że środek został zakazany". W trakcie konferencji Szarapowa zapewniła, że nie zamierza przerywać kariery. Na razie nie wiadomo, jak zostanie ukarana i czy otrzyma pozwolenie na udział w turniejach. Tenisistka za branie dopingu zapłaciła już jednak utratą najważniejszego sponsora. Firma Nike ogłosiła już, że zrywa z nią kontrakt.

Jesteśmy bardzo zasmuceni i zaskoczeni najnowszymi informacjami na temat Marii Szarapowej. W tej sytuacji musimy zawiesić naszą współpracę na czas dochodzenia. Będziemy uważnie przyglądać się całej sytuacji – czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym marki.

bDIUpfoD

Tracąc kontrakt z Nike Szarapowa stała się "biedniejsza" o 70 milionów dolarów...

bDIUpfoJ
bDIUpfpe
KOMENTARZE
(129)
gość
5 lata temu
Ale ona śliczna mmm ...
gość
5 lata temu
i o to włąsnie chodziło ,komus nie pasiowało to ze zarabia tyle kasy stad ta afera:)
gość
5 lata temu
Kobieta o urodzie 'sprzątaczki' wylansowana na piękność. A teraz się okazuje, że swój talent do tenisa niestety wspierała medycyną co troszeczkę być może wypaczyło jej wyniki.
bDIUpfpf
gość
5 lata temu
To jest tak słaby artykuł, że nie dam rady! Po pierwsze, nie zerwał kontrakt, ale wstrzymał go, do czasu wyjaśnienia sprawy. Po drugie, nie stosowała, leku na astmę, tylko lek stymulujący pracę krążenia. Po trzecie, lek zaczął być klasyfikowany jak doping dopiero od stycznia tego roku!
gość
5 lata temu
durnie, gdzie taka dzide znajda teraz?
gość
5 lata temu
Ale bym ja ******
Dziki
5 lata temu
Wszyscy sportowcy mają astmę.:-)
Dziki
5 lata temu
Wszyscy sportowcy mają astmę.:-)
gość
5 lata temu
większość leci na dopingach jej błąd, że dała się złapać
DSDS
5 lata temu
DOROBI INACZEJ JAK UMIE..
gość
5 lata temu
Ponoć wielokrotna mistrzyni otrzymywała recepty na lek pod inną nazwą od wielu lat i "nie zorientowała się, że środek został zakazany". Bo został zakazany od 2016 roku, wystarczy trochę poczytać...
gość
5 lata temu
nie zerwał, tylko na razie zawiesił......Czytać ze zrozumieniem.
gość
5 lata temu
Powinna zwrócić wszystkie pieniadze! hańba i wstyd!
bDIUpfoX
gość
5 lata temu
nie komentujcie jeśli przeczytaliście wersje napisaną tylko przez pudelka. Informacje mega nierzetelne! Trzeba było obejrzeć konferencje i zobaczyć jak ta sytuacja wyglądała a nie teraz piszecie bzdury...
...
Następna strona
bDIUpfpz