Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agata Duda odwiedziła ośrodek dla uzależnionej młodzieży. Na zaproszenie Felicjańskiej

96
Podziel się

"Młodzież była zachwycona Pierwszą Damą" - mówi Ilona. "Ośrodek to obraz nędzy i rozpaczy. Potrzebne są pieniądze".

Agata Duda odwiedziła ośrodek dla uzależnionej młodzieży. Na zaproszenie Felicjańskiej
bCOTKzQl

Agata Duda, chociaż z reguły nie zabiera głosu w sprawach politycznych, wzorem swoich poprzedniczek zajmuje się wspieraniem działalności charytatywnej, patronatem nad fundacjami oraz pomocą dzieciom. Niedawno odwiedziła Ośrodek Terapii i Readaptacji Powrót z U w Cholewiance. Podopiecznymi ośrodka są młodzi ludzie, zmagający się z uzależnieniami. Pierwsza Dama odwiedziła placówkę w Cholewiance na osobiste zaproszenie... Ilony Felicjańskiej.

Celebrytka napisała do żony prezydenta list, w którym wyjaśniła trudną sytuację ośrodka. Zrobiła to tak przekonująco, że Agata Duda postanowiła osobiście spotkać się z podopiecznymi placówki.

bCOTKzQn

W rozmowie z tygodnikiem Na żywo Ilona zapewnia, że prezydentowa, jako nauczycielka, od razu nawiązała porozumienie z trudną młodzieżą.

Ośrodek to obraz nędzy i rozpaczy - wyjaśnia Felicjańska. Potrzebne są pieniądze m.in na nową siedzibę. Młodzież była zachwycona spotkaniem z Pierwszą Damą. Nie stwarzała dystansu. Odpowiadała na ich pytania. Jak ciepła i dobra ciocia. Obiecała też zastanowić się, jak można by pomóc ośrodkowi i zaprosiła jego podopiecznych do Pałacu Prezydenckiego na czerwcową wycieczkę.

bCOTKzQt
bCOTKzQu
bCOTKzQO
KOMENTARZE
(96)
Gość
4 lata temu
To zapraszam do wiekszosci szpitali psychiatrycznych - zarowno dla dzieci, mlodziezy jak i tych dla doroslych. To dopiero jest obraz nedzy i rozpaczy. Wieloosobowe sale, oddzialy remontowane 20 lub wiecej lat temu. I jak ludzie w takich warunkach maja zdrowiec?
Gość
4 lata temu
Nie można skreślić kogoś kto w życiu popełnił 1 błąd. Napiła się owszem, ale przecież nikogo jej zabiła...Ludzie powinni już sobie dać spokój z hejtem na nią
gość
4 lata temu
bardzo ładnie ze strony pani prezydentowej
bCOTKzQP
Gość
4 lata temu
Pierwszy raz od dawna jestem dumna z tego jakiego Prezydenta i pierwsza damę mamy. Oboje wykształceni, znajcy języki, obyczaje, kulturalni i na poziomie. Można nie zgadzać się z polityką PIS ale nie rozumiem jak można drwić z głowy państwa. Na prawdę szanujmy się ludzie.
gość
4 lata temu
niech robi cos dobrego bo szmaciarze i tak latke przykleja
Najnowsze komentarze (96)
An
4 lata temu
Zastanawia mnie jedna kwestia. Ile czasu moderatorzy przeglądali zdjęcia pierwszej damy by wybrać te jak najmniej dla niej korzystne? Czy naprawdę myślicie że w ten sposób kogokolwiek do niej zrazicie? Otóż nie! To już nie pierwsza taka sytuacja. Czy naprawdę tylko w Polsce stara się negować wizerunek pary prezydenckiej podczas gdy w innych kracjach media publikują jedynie te najbardziej korzystne ujęcia. Ludzie co z wami?!
gość
4 lata temu
LALKA BARBI. MARIONETKA.
KOD
4 lata temu
Dopasowali się idealnie. Niepewni, zagubieni, z kompleksami, nie godni szacunku.
Michał
4 lata temu
Chcę czuć do niej sympatię, próbuję. Dlaczego wyczuwam wyrachowanie?
gość
4 lata temu
Na szczęście Pierwsza Dama Pani Komorowska tam nie poszła
gość
4 lata temu
Brawo też dla Felicjańskiej, że zwraca uwagę na problemy młodych
Basia
4 lata temu
Podobno nic nie robi, nie zabiera głosu, siedzi tylko i pałacu pilnuje a tu proszę okazuje się że bywa w ważnych miejscach, zaprasza do palacu i jak mądra kobieta jest z daleka od tych, którzy chcą macic jatrzyc i wystawiać nasza Pierwsza Damę na pośmiewisko buczenie i gwizdy. Dobrze pani robi, że nie zabiera głosu w sprawie aborcji i nie zaszczycila swoją obecnością kongresu kobiet. Mądra kobieta i zawsze stosownie ubrana.
gość
4 lata temu
TAKA SOBIE TA KOBITA PIĘKNOSCIĄ NIE JEST
bCOTKzQH
gość
4 lata temu
alez ta baba wielgachna....istna kariatyda !!! nie jest soba....kopiuje innych !!
gość
4 lata temu
no tak pis odpowiada za to że że szpitale psychiatryczne nie są remontowane 2o lub więcej lat ogarnij się gościu komantarza z godziny 13.05.2016. 16:48
gość
4 lata temu
trzeba się zwrócić z zażaleniem do poprzedniego rządu a ..nie ciągle narzekać na ten poczekajmy zobaczymy.
gość
4 lata temu
aaaa tam piniondze, modły będą :)
gość
4 lata temu
pani duda jest piekna cudowna etstra babka pan duda tez jest cudowny ekstra facet cudowna para i ich corka tez jest piekna
gość
4 lata temu
Przeliczą się ci , którzy uważają ,że lalka barbie może coś w kwestii pieniędzy
...
Następna strona
bCOTKzRj