Adele o terrorystach z Brukseli: "Jesteśmy lepsi niż ci skurw***e!"

106
Podziel się

"Jesteśmy wszyscy zjednoczeni. Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek była tak poruszona" - powiedziała do fanów na koncercie.

Adele o terrorystach z Brukseli: "Jesteśmy lepsi niż ci skurw***e!"

Po głośnych tragediach, jak zamachy terrorystyczne w Paryżu i Brukseli gwiazdy często okazują solidarność z ofiarami. W listopadzie po ataku na teatr Bataclan Madonna przerwała swój koncert, żeby wygłosić płomienne przemówienie. Zadedykowała też ofiarom piosenkę Like a Prayer.

Ataki na lotnisko i metro w Brukseli też wywołały poruszenie wśród gwiazd show biznesu. Tym razem najgłośniej zareagowała na wczorajszym koncercie w Londynie Adele. Wyraźnie poruszona wygłosiła krótkie, dosadne przemówienie.

Chciałabym, żebyście wszyscy zaśpiewali ze mną. Tak głośno, żeby nas usłyszeli - powiedziała. Jestem tu, żeby się z wami bawić, a wy chcecie rozrywki. Jesteśmy więc wszyscy zjednoczeni, a dzięki temu jesteśmy lepsi niż ci skurwiele!

Piosenkarka poprosiła też o wyjęcie telefonów komórkowych i włączenie ekranów - które zamiast płomieni miały być znakiem solidarności dla ofiar w Brukseli i ich rodzin. Zadedykowała im swoją balladę Make You Feel My Love. Gdy skończyła śpiewać, dodała:

Nie przypominam sobie, żebym była kiedykolwiek tak poruszona. Dziękuję wam z całego serca. Zaśpiewaliście bardzo głośno. Myślę, że nas usłyszeli.

KOMENTARZE
(106)
Gość
4 lata temu
Kocham Cie Panie Boze i prosze o pokoj na ziemi, niech kazde dziecko ma mame, tate i swoje lozeczko. Zlu mowie NIE !!!!!
gość
4 lata temu
w*n z Europy! dajcie nam żyć w spokoju!!!
Gość
4 lata temu
Fajna babka z niej
Gośće
4 lata temu
To co się dzieje jest po prostu przykre
gość
4 lata temu
Oni też są zjednoczeni i to coraz lepiej.
Najnowsze komentarze (106)
Luna
4 lata temu
Nie żebym ja była nietolerancyjna ale... niech te p***y p********e w*****iają z naszych żyć!
Gość
4 lata temu
A po co w ogole publikujecie takie wydarzenie - powiedziala...ohoho i co teraz ? Islam zblednie i sie zawstydzi? A poza tym co to za autorytet ta Adela : spiewaczka z kokaina w nosie..
gość
4 lata temu
zaśpiewaj Imagine Lennona i będzie po sprawie
gość
4 lata temu
Tylko, że taki koncert nic nie da, flaga na FB nic nie da, konferencja nic nie da - ale już wkroczenie wojska i wysłanie ich tam skąd przyszli dużo może dać i rozwiązać problem. Tak, szczególnie ze większość z nich "przychodzi" z Europy i ma takie samo prawo poruszania sie po Schengen jak ja i Ty
gość
4 lata temu
To jest piosenka Dylana, nie Adele, proszę jak o czymś piszecie bądźcie dokładni i sprawdzajcie fakty
gość
4 lata temu
Ojej, co z tego, że lepsi, jak martwi.
gość
4 lata temu
Strasznie wulgarna ta l***a!
ivss
4 lata temu
Tylko, że taki koncert nic nie da, flaga na FB nic nie da, konferencja nic nie da - ale już wkroczenie wojska i wysłanie ich tam skąd przyszli dużo może dać i rozwiązać problem.
gość
4 lata temu
Wypowiedz pierwsza klasa... Brawo za poziom adel. Zenada
gość
4 lata temu
niestety oni chyba lepiej sa zjednoczeni..
Ewka
4 lata temu
Kochani Pudelkowicze WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, RADOSNYCH SPOTKAŃ Z RODZINĄ i Przyjaciółmi , pieknej pogody za oknami i w sercach życzy serdecznie Ewka
gość
4 lata temu
Mnie dzisiaj poruszyła pani bordowa kreacja!
Obywatel
4 lata temu
Fajny koncert dała w Londynie :)
stan zolwiki
4 lata temu
Prawdziwa heroina. Dajcie jej świetlisty miecz! zolwiki.blog.pl/2016/03/23/infantylizacja-protestu/
...
Następna strona