W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
276
Podziel się:

4 punkty dla Polski! Awans mamy w zasięgu ręki!

Dzisiejszy mecz Polski z Niemcami zakończył się remisem 0:0. Rozgrywka była nie tylko szansą awansu do 1/8 finału, ale także historycznym momentem dla naszej drużyny. Po wygranej 1:0 z Irlandią zostaliśmy wiceliderem grupy C. Teraz miejsce, na jakim awansujemy zależy od meczu z Ukrainą.

Pierwsza połowa meczu minęła spokojnie. Drużyna Niemców dostała dwie żółte kartki dla Samiego Khedira i Mesuta Oezila. Pod koniec gry żółtą kartkę dostał Krzysztof Mączyński za faul na środku boiska.

Druga połowa meczu była bardziej zacięta. Żółtą kartkę dostał Kamil Grosicki za faul. W 60. minucie nasza drużyna była bliska bramki, piłka minęła ją o centymetry. 8 minut później żółtą kartkę dostał Jerome Boateng. Zaczęły się także zamiany na boisku, po stronie Niemców pojawił się Mario Gomez, polską drużynę wzmocnili Tomasz Jodłowiec, Bartosz Kapustka i Sławomir Peszko. Ten ostatni pod koniec meczu dostał żółtą kartkę za faul.

Choć polska drużyna może być zadowolona z wyniku meczu, szkoda dwóch sytuacji nie wykorzystanych przez Arkadiusza Milika.