Miriam Shaded: "Prywatnie JESTEM TAKIM PRZYTULAKIEM, milusińska, pieszczocha. Staram się być uległa"

156
Podziel się

Prezeska Fundacji Estera była gościem pierwszego wywiadu na żywo na Facebooku Pudelka. Zobaczcie, co powiedziała o facetach.

Miriam Shaded: "Prywatnie JESTEM TAKIM PRZYTULAKIEM, milusińska, pieszczocha. Staram się być uległa"

Miriam Shaded wciąż pojawia się w mediach, żeby promować swój projekt delegalizacji islamu w Polsce i w Europie. Zaczyna też zdradzać szczegóły ze swojego życia prywatnego. Choć walczy o prawa kobiet i przeciwstawia się przemocy wobec muzułmanek, sama przyznaje, że ma bardzo tradycyjne podejście do związku.

Dzisiaj Miriam była gościem pierwszego wywiadu na żywo na Facebooku Pudelka. Odpowiadając na Wasze pytania przyznała, że choć w publicznych wystąpieniach używa ostrego języka, prywatnie jest "przytulakiem" i "pieszczochą".

W domu jestem taka dla osób, które kocham, to jestem takim przytulakiem, milusińska, pieszczocha - powiedziała. Jestem bardzo łagodna i staram się być uległa. Kobiety wybierają mężczyzn podobnych do swoich ojców.

Shaded jest też zachwycona polskimi mężczyznami. Uważa ich za honorowych i obiekt zachwytu kobiet z innych krajów świata.

Myślę, że naród polski jest cudowny. Mężczyźni szanują bardzo kobiety - powiedziała. Każda kobieta, która przyjeżdża z innego kraju, jest zachwycona kulturą mężczyzn, jak jest traktowana przez nich. My jesteśmy narodem bardzo honorowym. Jeżeli się komuś krzywda stanie, jakiejś ofierze, komuś słabszemu, to Polacy momentalnie idą w obronę.

Zobaczcie, jak wypadła na żywo:

Miriam Shaded w #AMAPudelek

Opublikowany przez PUDELEK na 24 marca 2016

KOMENTARZE
(156)
gość
4 lata temu
Akurat Islam, na którym miejscu pod względem wyznawców by nie był, popieram że trzeba go zdelegalizować ! Ja tam nie chcę mieć w Warszawie czy Krakowie powtórki z Paryża, Kolonii czy Brukseli !
gość
4 lata temu
Pudelek
kkkggg
4 lata temu
ten koles co z Nią przeprowadza wywiad to chyba jakiś d***l , ciągle tylko "yyyyy", "eeeeee". nie potrafi konkretnie zadac pytania... dramat
Gość
4 lata temu
Hipokrytka. Krytykuje Islam za stosunek do kobiet, a sama godzi się, żeby być taką kobietą i tak się zachowuje.
gość
4 lata temu
przytulałbym ;)
Najnowsze komentarze (156)
gość
2 lata temu
Można być feministką publicznie, a uległą kobietą prywatnie! I to jest idealne połączenie. Ja taką kobietę mam i jestem bardzo szczęśliwym mężczyzną. W związku czuję się bardzo męski.
Prawda
3 lata temu
Podoba mi się za to co robi!
gość
4 lata temu
Śliczna dziewczyna w szerokim tego słowa znaczeniu!
um
4 lata temu
Islam jest ideologią obcą kulturze europejskiej. Zaprzecza idei wolności , równości, dążenia do szczęścia i rozwoju jednostki (każdego człowieka )-bez względu na pochodzenie społeczne, płeć, rasę i poglądy (w tym poglądy religijne). Islam - to nie tylko wyznanie, lecz system społeczny oparty na "wartościach" charakteryzujących się brakiem poszanowania podstawowych celów i dążeń jednostki dla tzw. "wyższych celów i wartości" , którym każdy człowiek powinien się bezwzględnie przyporządkować. Cele te i wartości wyznaczają stetryczeli, niewykształceni mułłowie (niektórzy z nich twierdzą np., że Ziemia jest płaska ..). Twierdzą przy tym z fanatyczną pewnością, że znają wolę Allaha. Imperium Mongolskie i jego różni spadkobiercy (np.Rosja), Pierwszy Kalifat, ideolodzy faszyzmu gotowi byli poświęcić zwykłych ludzi , ich dobra osobiste i szczęście dla różnych ideologicznych mrzonek. Faszyzm jest zakazany a dlaczego islam może funkcjonować w Europie ??!!!.
um
4 lata temu
Allah nierówno obdziela ludzi . Pani Miriam nie dość, że urocza i ładna- to jeszcze mądra dziewczyna
gość
4 lata temu
Miriam weź się nie ośmieszaj, Ty milusińska, pieszczocha, Ci co Ciebie znają dobrze wiedzą jaka jesteś naprawdę
kota
4 lata temu
beznadziejna baba
grant
4 lata temu
Piękna dziewczyna
gość
4 lata temu
pewnie z czarnym , bo żaden inny by cię nie chciał
paluch
4 lata temu
To imię Miriam zawsze będzie mi się kojarzyć z Miriam no wiecie ;)
gosciu
4 lata temu
nawet gdyby mi ktos dal milion to bym nie wrocila jedynie w odwiedziny do rodziny a po co mam wracac do zimna jak jest tutaj cieplutko i faceci o siebie bardziej dbaja,zycze ci zebys tez sobie jakos zycie ogarnal chociaz jestes prostakiem i pewnie nie podolasz temu zadaniu
KAROL
4 lata temu
Śliczna kobieta nic dodać nic ująć
Gość
4 lata temu
Piękna
gość
4 lata temu
...ale pieszczoszka musi mieć fajnego,ciemnego ;-)
...
Następna strona