Wodecki zaniedbywał dzieci!

219
Podziel się

Dziś próbuje to wynagrodzić pieniędzmi.

Wodecki zaniedbywał dzieci!

Zbigniew Wodecki uczestników Tańca z gwiazdami traktuje podobno po ojcowsku - za kulisami pociesza, udziela wskazówek, dodaje otuchy. Jednak przyznaje, że nie zawsze taki był. Ucierpiały na tym głównie jego dzieci:

Ojcem byłem nie najwyższej próby. Dzieci sobie zdecydowanie odpuściłem. Musiałem walczyć pazurami, by utrzymać się na powierzchni. Bardzo tego żałuję.

Teraz próbuje naprawić dawne zaniedbania. Pieniędzmi.

Płaci, nawet nie pyta na co - mówi tygodnikowi Świat i ludzie znajomy Wodeckich. Za punkt honoru postawił sobie, by jego dzieci czuły się bezpieczne i nie musiały się martwić o przetrwanie. Chętnie sięga do kieszeni. Dopóki daje koncerty i występuje w telewizyjnych show, niczego im nie zabraknie. Żyją tak od lat i wszystkim jest z tym dobrze.

Jego dwie córki i syn otrzymali od ojca mieszkania i samochody. Mogą także liczyć na to, że tata zapłaci rachunki albo dokona wpłaty na konto. Nie mam hamulców - deklaruje Wodecki. Jestem w stanie kupić i dać wszystko. Odrabiam stracony czas.

KOMENTARZE
(219)
gość
12 lat temu
a ja tam go lubię! Bardzo sympatyczny człowiek z poczuciem humoru ot co!
gość
12 lat temu
fajne włoski ma :P
wędzonka
12 lat temu
miłości pieniedzmi sie nie kupi
gość
12 lat temu
zaniedbal czy nie wiele pokolen go zna
AntyAndrzejcz...
12 lat temu
Gosia Andrzejewicz jest beznadziejna! Niech spada z polskiej sceny!
Najnowsze komentarze (219)
gość
6 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
gość
7 lat temu
:P;P a rodzice zostawiający dzieci i wyjeżdżający za granicę za pracą nie robią podobnie. pracujący zajmujący się domem, to chyba dobrze że ma wyrzuty sumienia
gość
12 lat temu
Znam syna Pana Wodeckiego i uważam, że jest bardzo fajnym człowiekiem.
mp3-store
12 lat temu
<a href="http://mp3" target="_blank">http://mp3 </a>-store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
n
12 lat temu
haha jaki nos jak kartofel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
ee pudelek ten artykoł jest z czwartku a dzisiaj jest wtorek wiec moze byscie cos dodali ?
gość
12 lat temu
Być może, w niektórych rodzinach tak jest. Ale nie popieram tego, gdyż to nie jest wychowawcze. Wyrządza się dzieciom wielką krzywdę. Bo zanim dziecko pomyśli, to już ma.Na efekty długo się nie czeka.
gość
12 lat temu
Człowieku! nic bardziej błędnego, niż to co robisz. Twoje dzieci traktują Ciebie jak portfel!! A może to one powinny zadbać o siebie, a Ty tylko ewentualnie pomóc. Takim postępowaniem, nie nauczysz ich szacunku do Ciebie i samych siebie. A co będzie jak źródełko wyschnie? Pewnikiem, zapomną o OJCU!!
gość
12 lat temu
krytykujecie Wodeckiego a rozgladnijcie sie w swoich rodzinach,czy nie jest podobnie DUPKI
gość
12 lat temu
pewnie siebie samego tez
koszmar to ma...
12 lat temu
ktos do cholery musial na tę bande pracować i martwic sie zeby bylo dobrze - same pien iadze sie nie rodza.Trzeba na nie harowac..
gość
12 lat temu
mógłby się uczesać
gość
12 lat temu
Jesli dzieci wyrosly na porzadnych ludzi to ok. A jezeli tak nie jest to krzywde ktora zrobil tj nie wychowywal poglebia.
gość
12 lat temu
alez on tego nigdy nie ukrywał ,przegladnijcie jego wywiady ,zawsze twierdzil ze zbladził i teraz załuje
...
Następna strona