Trwa ładowanie...
Przejdź na

Amber Heard była już aresztowana za... pobicie dziewczyny!

266
Podziel się

W 2009 roku szarpała na lotnisku swoją byłą dziewczynę-lesbijkę. W 2008 roku zmieniła dla niej nazwisko...

Amber Heard była już aresztowana za... pobicie dziewczyny!
bDggYVud

Zaledwie w ciągu tygodnia Amber Heard zmieniła się z bezradnej, zapłakanej ofiary w uśmiechniętą i pewną siebie oskarżycielkę (zobacz: Amber Heard pozwała przyjaciela Deppa o... zniesławienie!). Tymczasem na światło dzienne wychodzą nowe zaskakujące fakty, które raczej nie przysporzą jej sprzymierzeńców w walce o wartą 400 milionów dolarów fortunę Johnny'ego Deppa.

Okazuje się, że w 2009 roku Amber miała kłopoty z prawem, po tym jak wdała się w publiczną kłótnię ze swoją ówczesną dziewczyną - Tasyą Van Ree. W trakcie sprzeczki na lotnisku Tacoma w Seattle, Heard na oczach ludzi szarpała swoją partnerkę za ramię i wykrzykiwała wyzwiska pod jej adresem. Van Ree zgłosiła sprawę na policję, a Amber została zatrzymana pod zarzutem naruszenia nietykalności cielesnej. Zrobiono jej zdjęcie do kartoteki i następnego dnia stawiła się w sądzie.

Ujawniono, że Heard chciała poślubić kobietę na długo zanim poznała Deppa. Ponieważ jednak małżeństwa homoseksualne nie były jeszcze legalne, zrobiła wszystko, żeby ich związek pomimo to wyglądał jak najbardziej poważnie. Utrzymywała, że żyje ze swoją partnerką w konkubinacie i w marcu 2008 roku zmieniła nazwisko na Amber Van Ree.

bDggYVuf

Jak donosi źródło magazynu The Mirror, para "pobrała się" podczas sekretnej ceremonii w 2011 roku w Nowym Yorku, jednak w świetle prawa małżeństwo było nieważne. Krótko po poznaniu Deppa, Heard złożyła wniosek o przywrócenie swojego dawnego nazwiska.

Podobno to właśnie bliskie stosunki Amber z jej byłą "żoną" doprowadziły Johnny'ego do wybuchów złości. Aktorka w pozwie rozwodowym poprosiła m.in. o przydzielenie ochrony jej... psu rasy York, o imieniu Pistol, który był prezentem od Van Ree. Bała się, że Depp będzie chciał go skrzywdzić jako "pamiątkę" po byłej partnerce. Sąd jednak odrzucił ten wniosek, uznając go za niedorzeczny.

Heard nadal jednak twardo stoi na stanowisku, że Johnny jest nieobliczalny i niebezpieczny:

W trakcie całego naszego związku byłam nieustannie poniżana fizycznie i psychicznie, ilekroć nie zgadzałam się z moim mężem lub podważałam jego autorytet. Żyłam w wiecznym strachu - podkreślała aktorka.

bDggYVul

Ostatnio Amber raczej nie wygląda na osobę, którą tak łatwo zastraszyć.

bDggYVum
bDggYVun
bDggYVuo
bDggYVuG
KOMENTARZE
(266)
Basia
4 lata temu
Nie zdziwi mnie to, jak ona się okażę jakąś wariatką, i że sama sobie to wszystko zrobiła, albo kazała się pobić własnej dziewczynie. A potem będą żyć długo i szczęśliwie za pieniądze Deepa.
gość
4 lata temu
Johny, gdzie Ty miałeś oczy!!
gość
4 lata temu
Niezłe brudy wychodzą
bDggYVuH
Gość
4 lata temu
biedny johny..
Gość
4 lata temu
Jesli ona to wszystko sobie ukartowała od początku, to skubana wytrwała jest
Najnowsze komentarze (266)
aaa
4 lata temu
Młoda pogrywa i może na tym źle wyjść. Ale z drugiej strony, jak wszędzie, prasa i opinia robi wszystko, by dowalić kobiecie. Deep ma się dobrze, mimo że zostawił dzieci i poleciał się żenić
Gość
4 lata temu
No dobrze to niech wezmie rozwod i odejdzie a on za kare wplac***are baniek na cele dobroczynne. Czy cos mi umknelo?
Gość
4 lata temu
No dobrze to niech wezmie rozwod i odejdzie a on za kare wplac***are baniek na cele dobroczynne. Czy cos mi umknelo?
gość
4 lata temu
P******a lezbija chce zniszczyć Deppa
gość
4 lata temu
Widać po gębie, że to oszustka. W*n, do p*****a za próbę wyłudzenia.
Gość
4 lata temu
A mi się wydaje, że one obydwie to ukartowały. Teraz po rozwodzie dostaną kase i znowu beda razem!
gość
4 lata temu
Nieźle sobie to lesby wymyśliły 😁
gość
4 lata temu
Niech sąd wyda wyrok. Co jeśli dziewczyna mówi prawdę? Trzeba zawsze stawać po stronie ofiary, 0% przyzwolenia na przemoc!
bDggYVuz
pap
4 lata temu
Ale patola. Na Pradze mieszkają wzorowi ludzie porównując ich z nimi.
Gość
4 lata temu
Kim są ludzie potepiajacy AMBER? odpowiedź jest prosta : frustraci, którzy chcieliby miec piękna a nie moga, albo któraś ich zrobiła w balona bo Nie oszukujmy się , na star**** ZADNA młoda dziewczyna nie poleci!! Druga opcja : zawistne babska, które nienawidzą ladniejszych od nich, i uważają ze ich "mis" jest niewinny bo to kobieta jest ZLA! Powinniście się leczyć na głowę :)
gość
4 lata temu
teraz wyjdzie, jaka patola z tej Amber
gość
4 lata temu
widać,że to wyrafinowana panienka
Gość
4 lata temu
Kark skręcić kundelkowi
gość
4 lata temu
Bylaby intercyza nie byloby tego calego cyrku
...
Następna strona
bDggYVvb