Trwa ładowanie...
Przejdź na

Byli teściowie znów pozywają Górniak o utrudnianie kontaktów z wnukiem!

153
Podziel się:

Wyrok w sprawie Dariusza K. zapadł i Edyta nie może mu już zaszkodzić.

Byli teściowie znów pozywają Górniak o utrudnianie kontaktów z wnukiem!

Odkąd Dariusz K. trafił do aresztu za to, że prowadząc auto pod wpływem kokainy, z niedozwoloną prędkością, zabił przechodzącą na zielonym świetle kobietę, Edyta Górniak stara się, by jej syn nie miał kontaktu z ojcem. A także z nikim, kto mógłby chłopcu przekazywać wiadomości od aresztowanego taty. Jak donosiły tabloidy, podjęła taką decyzję po konsultacji z psychologiem, który orzekł, że psychika 12-latka nie jest wystarczajaco dojrzała na takie przeżycia.

Jednak rodzice Dariusza K. nie uszanowali diagnoz specjalisty i ciągle podejmowali próby przemycenia chłopca do aresztu, bez zgody, a nawet wiedzy jego matki. Edyta, nie widząc innego wyjścia, ucięła kontakty Allana z dziadkami. W końcu wyprowadziła się z nim do Krakowa. Oni zaś odpowiedzieli pozwem sądowym o zabezpieczenie kontaktów z wnukiem.

Do procesu jednak nie doszło. Podobno państwo Krupa po cichu wycofali pozew, w obawie, że sąd, orzekający w sprawie ich syna, może powołać Edytę na świadka. A ona wtedy powie wszystko, co wie o narkotykowym nałogu byłego męża. Zobacz: Byli teściowie pozwali Górniak!

Jednak po ostatniej rozprawie Dariusza K., kiedy stało się jasne, że żadna ze stron nie powoła nowych świadków i Edyta nie może już zaszkodzić byłemu mężowi, byli teściowie znów ruszyli do ataku. Jak donosi Fakt, oskarżają sądownie Edytę o złośliwe utrudnianie im kontaktów z wnukiem.

Edyta nie ma nic przeciwko kontaktom Allana z dziadkami - zapewnia jej znajoma. Przecież mogą w każdej chwili przyjechać do Krakowa. Nie chce natomiast, by syn odwiedzał ojca w więzieniu. Allanek został przebadany przez psychologa, który orzekł, że nie jest wystarczająco dojrzały, by zmierzyć się z takim wyzwaniem.

Jeśli Edyta nie zmieni zdania, Dariusza K. czeka kolejne 5 lat rozłąki z synem. Zobacz: Z OSTATNIEJ CHWILI: Dariusz K. skazany na 7 LAT WIĘZIENIA

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(153)
gość
6 lat temu
Ma racje. Po co chlopcu takie przezycia.
gość
6 lat temu
Na miejscu gorniak tez bym trzymala alana z daleka od tych patoli
gość
6 lat temu
Sami sobie na to zasłuźyli....
gość
6 lat temu
Dobro dziecka jest najważniejsze! Oby udało się utrzymać chłopca z dala od tego całego syfu...
Gość
6 lat temu
Miłego, majowego weekendu wszystkim!
Najnowsze komentarze (153)
gość
6 lat temu
coraz dłuższa lista dzieci ze zrytym baniakiem przez ich rodziców celebrytów
gość
6 lat temu
ten sraluch no to 200% c***n
gość
6 lat temu
Bezczelne jest oczernianie rodziców Darka. Każdy z nas, kto ma dorosłe dziecko, nie wie, co ono może w swoim życiu namieszać. Przecież chodzi już własnymi drogami i rodzicie nie mają wpływu na jego postepowanie. .
gość
6 lat temu
I ma racje, dziadkowie mogą odwiedzać chłopca w Krakowie a on ich w Warszawie, ale wiezienie, to co innego....
gość
6 lat temu
Byli tescie niech sie zajmna wnuczka a Edzie niech w***e pocaluja wychowali syna morderce i cpuna i ma racje ze nie pozwoli sie spotykac zidiotami i malo odpowiedzialnymi dziadkami
dziadek
6 lat temu
tak wychowali syna : narkoman, zabójca a teraz chcą mieć wpływ na wychowanie wnuka trzeba strzec go przed takimi ludzmi
gość
6 lat temu
Fajna stylówa, zarówno Edi jak i Allan :)
gość
6 lat temu
Syn Górniak bardzo ładny !!
Gość
6 lat temu
Ma racje, powinna wyjechac za granice i jie zawracac sobie glowy, dziadkom sie teraz nudzi - syn zabil czloeieka, to trzeba sie czyms zajac, niech im Alanek czas wypelnia? Chore! Duzo sily pani Edyto, tyle lat po sadach chodzic...
gość
6 lat temu
Ojciec mógł się zastanowić na co naraża syna jak wciągał kokainę. Ma rację , że go izoluje, po co dziecku taki ojciec. Brawo p. Edyto!!!!!!
gość
6 lat temu
Dzieciak zje w świecie który stworzyła jemu matka i tak niech zostanie a nie wywracja mu swiat do góry nogami i pokazuja problemy. Co ma opowiadać ze był w więzieniu i tausia narkomana i mordercy.
gość
6 lat temu
Zamiast cieszyć kontaktem z wnukiem, zabierac jego na wycieczki, na imprezy to ciągna dzieciaka do więzienia- kretyni..
CHUDA
6 lat temu
Nie podoba mi sie jej córka
gość
6 lat temu
A to dziadki synka narkomana tak bronią tu z Edytą się zgodzę niech się odwalą patole
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie