Trwa ładowanie...
Przejdź na

Teściowa Figury będzie zeznawać przeciwko synowi

70
Podziel się:

Przypomnijmy, że uważa go za "niebezpiecznego psychopatę i socjopatę".

Teściowa Figury będzie zeznawać przeciwko synowi
bECnvcRN

Katarzyna Figura i Kai Schoenhals rozwodzą się od trzech i pół roku. Do tej pory jedynie Kai odnosi sukcesy w polskim sądzie. Udało mu się wygrać sprawę o naruszenie posiadania. Sąd pozwolił mu bez ograniczeń korzystać z należącej do Figury willi na Saskiej Kępie, ponieważ po jego wyprowadzce aktorka zmieniła zamki z drzwiach, a w jednym z pomieszczeń znajdowały się jego rzeczy.

Dopilnował też, by sąd nabrał wątpliwości co do zdrowia psychicznego aktorki oraz tego, by powołani przez nią świadkowie nie potwierdzili w pełni wersji, przedstawionej w Vivie. Okazało się także, że nie ma nic przeciwko wysyłaniu na badania psychiatryczne własnych córek, byle tylko zakwestionować wiarygodność ich matki.

bECnvcRP

Trochę światła na tę skomplikowaną sprawę rzuciła niedawno matka Schoenhalsa, Dorothy Morton. Wyjaśniła, że nie ma sensu oceniać jej syna według normalnych kryteriów, ponieważ jest on "socjopatą i psychopatą, niebezpiecznym dla otoczenia".

Jej zdaniem to właśnie brakowi zasad moralnych zawdzięcza swoje sukcesy w sądzie. Zaś zmanipulowani przez niego świadkowie boją się potwierdzić wersję Katarzyny.

Kai jest niebezpiecznym psychopatą i socjopatą - wyznała Dorothy Morton w wywiadzie dla tygodnika Twoje Imperium. To istny szatan w ludzkiej skórze. Jak każdy socjopata jest osobą wyjątkowo narcystyczną i egoistyczną. Jak każdy psychopata Kai jest też doskonałym manipulatorem. Powtarzam, mój syn jest niebezpiecznym i chorym człowiekiem, destrukcyjnym sadystą! Mi też groził śmiercią. Córki nie mają z nim dobrych relacji. To jest tylko na pokaz. Oby nie dostał opieki nad dziećmi. Wierzę, że choć w tym przypadku sprawiedliwość zwycięży.

Ponieważ sprawiedliwość się trochę ociąga, teściowa Kasi postanowiła przylecieć do Polski, żeby złożyć zeznania jako świadek.

bECnvcRV

Dorothy Morton już drugi raz będzie zeznawała przed polskim sądem - przypomina Twoje Imperium. Zapewne na korzyść aktorki, gdyż z synem ma na pieńku. Nie rozmawiają od kilku lat. Amerykanka będzie świadkiem podczas rozprawy, która odbędzie się w maju. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, teściowa aktorki będzie zeznawać, jak układały się relacje Katarzyny Figury z jej synem.

bECnvcRW

bECnvcSq
KOMENTARZE
(70)
gość
5 lata temu
smutne jak jeden człowiek potrafi zepsuć życie innym. Powodzenia Pani Kasiu!
gość
5 lata temu
Miałam przyjemność poznać Panią Figurę osobiście, przy niezobowiązującej okazji. Życzę jej wszystkiego jak najlepszego, osoba pełna życzliwości. Należy jej się trochę spokoju w życiu :)
gosc
5 lata temu
fest teściowa, swoją pozdrawiam
bECnvcSr
Gość
5 lata temu
A w tym wszystkim najbardziej obrywają dzieci :(
Gość
5 lata temu
Dlatego lepiej nie wychodzić za mąż, nigdy nie wiadomo na kogo się trafi... Lepiej kupić sobie pieska..
Najnowsze komentarze (70)
gość
5 lata temu
tesciowa na medal
gość
5 lata temu
Biedna Kasia, nie mogła gorzej trafić. Wiem, coś o tym, bo też żyłam z psychopatą.
gość
5 lata temu
wspaniala tesciowa
gość
5 lata temu
Takich mamy miernych sedziów. Moją własność może uzywać kto chce tylko dlatego że zostawi w moim mieszkaniu walizkę.Konstytucja ochrona własności wyglada tak jak jej przestrzeganie przez rząd.
gość
5 lata temu
Ale pani sobie wybrała pani Kasiu.. Współczuję, bo wiem co to znaczy, mam w rodzinie taką osobę. Od takich ludzi najlepiej trzymać się tak daleko, jak tylko można, z nimi się nie wygra, a mogą narobić bardzo dużo strat, przede wszystkim emocjonalnych.
gość
5 lata temu
proponuje sprawdzic sprawy karne wlascicieli klubu platinium wawa oraz ile jako wlasciciele klubu zaplacili podatkow w ostatnich 40 latach - zero
Burnett Katar...
5 lata temu
Przynajmniej nie jestem sama! Kazanecka jaki związek ty masz osobiście z tą sprawą - córeczka Kaja może być powołana na świadka w mojej sprawie ...?
Gość
5 lata temu
widać po gębie że to skrzywiony z**********c
bECnvcSj
Majka
5 lata temu
Patrzac kto go reprezentuje nie dziwne, ze przoduje! Chociaz Pani adwokat uchodzi za etyczna na sali rozpraw nie ma mowy o etece. O tyle to druzgocace, bo chodzi o dzieci!
gość
5 lata temu
mądra kobieta brawo
Gość
5 lata temu
Heheh ale ludzie sa jak choragiewki, niedawno pudel pisał ze Kasia to alkoholiczka a on taki dobry, pisałam wtedy ze to manipulacja, ze facet wszystkich zastrasza i to sadysta, dostałam mnóstwo minusów, teraz nagle znowu wszyscy zmieniają zdanie... Za tydzien pewnie znowu zmienia zalezy jak pudel ujmie wszystkie informacje
gość
5 lata temu
skoro jego wlasna matka tak twierdzi, to wspolczuje Pani Katarzynie
gość
5 lata temu
I jak zwykle cierpią dzieci . Kiedy wreszcie wprowadzone zostaną rozwody bez orzekania o winie. Z psychologicznego punktu widzenia nie ma czegoś takiego jak wina jednej strony.
gość
5 lata temu
Pani Kasiu, trzymam za Panią kciuki!!!! Dużo siły psychicznej życzę.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECnvcTc
bECnvcTd
bECnvcTe
bECnvcTf
bECnvcTg
bECnvcSL