Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona prezesa Amber Gold domaga się PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH zaległej pensji!

250
Podziel się:

Razem z mężem oszukali Polaków na ponad 580 milionów. Katarzyna P. chce zapłaty za 2012 rok.

Żona prezesa Amber Gold domaga się PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH zaległej pensji!

Prezes Amber Gold Marcin P. oraz jego żona Katarzyna oszukali klientów swojej firmy na ponad 850 milionów złotych. W latach 2009-2012 okradli prawie 19 tys. ludzi. Afera Amber Gold była jedną z największych na polskim rynku finansowym.

Firma założona przez Marcina P. miała być rzekomo alternatywą dla oszczędzania i inwestowania w tradycyjnych bankach. W rzeczywistości była jednak piramidą finansową.

Chociaż na początku Marcinowi P. postawiono 17 zarzutów, a jego żonie 12, do tej pory liczba zarzutów postawionych byłemu prezesowi Amber Gold wzrosła do 24. Katarzyna P. odpowie na 17 zarzutów.

Sprytni małżonkowie zdążyli jednak przed aresztowaniem odłożyć 27 milionów z ukradzionych klientom pieniędzy. Kolejne 6,5 mln zł zainwestowali w luksusową willę, w której planowali zamieszkać po wyjściu na wolność.

W międzyczasie jednak osadzona w łódzkim areszcie Katarzyna P. nawiązała romans ze strażnikiem więziennym i zaszła z nim w ciążę. W październiku zeszłego roku urodziła dziecko, które obecnie przebywa z nią w areszcie. Przypomnijmy: Żona szefa Amber Gold urodziła dziecko w więzieniu!

W poniedziałek w gdańskim sądzie rozpocznie się proces przeciwko małżonkom P. Wierzyciele domagają się od nich ponad 580 milionów. Niestety, z majątku Amber Gold udało się zabezpieczyć tylko 43 mln.

Jak donosi Super Express, Katarzynie P. nie wystarczają ukryte przed policją i prokuraturą miliony. Domaga się kolejnych 486 tys. zł. Kobieta domaga się... zaległej pensji:

Policzyła sobie zaległe wynagrodzenia za 2012 r. Bizneswomen miała zarabiać od 50 do 150 tys. zł miesięcznie - pisze tabloid. Pieniędzy chce także prezes Marcin P., który wytoczył syndykowi proces o 600 tys. zł.

Na razie jednak grozi im do 15 lat więzienia. Katarzyna P. prawdopodobnie powoła się na fakt, że niedawno została matką i będzie wnioskowała o łagodniejszy wyrok.

KOMENTARZE
(250)
gość
6 lat temu
a dla czego synek Tuska nie odpowiada za afere ambergold w której miał udział i to duży?!
Gość
6 lat temu
Niektórzy chamstwo mają we krwi. Kompletny zanik sumienia i wstydu - ciekawe co by powiedzieli o niej zwolennicy ewolucji
Gość
6 lat temu
Jak spłodzenie dziecka wpłynęło na karierę zawodową strażnika więziennego?
gość
6 lat temu
A ja się domagam umowy o pracę!
margoś
6 lat temu
Ta pani to jakaś celebrytka, że pojawiła się na pudelku?
Najnowsze komentarze (250)
Gość
6 lat temu
A ludzie tez debile ze wplacali pieniadze do takiego "banku "? Tez pazerni byli ,bo wiadome ze nie da rady sie szybko wzbogacic. Trzeba wlaczyc myslenie..
gość
6 lat temu
TRZEBA MIEĆ TUPET!
gość
6 lat temu
SZZZZOOOOKKKK, Liczę na wymiar Sprawiedliwości wg nowych standardów Prawa i Sprawiedliwości... a tak btw... jak ktoś może się kłaść w nocy, nie mając wyrzutów sumienia, za to co zrobił. i jeszcze mieć czelność takie żądania... ja osobiście nie liczę na sprawiedliwość w tym WYMIARZE, nie ma się co cieszyć poniektórym ..."udało się"... NIC się nie UDAŁO, tylko kara została odroczona na bliższą, lub dalszą lub bardzo dalszą przyszłość .... a może i tą poza tym czasem i przestrzeniom ??..?
gość
6 lat temu
złodzieje brac sie tez za tuska
gość
6 lat temu
no i tu jest nasze prawo ...brawo sądy...brawo prokuratura....a statystykę im robią drobni złodziejaszki i tacy co leją się po mordach MASAKRA Polska to kraj oszustów i z*******u...
gość
6 lat temu
co za s**z...
gość
6 lat temu
no z pewnością powinni jej oddać!!!!masakra co taka oszustka sobie myśli,okradli tyle tysięcy ludzi i nie mają nawet poczucia winny.....ukarać przykładnie wszystkich ...złodziejskie nasienie!!!!beszczelna jak mało kto
gość
6 lat temu
chcieli dla polakow zbudować tanie linie lotnicze to si enie spodobało rządowi i tzrabyło ich udupic
gość
6 lat temu
to rząd ich zniszczył bo za dobrze im szło i ludzie za dużo w AG zarabiali ,a to psuło szyki skorumpowanej polskiej rzeczywistości i zniszczyli ich odwrocfili kota ogonem z nich zrobili przestepcow .
gość
6 lat temu
alez wy polacy pusci jesteście włąsnie dlatego ze stwali się jedna znajwiekszych firm w Polsce wzbudzili zawisc i musieli tak skonczyc .zostali kozłami ofiarnymi a za całość odpowiada całkiem kto inny .za dobrze im szło i trzabyło ich zniszczyć bo psuli szyki pznerym ludziom w rządzie .
aa
6 lat temu
złodzieje okradli biednych ludzi i jeszcze się czegokolwiek domagają do paki złodzieje
dnt
6 lat temu
I ona dawała klawiszowi? Przez kraty? Zgroza
gość
6 lat temu
w d****h im się poprzewracało zupełnie, złodzieje
gość
6 lat temu
nadal mysli ze jest kims a jest zwykla z********a bez honoru
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie