Trwa ładowanie...
Przejdź na

Duchowy przywódca Arabii Saudyjskiej: "Głodny mężczyzna może zjeść kawałek ciała żony"

1168
Podziel się:

Abdul Aziz al-Sheikh uważa, że małżonka "powinna poddać się każdej decyzji męża ze spokojem i oddaniem". "Powinna być wdzięczna, że jest mu pomocna".

Duchowy przywódca Arabii Saudyjskiej: "Głodny mężczyzna może zjeść kawałek ciała żony"

Podczas gdy w Brukseli dochodzi najprawdopodobniej do kolejnych ataków muzułmańskich ekstremistów, w Arabii Saudyjskiej "przywódca duchowy" kraju ogłosił zaskakującą tezę. Abdul Aziz al-Sheikh, teolog i badacz Koranu, został zapytany przez wiernych, co powinien zrobić głodujący mężczyzna. Mędrzec przemyślał zagadnienie i w trakcie wystąpienia ogłosił, że ma doskonałe rozwiązanie.

Głodny mężczyzna może zjeść kawałek ciała żony. Ta powinna poddać się każdej decyzji męża ze spokojem i oddaniem. Powinna być wdzięczna, że jest mu pomocna - ogłosił Abdul Aziz al-Sheikh.

Fatwa, czyli opinia wysokiego uczonego-teologa muzułmańskiego wyjaśniająca kontrowersję teologiczną i będącą konkretnym wskazaniem jak postępować w danym przypadku, wywołała spore kontrowersje w mediach na całym świecie. Tym bardziej, że teraz zgodnie z prawem w Arabii Saudyjskiej mąż może odciąć żonie rękę i zjeść ją, bez żadnych konsekwencji prawnych.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1168)
Jaga
8 lat temu
Czyli jak on ją poprosi o rękę, to trzeba spodziewać się najgorszego :D
gość
8 lat temu
i dała psom na pożarcie
gość
8 lat temu
pedofile i kanibale
gość
8 lat temu
co za g***i k****n
gość
8 lat temu
Wziąć ich wszystkich wysadzić w powietrze! Boze, XXI wiek i takie coś!
Najnowsze komentarze (1168)
gość
7 lat temu
Czyli religia milosci blizniego - islam dopuszcza kanibalizm ......Ale z biologicznegu punktu widzenia organizm ludzki jest bardzo podobny do s***i.
Uther Lightbr...
8 lat temu
ten kolo wygląda jak guldan
mucha plujka
8 lat temu
czy wy wiecie czy nie wiecie kanibale sa na swiecie,,, a i tez papieze, ktozy wiernym liza stopy,,, a niedlugo beda lizac D,,, same zboczency
Gość
8 lat temu
Czub!!!😁
df
8 lat temu
Dlatego tyle ich mają - jedna na śniadanie, inna na kolację...
gość
8 lat temu
diablisko ! spójrzcie na jego oczy! na jego wyraz ryja. no diabieł wcielony.
gość
8 lat temu
patologia!!!!
gość
8 lat temu
Biedne kobiety!! Co za kretyni w tym kraju ;/ Oto co się dzieje, kiedy kraj tylko importuje dobra a samemu nic nie wymyśla. U nich odkrycia skończyły się na lunety dobre tysiące lat temu. Skoro nie muszą nad niczym myśleć bo wszystko kupują od zachodu to zaprzątać sobie głowę takimi pierdołami.
oBCIO
8 lat temu
Każdego dnia wychodzą takie "kwiatki" z islamskiej strony. Kanibalizm... . Nie było, nie ma i nie będzie porozumienia z NIMI. Nie wpuszczać do Polski.
gość
8 lat temu
no to smacznego...
gość
8 lat temu
trzeba ten kawałek żony ugotować z kostką Knora
gość
8 lat temu
daj palca a wezmie cała rękę
gość
8 lat temu
Te polglowki tepe z w ypranymi mozgami Boja sie zeby zony bron boze nie znaly swoich praw
gość
8 lat temu
Co za i****i wpuszczają takich ludzi do Europy! Wytempić od razu! A ci co się nad nimi rozczulają niech zapraszają do swoich domów na przepyszny posiłek :D
...
Następna strona