Trwa ładowanie...
Przejdź na

Prezes Amber Gold złożył pozew o zaprzeczenie ojcostwa

185
Podziel się:

Marcin P. jest zdecydowany nie wychowywać cudzego dziecka.

Prezes Amber Gold złożył pozew o zaprzeczenie ojcostwa

W zeszłym miesiącu w gdańskim sądzie rozpoczął się proces przeciwko małżonkom P., oskarżonym o oszukanie klientów Amber Gold na ponad 850 milionów złotych. Niestety, z majątku firmy udało się zabezpieczyć tylko 43 miliony. Resztę Marcin i Katarzyna P. ukryli za granicą, zainwestowali w luksusową willę za 6,5 miliona złotych, w której planowali zamieszkać po wyjściu z więzienia, a także przeznaczyli na wysokie wynagrodzenia dla siebie.

Jak ujawnił Marcin P., dwa miliony złotych kosztował projekt wystroju salonów firmy, wykonany przez jego żonę, Katarzynę. Kolejne 4 miliony zarobiła na projekcie mundurów dla stewardess OLT oraz opracowaniu autorskiego pomysłu podawania kawy w samolocie. Zobacz: Żona prezesa Amber Gold dostała 4 MILIONY za mundury dla stewardess! "Nie jest projektantką, ale chciała się tego podjąć" Na to wszystko bezwiednie zrzucili się klienci ich firmy.

W sumie w latach 2009 - 2012 małżonkowie P. okradli prawie 19 tysięcy ludzi. Afera Amber Gold była jedną z największych na polskim rynku finansowym.

Firma założona przez Marcina P. miała być rzekomo alternatywą dla oszczędzania i inwestowania w tradycyjnych bankach. W rzeczywistości była jednak piramidą finansową.

W międzyczasie jednak osadzona w łódzkim areszcie Katarzyna P. nawiązała romans ze strażnikiem więziennym i zaszła z nim w ciążę. W październiku zeszłego roku urodziła dziecko, które obecnie przebywa z nią w areszcie. Przypomnijmy: Żona szefa Amber Gold urodziła dziecko w więzieniu!

Prawdopodobnie liczy na to, że sąd uzna jej trudne, więzienne macierzyństwo za okoliczność łagodzącą i wymierzy jej niższy wyrok. Tymczasem, jak donosi Fakt, Marcin P. jest zdecydowany nie wychowywać jednak cudzego dziecka i złożył w gdańskim sądzie pozew o zaprzeczenie ojcostwa. Mimo że, przebywając w więziennej celi, nie miał fizycznej możliwości zostać ojcem dziecka swojej żony, polskie prawo automatycznie przypisuje ojcostwo mężowi matki. O ten sam paragraf potknęła się niedawno Iwona Węgrowska.

Od prawnej odpowiedzialności za cudze dziecko Marcin P musi więc wykręcić się sądownie. W rozmowie z Faktem rzecznik Sądu Okręgowego w Gdańsku potwierdza, że taki pozew wpłynął.

W sprawie o zaprzeczenie wyznaczono termin rozprawy na 11 maja 2016 roku - informuje Tomasz Adamski.

Kłopot w tym, że sąd pewnie zleci wykonanie badania DNA. Katarzyna P zawsze do tej pory odmawiała. Najwyraźniej zależy jej na tym, by nikt nie dowiedział się, kto jest ojcem jej synka.

Proces o zaprzeczenie ojcostwa z pewnością położy się cieniem na pięknej miłości małżonków P., którzy planowali, po wyjściu z więzienia, wieść luksusowe życie z pieniędzy, ukradzionych klientom. Myślicie, że jeszcze wrócą do siebie?

KOMENTARZE
(185)
gość
6 lat temu
PREZEZ?
hehehehe
6 lat temu
Ale chudzina, nie do poznania
Gość
6 lat temu
A ta zonka to kawal cwaniary!
Gość
6 lat temu
Super napisane słowo prezez, pozdro dla ,dziennikarzy ,
Gość
6 lat temu
Jeszcze jedno dziecko i 5baniek na buty dostaną
Najnowsze komentarze (185)
Yaro
5 lata temu
Prezez czy zul? On schudl ale ona dobrze przedzie na wieziennym wikcie
gość
6 lat temu
widać jak cwaniactwo i złodziejstwo popłaca. Koleżka schudł jak szczapa w tym więźniu i jest gwałcony codziennie w każdy otwór.
BoloiLolo
6 lat temu
Dziecko się nie prosiło na świat i ma prawo godnie ,żyć to wynik CUDU ale sprawiedliwość to rzecz świeta. Jak amerykański bankier narobił machlojek Bernard Madoff to Sędzia Amerykański wydał sprawiedliwy wyrok w przeciągu czasu pół roku i załadował Torpedę na 140 lat i choćby zakopał złoto lub dolary to ich nigdy nie zobaczy no chyba że w grobie na innych falach ,,,to się nazywa Prawo Twarde i skuteczne...A u nas jeszcze się zastanawiają jaki ma być telewizor lub kanapa.....
Gość
6 lat temu
Dajcie jej 500 plus
Gość
6 lat temu
to uczciwy człowiek bo wie co to godność XD
najlepszego
6 lat temu
zrobił rzeźbę na państwowym wikcie 😉😉
Ada
6 lat temu
A po co badania? Zeby bylo drozej?? No i do ustalenia ojcostwa potrzebny jest material porownawczy. Czy sad bedzie tak przy okazji robil badania dna wszystkim ktorzy stykali sie z ta kobieta? Jak zwykle g***i komentarz!
Gość
6 lat temu
A krzyz
gość
6 lat temu
Obrzydliwy pedofil , jak rodzice antoniny mogli dopuści do tego, wszyscy siebie warci
kk
6 lat temu
Dlaczego on jest skuty jak by wyrżnął całe miasto???
Gość
6 lat temu
Żeby tak dostali z 15 chociaż. Cwaniaki myśleli ze wzbogaca sie na ludzkiej krzywdzie.
gość
6 lat temu
Dlaczego nie zlicytują tej willi?
gość
6 lat temu
Who the f**k is PrezeZ?
Gość
6 lat temu
Kundel naucz się pisać!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie