Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zwolennicy Brexit do polskich emigrantów: "Wrócić do domu polskie szumowiny"

637
Podziel się

Sprawą zajęła się brytyjska policja.

Zwolennicy Brexit do polskich emigrantów: "Wrócić do domu polskie szumowiny"
bCNfEAQB

Po ogłoszeniu wyniku referendum w Wielkiej Brytanii zapanowała panika. Szkocja ogłosiła, że zorganizuje kolejne referendum w sprawie uzyskania niepodległości i na podobny pomysł wpadli mieszkańcy Londynu, którzy domagają się pozostania w Unii Europejskiej. Na dodatek wielu Brytyjczyków, którzy głosowali za wyjściem ze wspólnoty naglę zrozumiała, jakie niesie to ze sobą konsekwencje i teraz żałują swoich głosów. Już trwa podpisywanie petycji o kolejne referendum w sprawie pozostania w Unii.

Istnieje jednak spora grupa mieszkańców Wysp, którzy cieszą się z opuszczenia Unii Europejskiej i liczą, że to doprowadzi do "pozbycia się uchodźców". Oczywiście chodzi także o tysiące Polaków, którzy wyjechali z ojczyzny w poszukiwaniu pracy i osiedlili się w Wielkiej Brytanii. Jak donosi gazeta Nasze Strony w Huntington na drzwiach domów zamieszkanych przez polskich emigrantów pojawiły się kartki z napisem - Wrócić do domu polskie szumowiny.

bCNfEAQD

Zalaminowane ulotki o wielkości wizytówek z obraźliwymi hasłami po obu stronach: "Leave the EU No more Polish Vermin" oraz "Wrócić do domu polskiego szumowiny" – pisze gazeta. Tej treści materiały znaleziono dziś ok. godz. 8.30 w pobliżu St Peter's School przy St. Peters w Huntingdon. Jedną z ulotek polski uczeń przyniósł do domu, by pokazać rodzicom. Emigranci obawiając się efektu ogłoszonego dziś rano 'BrExitu' nie podejrzewali, że będzie on miał również postać szykanowania osób pochodzących zza granicy i to już w dniu ogłoszenia wyników.

O sprawie poinformowały brytyjskie media. Sprawą zajęła się natychmiast miejscowa policja.

bCNfEAQJ

Szkoci protestują. "Referendum nie reprezentuje szkockich poglądów"

bCNfEAQK

Zobacz też:

bCNfEARe
KOMENTARZE
(637)
Gość
4 lata temu
Sami będziecie niedługo siedzieć na waszym angolskim zmywaku i płakać za tymi szumowinami
Gość
4 lata temu
Ciekawe jak długo pociągnie brytyjska gospodarka bez "polaczków"
Gość
4 lata temu
Anglicy, leniwy naród. Bez historii i kośćca moralnego.
bCNfEARf
gość
4 lata temu
Macie, nacjonalizm to nienawiść.
Gość
4 lata temu
Chamstwo
Najnowsze komentarze (637)
gość
4 lata temu
jak Szkocja od nich odejdzie to dopiero będę robić w gacie i płakać
gość
4 lata temu
Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie! My też jesteśmy nietolerancyjni i też nie chcemy u nas obcokrajowców a niestety nie da się profitów zgarniać tylko w jedną stronę. Szybko nam świat pokaże gdzie nasze miejsce
a
4 lata temu
Jak oglądam angielskie programy z dziećmi to okazuje się, że tam ani matka , ani ojciec nie pracują. To jakieś przeklęte darmozjady !
gość
4 lata temu
ciekawe że nic nie mówią o czarnych czy hindu
gość
4 lata temu
kisić się w swój sos brytyjskie szumowiny
gość
4 lata temu
bo to prawda. Pojechała tam polska patologia, co nie potrafiła poradzić sobie we własnym kraju i myślała, że tam bedzie bezkarnie ciągnac benefity. Jak ktoś umie pracowac będą go wszedzie sznować.
lolo
4 lata temu
p******i sa niwolnikami w angli
gość
4 lata temu
jak pojechałam do angli na konferencje to ludzie nie mogli uwierzyc, ze polka do pracy nie przyjechala.
bCNfEAQX
osservatore r...
4 lata temu
Do obrony ich kraju polska krew była potrzebna, a teraz obrażać nas. My od aliantów dostaliśmy pomoc przez 5 lat wojny?? A nasz żołnierz wszędzie był wciskany. Mamy teraz. W sumie Amerykanie tak samo - do Iraku ich wojenki załatwiać, a Polak do konsula amerykańskiego spytać za 100 czy byłby godny stanąć na ziemi "przyjaciół".
gość
4 lata temu
Polacy walczyli za wolność Wielkiej Brytanii a teraz proszę , brak słow , przy tym ten ton nienawiści , jeszcze zapłaczecie za Polakami , za Polską , za Europą !!!
gość
4 lata temu
jest takie powiedzenie ze sie docenia cos dopiero jak sie straci, polska zawsze byla biedna dlatego potrafi docenic unie europejska, uk zawsze oplywala w luksus i doceni unie dopiero jak zacznie wszystkiego brakowac, teraz nikt nie odczuwa decyzji referendum, cyrk sie zacznie jak zaczna oglaszac nowe reguly gry
gość
4 lata temu
Szumowiny nie znają historii. Polska krew przy ratowaniu Anglii dobra była
gość
4 lata temu
W tym stylu mogły napisać tylko prawdziwe szumowiny. Polka sprzątająca u angielskiej rodziny opisała, że koty srały na łóżka, ludzie nie sprzątali, a ona, no cóż, szumowina doprowadzała do ludzkiego wyglądu ten dom miała już dość pseudokultury bogatych.
gość
4 lata temu
za dwadzieścia lat to Anglicy będą się ubiegać o azyl w Polsce
...
Następna strona
bCNfEARz