Trwa ładowanie...
Przejdź na

Justin Bieber i Selena Gomez znów są razem?!

77
Podziel się:

Piosenkarka bawiła się w pierwszym rzędzie na jego koncercie w Los Angeles. Później pojechali razem do jej domu...

Justin Bieber i Selena Gomez znów są razem?!

Związek Justina Biebera i Seleny Gomez należał do wyjątkowo burzliwych. Para wielokrotnie rozstawała się i schodziła, całkowicie zrywała kontakty i planowała ślub. Selenę przed Justinem regularnie ostrzegała jej przyjaciółka, Taylor Swift, w której życiu prywatnym nie brakowało podobnych zawirowań. Ostatecznie Gomez i Bieber rozstali się w połowie 2014 roku.

Teraz jednak pojawiły się informacje, że po tak długim czasie dawni kochankowie znów mają się ku sobie. Osoby z otoczenia Seleny i Justina twierdzą, że kwestią czasu jest, kiedy do siebie wrócą. 24-letnia gwiazda pojawiła się na ostatnim koncercie młodszego o dwa lata gwiazdora w Los Angeles. Wraz z koleżankami bawiła się w pierwszym rzędzie w strefie VIP, a następnie wraz z nim pojechała do swojego mieszkania.

Wszyscy wiedzą, że ich uczucia nie wygasły - komentuje osoba z ich otoczenia. Na razie się przyjaźnią, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ich przyjaźń znów przerodziła się w miłość.

Kilka dni temu Justin zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie z czasów, kiedy byli parą. Podpisał je słowem... "czuć".

KOMENTARZE
(77)
gość
6 lat temu
"On był stały , tylko one się zmieniały " :) ;)
gość
6 lat temu
Toksyczna miłość
Gość
6 lat temu
Nie wchodzi sie 2 razy do tej samej rzeki
Gość
6 lat temu
Feels to rowniez ,,uczucie" pudlu
gość
6 lat temu
Ubrany jak bezdomny
Najnowsze komentarze (77)
seo plugin
5 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
Gość
5 lata temu
To wszystko ustawione. Ci ludzie nie maja własnego życia, tylko żyją według czyjegoś scenariusza...
Gość
6 lat temu
Może lepiej zajmijcie się sobą. Jak są zakochani to niech będą razem proste. A wy wolicie siedzieć i pisać toksyczna miłość itp. Ogarnijcie się !!! To wy jesteście bezdomnymi gówniarzami którzy w życiu nic nie osiągnęli ☺
Gość
6 lat temu
Justin jest młody i popełnia wiele błędów, tak jak każdy w jego wieku. Nie znaczy to, że jest bezwartosciowa osoba. Ktoś kto nie jest w temacie niech nie krytykuje jego osoby. A A poza tym on już jest legendą, bo jego przeboje czoluja na top listach od dawna.
gość
6 lat temu
Piosenka pod tytułem ,,SORRY'' to piosenka napisana o Sylenie Gomez
gość
6 lat temu
CZUĆ XD Te,Pudel, w tym kontekście oznacza to"uczucie".
gość
6 lat temu
pierwsza miłość - nic dziwnego - tego się nigdy nie zapomina - do końca życia
marticiapa
6 lat temu
znowu sie zacznie chodzą, zrywają chodzą i na zmiane
gość
6 lat temu
Druga szansa? A umiesz drugi raz zapalić tą samą zapałkę? 👊
Gość
6 lat temu
Lubiłam ją,ale ona się nie szanuje.Jusin is the best.I love you Justin.
gość
6 lat temu
Uwielbia Jelene
gość
6 lat temu
on wygląda jak gów**
gość
6 lat temu
nie "czuć" tylko "uczucia".... żenada nawet nie umiecie dobrze tłumaczyć
gość
6 lat temu
Znowu ona ...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie