Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zandberg do Kukiza po zamachach w Nicei: "Zachowuje się jak HIENA CMENTARNA!"

447
Podziel się:

Polityk apeluje o referendum w sprawie zatrzymania uchodźców poza granicami Polski. "Wykorzystywanie ofiar zamachu jest po prostu podłe".

Zandberg do Kukiza po zamachach w Nicei: "Zachowuje się jak HIENA CMENTARNA!"

Wczorajsze zamachy w Nicei, w których zginęły co najmniej 84 osoby a kolejnych 100 zostało rannych, wzbudziły falę komentarzy nie tylko we Francji. Razem z ogłoszeniem, że był to zaplanowany zamach terrorystyczny, nad Wisłą znów obudziły się głosy nawołujące do zaostrzenia polityki emigracyjnej i zaprzestania przyjmowania do Polski emigrantów z krajów islamskich. Ostro o politykach z Unii Europejskiej wypowiedziała się Krystyna Pawłowicz, która obarczyła ich winą za tragedię. Przypomnijmy: Pawłowicz o zamachu w Nicei: "Walka cywilizacji trwa! ALBO MY ALBO ONI!"

Podobnie zareagował Paweł Kukiz, którego zamach w Nicei skłonił do przypomnienia o referendum STOP uchodźcom zorganizowanym przez jego partię, Kukiz '15. Polityk udostępnił na swoim Facebooku apel o podpisywanie się pod wnioskiem o ograniczenie przyjazdu uchodźców do Polski. Swój post podpisał "za Ofiary w Nicei", co zdenerwowało Adriana Zandberga.

Zandberg napisał, że Kukiz zachowuje się jak "hiena cmentarna", a łączenie zamachu w Nicei i uchodźcami szukającymi schronienia jest "podłe". Post Kukiza przypomniał mu także reklamę jego partii, a nie rzeczywiste okazanie współczucia Francuzom:

Czas, żeby ktoś to w końcu powiedział otwarcie: Paweł Kukiz zachowuje się jak hiena cmentarna. Wykorzystywanie ofiar zamachu, żeby poszczuć na niewinnych ludzi, a przy okazji zareklamować swoją partię-niepartię, jest nieprzyzwoite i po prostu podłe - napisał Zandberg.

Zgadzacie się z nim1867553?

Zobacz także: Proimigracyjna demonstracja we Wrocławiu. Na czele Zandberg
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(447)
gość
6 lat temu
kukiz dobrze gada
Gość
6 lat temu
Popieram Kukiza
gość
6 lat temu
Zandbergowi źle z oczu patrzy, wygląda jak lewicowy fanatyk
gość
6 lat temu
nie uchodźcom, są inne narzędzia niż przyjmowanie ich do swoich krajów. Za bardzo nastają na ludzi bezpieczeństwo.
Gość
6 lat temu
Zanberg to sobie ich zabierz do domu.A od Kukiza i Polaków wara bo my chcemy spokojnie żyć !
Najnowsze komentarze (447)
gość
6 lat temu
Zgadza się: Kukiz to hiena cmentarna. Te krzyżyki są czystą hipokryzją, a post jest reklamą partii-niepartii Kukiz15, zbieraniny, która dzięki popularniści byłego rockmana dorwała się do koryta.
PATRIOTA
6 lat temu
Polacy walczyli w powstaniu o swój kraj, a tamci nic tylko walą do Europy żądni życia na socjalu. To zwykłe cwaniactwo i NIE CHCEMY OBCYCH KULTUR I STRACHU PRZED BOMBOWĄ MIŁOŚCIĄ DO ALLACHA
gość
6 lat temu
Teraz wielki polityk stary pijak ,jak tacy ludzie maja rządzić tym krajem to niedługo sie stoczy ba dno .
gość
6 lat temu
Jacy uchodźcy ? Przecież to są emigranci zarobkowi więc o co chodzi żydowi Zandbergowi ?
gość
6 lat temu
Ty sobie Zandberg weż uchodzcow do domu...
gość
6 lat temu
Rudy Mojsiu jedź swoje mądrości głosić do Izraela,niech zburzą mur oddzielający ich od Palestyny. Zero tolerancji dla tzw.uchodźców!!!!
gość
6 lat temu
Lewacy ale macie n*****e w głowach z tym multi kulti :) zrozumiecie jak będzie już topór nad głową...
gość
6 lat temu
uchodźcom STOP!!!
gość
6 lat temu
popieram kukiza
Gość
6 lat temu
NIE dla uchodźców!
Emigrant
6 lat temu
Jesteś islamistą stań pod scianą nienawidzisz islamu tępisz k***y idź sobie do domu, a ja tamtych rozstrzelam ... Kukiz100%
bolo
6 lat temu
Zandberg Ty parchu żydowski ! O jakich Ty niewinnych muslimach mówisz .Schowaj się giwreju w kąt i nie otwieraj giwreju tej brodatej japy
gość
6 lat temu
Chwała obecnemu rządowi i prezydentowi, którzy zatrzymali durny pęd Kopaczki do multikulti. Myślę,że poprzednia premier i PO nie rozumieli stopnia zagrożenia,dlatego tak beztrosko nas weń pchali.
gość
6 lat temu
Popieram p. Kukiza. Nie chcę się bać w swoim kraju. Jak dobrze,że skończyły się rządy Kopaczowej, która dopiero by nam raj stworzyła.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie