Federline to bezczelny kłamca!

110
Podziel się

"Zawsze będę kochał matki moich dzieci i zawsze będę gotowy im pomóc."

Federline to bezczelny kłamca!

Od momentu rozwodu z Britney Spears Kevin Federline próbuje na własną rękę kreować swój wizerunek. Problemy księżniczki pop to dla niego idealna okazja do zaistnienia w mediach. W najnowszym wydaniu In Touch Weekly ukazał się wywiad, w którym nieudolny raper stara się zaprezentować z jak najlepszej strony.

W rozmowie z dziennikarzem Kevin wypowiada się o swoich byłych żonach z największym szacunkiem. Najwyraźniej nie pamięta, że pierwszą porzucił, gdy była w zaawansowanej ciąży, a na drugiej żerował przez wiele lat. Bez cienia skrępowania Federline kreuje się na dobrego męża i ojca.

Zawsze będę kochał matki moich dzieci i zawsze będę gotowy im pomóc. Wierzę, że pozytywna energia, jaką dajemy światu wraca do nas i nagradza za dobro jakie uczyniliśmy - wyznaje człowiek, który nawet nie płaci za własne rachunki. Relacje z moją rodziną i dziećmi są dla mnie najważniejsze na świecie.

Zależy mi, aby Britney miała dobry kontakt z naszymi dziećmi. Uważam , że przebywanie w otoczeniu rodziny pomoże jej wyjść z załamania nerwowego. Staram się być wzorem do naśladowania dla moich synków. Chciałbym pokazać innym samotnym ojcom, którzy znaleźli się w równie trudnej sytuacji, jak należy postępować - dodaje.

Trzeba przyznać, że Federline to idealny przykład, jak łatwo można się ustawić w życiu. Powinien napisać książkę Poradnik Trutnia: Co robić, by się nie narobić. Byłby to jego pierwszy sukces.

KOMENTARZE
(110)
gość
12 lat temu
kevinek jush szykuje ci sie chyba miejsce w piekle!! :(
Ballabird
12 lat temu
Pijawka zawsze bedzie pijawka! __ Loffam Gabe!
arletta
12 lat temu
he he,dobre ARLETTA
gość
12 lat temu
Nienawidze go!!!!!!!!!!!! To przez niego Britney upadła na dno
caresse
12 lat temu
a czym on moze pomoc? to on je tak zalatwil
Najnowsze komentarze (110)
gość
6 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
gość
12 lat temu
hyhyhyhy FRAJER ;/
mp3-store
12 lat temu
<a href="http://mp3" target="_blank">http://mp3 </a>-store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
12 lat temu
FuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuJ!!!!!!
gość
12 lat temu
dabil !!!
Anitka ;**
12 lat temu
On jest zwyklym Ś******M !!!!!!!!!!!!!!!!!
Velixica
12 lat temu
Gezz on w ogóle wie o czym mówi?Jaka pozytywna energia?On się uważa za wzór dla dzieci? Jego sytuacja jest taaaka trudna,że po prostu zaraz się popłaczę. >.>
gość
12 lat temu
y... ;/
gość
12 lat temu
rura...
gość
12 lat temu
Stary, jeszcze nie jesteś "samotnym ojcem"!! A tak po za tym, to za to co zrobił Britney i tym pozostałym normalnie go nienawidzę!! D***l i tylko tyle mam do powiedzenia xD
gość
12 lat temu
fota jak dla gwiazdy
gość
12 lat temu
p*****t i debilny raper zniszczył życie dla britney a do tego jest śmiciem który nie potrafi sie sam utrzymać
gość
12 lat temu
CO?!?!?!?!?!?!?!?!?????????/!!!!!!!!!??????????? CO ON SOBIE WYOBRAZA?!? ZRUJNOWAL BRITNEY ZYCIE, A TERAZ?!?! BEDZIESZ SIE SMAZYL W PIEKLE SKONCZONY SUKI***NIE!!
Ktos_43
12 lat temu
K****n. Nienawidzę faceta.
...
Następna strona