Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bliscy Dariusza K. żalą się w tabloidzie: "On nie wytrzyma tego psychicznie!"

624
Podziel się:

"Matka zamartwia się o niego. Edyta całkiem odcięła go od syna. Ma chorą wątrobę, nietolerancję na kazeinę zawartą w mleku, jest też zakażony pasożytami..."

Bliscy Dariusza K. żalą się w tabloidzie: "On nie wytrzyma tego psychicznie!"

Tydzień temu w Sądzie Okręgowym w Warszawie zapadł wreszcie, po ponad rocznym procesie, wyrok w sprawie Dariusza K.. Celebryta został skazany na 7 lat bezwzględnego więzienia na zabicie kobiety na pasach w lipcu 2014 roku.

Śledczy ponad wszelką wątpliwość udowodnili, że znajdował się wtedy pod wpływem kokainy, którą wciągał na kilka godzin przed wypadkiem.
Obronie nie udało się przekonać sędziów, że Dariusz brał narkotyki poprzedniego dnia, tylko jakieś tajemnicze czynniki opóźniły ich rozkład w organizmie.

Były mąż Edyty Górniak spędził w areszcie już prawie 2 lata, które zostaną mu zaliczone na poczet wyroku. Zostało mu więc do odsiedzenia ponad 5 lat.

Dariusz K. podczas swojej ostatniej przemowy próbował wzruszyć sędziów.

Chciałem powiedzieć, że bezpieczeństwo innych było dla mnie najważniejsze. Nigdy w życiu nie siadłbym nietrzeźwy za kierownicę. Wsiadłem do samochodu tego tragicznego dnia będąc pewnym, że mój stan jest dobry. Gdybym miał jakiekolwiek wątpliwości co do swojego stanu, wziąłbym taksówkę - wyznał na sali rozpraw.

Tłumaczył też, że przez wyrok nie będzie miał szansy obserwować jak rosną jego dzieci: Dariusz K. BŁAGA O WYBACZENIE męża zabitej: "DWA LATA W WIĘZIENIU to jest połowa życia mojej córki!"

Skończyło się wyrokiem niższym niż wnioskował prokurator, jednak o 2 lata wyższym niż prosili obrońcy.

Jak ujawnia osoba z otoczenia rodziny, są tym wszystkim zupełnie załamani. Podobno rodzice Dariusza obawiają się, że w więzieniu może zrobić sobie coś złego.

On nie wytrzyma tego psychicznie. Edyta całkiem odcięła go od syna, jeszcze ograniczyła jego kontakty z rodzicami Darka - narzeka w Super Expressie przyjaciel rodziny. Jego ojciec Tadeusz przeszedł dwa zawały i trzyma się od tej afery z dala. Pani Wiesława, matka skazanego, bardzo zamartwia się o niego. K. ma bowiem chorą wątrobę, ostrą nietolerancję na kazeinę zawartą w mleku, jest też zakażony pasożytami, lambliami. Nie wytrzyma kolejnych lat za kratkami.

Matka chrzestna Dariusza K., zamożna warszawska bizneswomen, zapowiada ponoć apelację, jednak szanse wyglądają na nikłe.

KOMENTARZE
(624)
gość
6 lat temu
A rodzina kobiety,ktora ten :biedny" Darus zabił to musi wszystko wytrzymac? :(
gość
6 lat temu
Więźniowie mają przecież prawo do opieki medycznej i to zdaje się poza kolejnością. Dobrze, że DK ma chociaż matkę, która się o niego martwi, bo ktoś takiej matki już został pozbawiony.
gość
6 lat temu
Ojoj jaki bidulek morderca;) tu nie Norwegia, a on nie Breivik;)
gościu
6 lat temu
Oooo jaki smuteczek, a jeżdzić po koce i zabijać ludzi na pasach to wytrzymał. Do p*****a z nim
Gość
6 lat temu
zwrazony pasozytami fakt trzeba go wypuscic na wolnosc ;))))) ps to juz w wiezieniu lekarze nie przepisuja lekow ???
Najnowsze komentarze (624)
Gość
6 lat temu
Mówi o synu, przecież ma corunie! Niech mu jego lala wozi ją do p*****a.
gość
6 lat temu
Wytrzyma, wytrzyma, popierdzi jeszcze te 2 maks. 3 lata pod celą, może coś modrego przeczyta, rękę wyćwiczy, piosenkę skomponuje
gość
6 lat temu
leczyć się może w więzieniu,a wyrok powinien wynieść przynajmniej 15 lat bez prawa przedterminowego zwolnienia! trzeba było myśleć wcześniej!
gość
6 lat temu
WCIAGNIE KOKE I DA RADE A RODZINA ZABITEJ PRZEZ CPUNA CO MA POWIEDZIEC SKONCZCE SIE UZALAC NAD CPUNEM I MORDERCA
alfa
6 lat temu
damy radzę!
gość
6 lat temu
to niech puści jak nie wytrzyma i szlag go .....morderca .
gość
6 lat temu
No trudno rodzino !!!!!!! A czujecie co czuje rodzina zabitego przez Darka To jest dopiero dramat wasz syn posiedzi i wyjdzie a tam juz nie wróci nik zycia Psycholog sie nim zajmie za nasze pieniądze
Ola
6 lat temu
Jak to się mamusia użalę wychowała cpuna i mordercę i jeszcze się żali ludzie to nie mają wstydu
gość
6 lat temu
trzeba było pomyśleć przed braniem:)pozdrawiam
gość
6 lat temu
Niech mu d****o przewalą solidnie w p*****u
gość
6 lat temu
A rodzina zabitej kobiety może to wytrzymać? Narkoman niech siedzi w więzieniu i płaci odszkodowanie rodzinie.
gość
6 lat temu
nie wytrzyma to nie wytrzyma jednego narkomana pasozyta i mordercy w jednym mniej na tym swiecie, wlasciwie to nawet lepiej dla spoleczenstwa ze nie wytrzyma bo nie bedzie trzeba placic na jego utrzymanie
gość
6 lat temu
kara i tak jest zbyt niska !
gość
6 lat temu
teraz moze cpac do woli , bo nikomu nie zagraza !
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie