Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szyc wyznaje: "Przestałem chlać. Picie nie sprzyjało byciu fajnym tatą"

39
Podziel się:

"Myślę, że aby zostać ojcem, musisz najpierw poradzić sobie samemu ze sobą. Byłem niegotowy do kwadratu. Rozimprezowany i rozlatany".

Szyc wyznaje: "Przestałem chlać. Picie nie sprzyjało byciu fajnym tatą"

Borys Szyc dwa lata temu przestał pić. Wspomina, że nie miał innego wyjścia, bo alkohol przez lata wywierał negatywny wpływ na jego życiowe decyzje i karierę. Ekipa serialu Lekarze do tej pory wspomina, jak awanturował się na planie, przekonując wszystkich, jak wielkim jest aktorem i z rozpoczęciem zdjęć trzeba było czekać aż wytrzeźwieje.

Namiętność do alkoholu przesądziła także o tym, że w 2008 roku stracił prawo jazdy, a także, jak sam wyznał w wywiadzie dla Vivy, dał się po pijaku namówić na parę kosztownych inwestycji. Do najbardziej chybionych trzeba niewątpliwie zaliczyć biznes założony z mężem Katarzyny Figury - restaurację Kompas Port w Giżycku, której goście musieli załatwiać się w krzakach i podcierać liściem, a herbatę mieszać widelcem.

Przez alkohol ucierpiały także relacje aktora z jego jedyną córką, 11-letnią obecnie Sonią, którą zostawił zaraz po urodzeniu. W rozmowie z magazynem Uroda Życia Borys zapewnia jednak, że żałuje tamtych błędów, większość z nich wydaje mu się jednak do naprawienia.

Przestałem chlać, ale zrobiłem jeszcze parę innych ważnych rzeczy. Oczywiście, Sonia była najmocniejszym bodźcem do tego, żeby ogarnąć wreszcie swoje życie**. Ale przez wiele lat po jej narodzeniu wciąż byłem kompletnie nieogarniętym chłopaczkiem, który płynie sobie przez życi**e - przyznaje aktor. Ja byłem wtedy niegotowy do kwadratu. Rozimprezowany i rozlatany. W wielkim uderzeniu, w momencie największego rozwoju kariery i popularności. Nie sprzyjało to byciu "fajnym tatą". Ale od samego początku poczułem z córką ogromną więź. Miałem wtedy w sobie mnóstwo dziecka. Dalej zresztą je mam, ale dziś jest go chyba jednak nieco mniej. Myślę, że aby zostać ojcem, musisz najpierw poradzić sobie samemu z sobą.

_

_

Zobacz także: Chyra, Szyc, Kalisz - jak zmieniło ich ojcostwo?
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(39)
gość
6 lat temu
Pijacy ojciec to nie ojciec tylko przeklenstwo dla dziecka i rodziny
Alvaro
6 lat temu
Powodzenia Borys! Lepiej późno niż wcale
gość
6 lat temu
Szkoda dziecka , tak jakby do teraz nie miala ojca
gość
6 lat temu
Powodzenie w dotrzymaniu słowa, alkoholizm to straszna choroba mam nadzieję że ci się uda. Rodzina jest najważniejsza:-)
Gość
6 lat temu
Ludzie mają problem z nie piciem! Ja od dłuższego czasu nie pije wcale to każdy robi oczy jakbym powiedziała, że zjadam codziennie własną kupę! To chore! Większość polaków ma ogromny problem z piciem i zaakceptowaniem tego jak wielki to problem...
Najnowsze komentarze (39)
MAREX
6 lat temu
Słowo alkoholik odrzuca niczym gorący Paw. Mimo że ogromna częśc społeczeństwa ma problem, zwłąszcza Ci którzy go wypierają.. Tak Ci na wysokich posadach, również albo nawet w eiekszości. Ale myślą że pijać drogie whisky nie mają problemu.. Do czasu alkoholizm to choroba postepująca, ale Da się ją zatrzymać skutecznie. Trzeba uporządkować swoją głowę, bo paradoksalnie samo zaprzestanie picia nic nie zmienia.. Jestes taką samą łajzą na trzeźwo. Wiem bo jestem Alkoholikiem i nie wstydzę się tego, ma szczesliwa rodzinę własną firmę, radzę sobie.. Już sobie radzę bo byłęm na dnie..
gość
6 lat temu
Pijak a alkoholik to wielka różnica.. Ten spod sklepu leżący we własnym moczu to pijak. Ten mający świadomośc swojej i nie pijący to ALKOHOLIK. ZDECYDOWANIE ALKOHOLICY TO PORZĄDNIEJSI LUDZIĘ, STAL SIĘ NIM RÓWNIEŻ BORYS. BYŁ PIJAKIEM ALE JUZ NIE JEST..
gość
6 lat temu
Współczuje matce dziecka .. mieć do czynienia przez 11 lat z takim pseudotatusiem. Koszmar
gość
6 lat temu
szyc to taki trzęsiłapka
Ronin
6 lat temu
Chlał. ..teraz Pije
Gość
6 lat temu
Ale odkrycie )))
gość
6 lat temu
pijany ojciec i facet to najgorsze co może być!!!!!można wypić,alkohol jest dla ludzi ale należy znać swoje mozliwości i umiar!!!!!!!!!ale dla dzeżwość!!!!!!trzymam kciuki za pana borysa!!!!!!!!!!!!
Gość
6 lat temu
Bravo Ty......
Gość
6 lat temu
Grozilo mi, że będę miała ojca pijaka ale zdążył się zabić jak byłam mała. Dzieciństwo i młodość miałam spokojne.
gość
6 lat temu
Ani to ładny, ani mądry-p*****k
gość
6 lat temu
Taaa ! G***i uwierzy w te obiecanki.
gość
6 lat temu
fbpodgladaj.pl?u=patrzynaprofil LUDZISKA ZOBACZCIE kto podglada was na fb , dla ciekawskich :D
Gość
6 lat temu
Ojojoj. Jacy oni teraz wszyscy,, rodzinni " się zrobili ci nasi celebryci. A jak rządził Tusk to krzyczeli o nowoczesności, luzie i zabawie. Boją się utraty swoich,, stanowisk pracy "? Myślą, że jak będą teraz peplać o swoich wewnętrznych przemianach to utrzymają się, czyli nadal duża kasa za nic nie robienie? Z niego drugi Karolak. Nagle rodzina, dzieci, obowiązki, deklaracje. Ha ha rzygać się chce jak patrze na te chorągiewki.
Gość
6 lat temu
Moja mama też jest alhokoliczka i nie chce się do tego przyznać a co dopiero z tym walczyć
Oferty dla Ciebie