Trwa ładowanie...
Przejdź na

Koterski chciał popełnić samobójstwo!!!

906
Podziel się

Wszystko przez uzależnienie od twardych narkotyków.

Koterski chciał popełnić samobójstwo!!!
bCNJYjgB

W szczerym wywiadzie z Angorą Michał Koterski przyznał, że ma bardzo niskie poczucie własnej wartości i dlatego nie lubi mówić o sobie (a jednak mówi o sobie). Wyznał także, że w liceum "utracił wiarę we wszystko" i "miewał czarne myśli", a nawet... chciał popełnić samobójstwo!

Mam wciąż mało wiary w siebie i nieustannie potrzebuję potwierdzenia, że jestem dobry - żali się. Opowiada także jak w wieku 17 lat rodzice pozwolili na to, by zamieszkał sam. To był olbrzymi błąd. O mało co nie kosztował ich życia syna:

Zetknąłem się z pełną wolnością, co rodzice uważali za dobre dla młodego człowieka, tylko nie wiedzieli, że ja nie dojrzałem do przyjęcia tej wolności. Pogubiłem się i popełniłem wiele błędów. Potwierdza też to, o czym pisaliśmy - że przeżył ciężkie uzależnienie i żył na krawędzi. Nie chciał jednak rozwijać tego tematu. Dodajmy, że chodzi o uzależnienie od heroiny.

bCNJYjgD

To wyjaśnia jego lekki "bezwład" z sposobie mówienia i zachowaniu. Efekt jest "medialny" i komiczny, ale w zasadzie nie w tym nic śmiesznego. Zauważcie podobieństwo do Ozzy'ego Osbourne'a. Ich mózgi zorały te same substancje (z tym że Osbourne'a mocniej). To właśnie dzięki heroinie Misiek jest taki kochany i uroczy. Pamiętajcie o tym.

bCNJYjhe
KOMENTARZE
(906)
gość
12 lat temu
Misiek bracie nie poddawaj się. trzymaj się.
gość
12 lat temu
Nie trawię go!!!! Ale pudel przeginasz!!!! Każdy zwłaszcza w atkim wieku ma momenty słabości. To jaki był mając lat 17, a jaki jest dziś - to dwie różne osoby!!!
gość
12 lat temu
wiecie co...dlaczego jak czlowiek zacznie sie uzewnetrzniac to wy sobie z niego jaja robicie?bardzo go lubie,niech i bedzie niesmialy-przez to jest jeszcze bardziej uroczy i slodki:)
bCNJYjhf
Olgutka
12 lat temu
:(
no name
12 lat temu
on jest dla mnie zenujacy!ten jego program to pokazanie jaki to on super jest (chlopak chce sie dowartosciowac)..ale mnie wogole nie smieszny...;/
Najnowsze komentarze (906)
gość
12 lat temu
no i co
gość
12 lat temu
uwielbiam go... właśnie za to ,,coś , za ten ,,bezwład" ... i nie chodzi o to, ze jest slodki i uroczy. .. w sumie nie wiem co mam na mysli ,ale ma w sobie to coś.
gość
12 lat temu
OMFG - " To wyjaśnia jego lekki "bezwład" z sposobie mówienia i zachowaniu " Idż do szkoły pacanie...
gość
12 lat temu
szkoda że się nie udało..
gość
12 lat temu
na plecach innych dojdzie emerytury
gość
12 lat temu
beztalencie jakich mało,pożądnym aktorom nie dają się wybić
gość
12 lat temu
ale ciekawe czy browna zapodawał czy walił po kablach?
gość
12 lat temu
kazdy czlowiek musi sie czegos obawiac
bCNJYjgX
xoxoDead
12 lat temu
A ja i tak go lubię. Był młody, itp. Ale okay, nikt się go o to nie czepia. A btw. to on się nadaje do takich programów jak MTVRockuje, czy cuś takiego.. :P
gość
12 lat temu
lubie go ale moim zdaniem dalej bierze i daleko z tym nie zajdzie
Marikaa
12 lat temu
nie lubie tego wieśniakaa;/
gość
12 lat temu
d***l napisał ten artykuł żaal mi go!!!to wszystko bzdury!szczególnie pogrubione zdania!!!trzymaaaj sie misiuuu...
gość
12 lat temu
..niewiem czemuu wszyscy go tak krytykują???przecież to normalny człowiek!!!też nie raz miałam myśli samobójcze...jadą po nim jak po maśle...KooocHaam cie miiisiiek trzymaj sie!!!;)))
gość
12 lat temu
nie żal świra
...
Następna strona
bCNJYjhz