Teściowa Figury: "Mój syn próbuje ją zniszczyć. Zrobi jej coś strasznego"

86 reakcji
0
0
86
Podziel się

"Mój syn nie jest w stanie kochać nikogo poza samym sobą".

Teściowa Figury: "Mój syn próbuje ją zniszczyć. Zrobi jej coś strasznego"

Trzy i pół roku temu Katarzyna Figura zdecydowała się ujawnić prawdę o swoim toksycznym małżeństwie. Wyznała w Vivie, że często doznawała ze strony męża przemocy psychicznej i fizycznej. Twierdzi, że rownież córki boją się taty, bo zdarzało mu się na przykład rzucać w nie butem.

Krótko po tym wywiadzie do sądu wpłynął pozew rozwodowy. Niestety, na razie sukcesy na tym polu odnosi jedynie mąż aktorki, Kai Schoenhals. Udało mu się już uzyskać nakaz sądowy, zobowiązujący aktorkę do zapewnienia mu nieograniczonego dostępu do jej domu na Saskiej Kępie. Może w nim nawet zamieszkać. Postarał się także o sądowy zakaz wypowiadania się przez żonę na temat ich relacji. Jak niedawno ujawniła matka Schoenhalsa, prawdopodobnie zastraszył też powołanych przez sąd świadków, by bali się potwierdzić wersję Figury.

Kai jest niebezpiecznym psychopatą i socjopatą - oceniła syna Dorothy Morton. To istny szatan w ludzkiej skórze. Jak każdy socjopata jest osobą wyjątkowo narcystyczną i egoistyczną. Podporządkowuje sobie ludzi, a kto mu nie ulega, od razu staje się jego wrogiem.

Super Express dotarł do akt amerykańskiej policji, z których wynika, że matka Kaia zgłaszała funkcjonariuszom agresywne zachowania syna wobec niej. Jak ujawniła, przez lata znosiła jego zniewagi i poniżenia, jednak gdy doszło do przemocy fizycznej, zgłosiła sprawę policji. Teraz martwi się o synową i wnuczki.

To bardzo trudne i bolesne wyznanie prawdy o synu, ale robiąc to, nie myślałam o sobie, tylko o moich ukochanych wnuczkach i mojej synowej Kasi - mówi w rozmowie z Super Expressem Dorothy Morton. Mój syn nie jest w stanie kochać nikogo innego poza samym sobą. On ją wykorzystał i próbował zniszczyć. Boję się o nią i jej córki, że syn zrobi im coś strasznego.

Prawniczka, reprezentująca Figurę, nie chce ujawnić, czy akta amerykańskiej policji zostaną wykorzystane w polskim sądzie jako dowód na sadystyczne skłonności Schoenhalsa.

Nie chciałabym się wypowiadać na temat wypowiedzi osób z rodziny, które są publikowane w prasie. Zapewne wyrok, który, mamy nadzieję, niebawem zapadnie, pokaże, czy to jest pomocne, czy nie - mówi mec. Karolina Twarowska-Handzlik. Dołożymy należytych staranności, by jak najszybciej dla dobra dzieci zakończyć ten proces.

86
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(86)
gość
4 lata temu
to fajne ze tesciowa staje po stronie synowej fenomen
Gość
4 lata temu
Skoro jego własna matka tak mowi, to musi cos w tym byc
Gość
4 lata temu
Gosciu jest podejrzany o znecanie, a sad nakazuje ofierze aby dala mu nieograniczony dostep do jej domu do ktorego moze sie nawet wprowadzic - jakas masakra!:/ Jeden z przykladow na absurdy naszego sadownictwa.
gość
4 lata temu
to chyba jak wiekszosc spraw w sadach starszych dziadow i mlodych kobiet... stare dziady w polskich sadach niszcza wlasnie mlodsze kobiety wykorzystujac znajomosci luki prawne sennosc sedzin itd zapraszajac na swiadkow kolesi slupow zawodowych itd.. polski klasyk
gość
4 lata temu
moj maz jest narcyzem wiem co to znaczy ...wszystko co pisze jego matka to prawda :(((
Najnowsze komentarze (86)
Gość
4 lata temu
Biedna Kasia i dzieciaki....
UNFUCKINBELIE...
4 lata temu
"Ballada o Januszku", part II...
gość
4 lata temu
Kaska trzymaj sie! Jestem z Gdyni u nas bedzie Ci dobrze !
Gość
4 lata temu
Ja się pytam jak sąd może nakazał żeby ktoś mógł korzystać z czyjejś własności?
gość
4 lata temu
dobrze, że matka w końcu zajęła stanowisko. Może nie uda mu się już teraz mamić sąd jak to robił do tej pory. Żenada
k
4 lata temu
Kto jak nie matka najlepiej zna własnego syna?????Polskie Sądy, nie ma co , każdy z nas wie jakie są.......
cześć
4 lata temu
kobiety czytajcie! jest taka książka "kiedy kobieta kocha bardziej ". tam jest dokładny opis jak wygląda związek z socjopatą. to przemili ludzie na początku - potrafią rozkochać w sobie każdą. ale na partnerkę wybierają najchętniej jakąś słabą psychicznie, zakompleksioną kobietę. aż trudno w to uwierzyć, ale wydaje się, że sensem ich życia jest zniszczenie partnerki. doskonale manipulują otoczeniem, tak, że wszyscy są przekonani jaki to wspaniały pan. a w domu to diabeł wcielony. używa szantażu, poniżenia i manipulacji. obniża na każdym kroku samoocenę partnerki, wszystko w niej krytykując. tak że kobieta przestaje w siebie wierzyć. odizolowuje od jej bliskich, by nie dostała wsparcia z zewnątrz. jeśli dochodzi do awantury, po której kobieta chce odejść, on zmienia się w anioła. obiecuje poprawę, przynosi kwiaty i jest przeuroczy. na chwilę... uciekajcie od takich gdzie pieprz rośnie!
Gość
4 lata temu
Znajdź sobie Kasiu młodego faceta. Polki, jak was facet sie nie podoba wymieńcie dziada na młodziutkiego grzecznego!!!
gość
4 lata temu
Widać po nim -oczy mówią wszystko!!!! Brawo mama - kobieta chroniąca inną kobietę!!!!
gość
4 lata temu
Gdzie ona go znalazła? Poplątała sobie życie.
gość
4 lata temu
ale mamy prawo!!!Polska to kraj bezprawia????????
gość
4 lata temu
Te dwa zdjęcia mówią same za siebie; mina Katarzyny, kiedy mąż jej dotyka i smutne twarzyczki dzieci, które nie wyglądają na szczęśliwe.
Gość
4 lata temu
A podobno był taki super, okładki wspólne w gazetach.
gość
4 lata temu
jeśli jest psychopatą, a myślę, że jest, bo znam pewnego, to niekoniecznie matka ponosi winę, to rzecz wrodzona
gość
4 lata temu
a kasia nie wiedziała za kogo wychodzi za mąż.....teraz zobaczyła...a mózg ma?????a matka ma być za synem a nie za synową
gość
4 lata temu
Obydwoje siebie warci, ona pijaczka a on despota. Ale jakos dobrze sobie radza w tej medialnej komedii. Czyli kasa gra.
gość
4 lata temu
i stara nowa sensacja a w roli glownej KF.... Serialu ciag dalszy na Pudelku... dlaczego po portalach spolecznosciowych a nie prawnie to zalatwia...
gość
4 lata temu
fajnie miec taka matkę
gość
4 lata temu
Kasia mila dziewczyna jest, ale jak sie ubierze, to nie wiadomo czy plakac, czy na drzewo uciekac. Kasiu! Na pewno masz jakies przyjaciolki, kolezanki, moze one by ci pomogly...
Gość
4 lata temu
Figura znowu potrzebuje rozgłosu i aranżuje pseudo-wynurzenia teściowej...
gość
4 lata temu
Czyli to co opowiadała Kadia okazuje die prawda skoro własna matka opowiada o swoim synu takie potworności to może sad powinien wziąć pod uwagę to i jak najszybciej zakończyć cała sprawę póki jeszcze nie jest za późno
gość
4 lata temu
z kąt się biorą tacy ludzie mój trudno powiedzieć czy mój niby małżonek też powiedział że do mojej śmierci będzie upszykszał mi życie najlepiej gdybym soś sobie zrobiła nie wiem z kont w ludziach tyle nienawiści goryczy i tak sobie mnie psychicznie wykańcza tylko dla tego że jestem chora szkoda ze nie śmiertelnie ten krzyż
Gość
4 lata temu
Pani Kasiu niech się pani trzyma odwagi i wytrwałości życzę
gość
4 lata temu
A tu h*j!