Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mąż odbierze Kozidrak Bajm?! Przepisał na siebie nazwę zespołu...

218
Podziel się:

"Jeszcze w 2014 roku zarejestrował znaki graficzne i nazwę. Był to okres, gdy pojawiły się pierwsze plotki o rozstaniu".

Mąż odbierze Kozidrak Bajm?! Przepisał na siebie nazwę zespołu...
bEUZPlAR

Minął rok, odkąd Beata Kozidrak wyprowadziła się z rezydencji pod Lublinem i zamieszkała u córki w Warszawie. Wkrótce potem kupiła własny dom za 2 miliony złotych. Początkowo znajomi piosenkarki zapewniali, że w jej małżeństwie z Andrzejem Pietrasem nie dzieje się nic złego, po prostu chciała mieć więcej swobody przy pracach nad materiałem na nową płytę. Szybko wyszło jednak na jaw, że piosenkarka miała już dość zaborczego męża, który kieruje jej życiem od matury. Uznała, że skoro nie miała czasu wyszumieć się przed ślubem, to teraz jest na to najwyższa pora. Odcięła także męża od swojej kariery, zatrudniając nowych menedżerów, jednak to nie pomogło. Pietras nadal opowiada w tabloidach, że wszystkim sam się zajmuje.

Zniecierpliwiona Beata złożyła w końcu pozew rozwodowy: Kozidrak się rozwodzi! "10 maja wpłynął pozew rozwodowy Pietrasów"

Mąż, kiedy tylko w ich związku przestało się układać, przezornie zadbał o swoje interesy.

bEUZPlAT

Pietras jeszcze w 2014 r. zarejestrował znaki graficzne i wyraz "Bajm" - donosi Super Express. To był okres, kiedy po raz pierwszy pojawiły się plotki o rozstaniu małżonków. Tak więc jest on właścicielem logo, nazwy i od 1993 r. przedsiębiorstwa o tej nazwie. Przyszłość zespołu zależy tylko od niego. Czy zdecyduje się na usunięcie Beaty ze składu grupy, którą założył w 1978 roku? Bajm to jedno z najbardziej dochodowych przedsiębiorstw na naszej scenie. Rocznie z samych koncertów zarabia ok. czterech mln złotych. Do tego dochodzą wielomilionowe tantiemy, no i oczywiście zysk ze sprzedaży płyt i gadżetów.

Jak wyjaśnia osoba z branży, to sprytne posunięcie może nie okazać się jednak tak skuteczne, jak spodziewa się Pietras.

Bajm może funkcjonować i bez niego. Np. jako BJM, bo literka A oznaczała Andrzeja. Można też działać podobnie jak zespół Kombii oraz Kombi Sławomira Łosowskiego - wyjaśnia Andrzej Zalewski, menedżer gwiazd. Jednak to nigdy już nie będzie to samo.

Jak dodaje Fakt, to nie jedyna kwestia sporna między małżonkami. Przez 35 lat dorobili się ogromnego majątku. Zdaniem tabloidu, Pietras może walczyć nieczysto, bo po odejściu żony nie ma już nic do stracenia.

bEUZPlAZ

Za pojedynczy koncert zespół liczy sobie aż 50 tysięcy złotych, a przeboje grupy oraz solowe hity Beaty Kozidrak przynoszą wielkie tantiemy. Małżonkowie poza willami w Lublinie i Warszawie mają domy na Florydzie, Hiszpanii, Karaibach czy RPA, warte łącznie 9 milionów złotych - wylicza tabloid. Do tego dochodzą samochody a nawet... prywatny samolot Antonow. Andrzej Pietras bez żony u boku na pewno nie będzie w stanie zarabiać takich pieniędzy. Można więc spodziewać się, że będzie starał się wyrwać jak największą część dotychczas zgromadzonego majątku. Szykuje się ostre starcie przed sądem!

Beata i Andrzej w Opolu w 1982 roku:

bEUZPlBa

Bajm w Opolu w 1984:

Opole 2002:

bEUZPlBb

Beata z Marylą Rodowicz na Festiwalu w Sopocie, 1996:

bEUZPlBc
bEUZPlBu
KOMENTARZE
(218)
Gość
6 lat temu
Haha jasne..! Bajm bez Beaty, to jak pis bez Kaczyńskiego...może istnieć tylko po co..?
gosc
6 lat temu
BAJM ZAWSZE BĘDZIE KOJARZYC SIĘ Z BEATĄ
Alvaro
6 lat temu
Centralnie był tylko z nią dla pieniędzy...
bEUZPlBv
HL
6 lat temu
wredna pijawka!
Gość
6 lat temu
Po co jej taki facet?sama sobie poradzi
Najnowsze komentarze (218)
gość
6 lat temu
Zamiast bic kase to sie kloca.Panstwo Cejrowscy tez tak sie klocili i sa osobno,nie szkoda zdrowia,zycia lat i tej kasy?
gość
6 lat temu
*ujostwo
Dora
6 lat temu
B@jm
gość
6 lat temu
Proponuję - B@JM
Marylka
6 lat temu
Pani Beato bez nazwy czy z nazwą i tak pani jest najlepsza. Myślę że pani mąż bez pani to będzie nikim. Pani była jest i będzie super babką. A każda pani piosenka to przebój. Pozdrawiam.
ewa
6 lat temu
Bajm to Beata , a jak ja zdradzal i zrobil dziecko innej , to dobrze , ze sie go pozbyla , odwagi Beato , dasz sobie rade !
ela
6 lat temu
Beata sobie poradzi , ma cudny glos i to jest jej najwiekszym atutem ! Trzymam kciuki za Pania !
gość
6 lat temu
ej, a ja mam na jutro prezentację na Polski o poetach, myślicie, że Beata wpisuje się w kanon?
bEUZPlBn
gość
6 lat temu
c**j mnie to obchodzi
gość
6 lat temu
Kariere Bajmu trzeba zawdzieczac jemu! Ona byla nieciekawa,piszczaca,nic szczegolnego no ale wtedy sporo nowych zespolow sie pojawialo,nawet byle jakich i wszyscy byli wazni.Starsze piosenkarki zniknely,takie byly czasy..nowosc,nowosc,zmiany
gość
6 lat temu
Bajm bez Beaty nie ma szans przetrwania, zawsze będzie kojarzył się tylko z nią, cały Bajm to ona a reszta to tylko dodatek...
gość
6 lat temu
Może już czas na emeryturę , obojga?
jan
6 lat temu
i widac że powiekszyła biust, o operacjach plastycznych nie wspomne......wszystkie piekne.....bo po operacjach ......
gość
6 lat temu
No cóż bez Beaty on nie istnieje
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUZPlCg
bEUZPlCh
bEUZPlCi
bEUZPlCj
bEUZPlCk
bEUZPlBP