Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dom pogrzebowy przeprasza rodzinę Ewy Tylman... "To zwykłe hieny!"

110
Podziel się

"Pragniemy wyrazić najszczersze ubolewania dla rodziny oraz wszystkich bliskich Zmarłej"...

Dom pogrzebowy przeprasza rodzinę Ewy Tylman... "To zwykłe hieny!"
bEiiGqiJ

Nie cichną kontrowersje wokół odnalezienia ciała Ewy Tylman. Ustalono tożsamość kobiety na podstawie karty płatniczej z jej nazwiskiem, którą znaleziono przy zwłokach. Wczoraj dokonano sekcji, podczas której nie udało się ustalić przyczyn zgonu. Rzecznik prasowy poznańskiej policji, Andrzej Borowiak, napisał, że potrzebne są dalsze badania, w tym DNA.

Przy okazji przewożenia ciała Tylman do prosektorium wybuchł skandal. Okazało się, że pracownicy domu pogrzebowego Universum... robili sobie zdjęcia ze zwłokami. Interweniowała policja, która skonfiskowała im telefony.

bEiiGqiL

Prezes firmy, Piotr Szlingiert, twierdzi oczywiście, że jest niewinny i "zszokowany":

Gdy przeczytałem o tej sytuacji w "Wyborczej", byłem zszokowany - powiedział w rozmowie z Gazetą.

Najbardziej zszokowana jest rodzina Ewy Tylman. Wczoraj jej pełnomocnik, adwokat Mariusz Papalczyk skomentował zdarzenie dla Gazety Wyborczej:

bEiiGqiR

Komentarz może być krótki: to zwykłe hieny.

Dzisiaj rano dom pogrzebowy opublikował oświadczenie, które rozesłał do mediów.

Zarząd Universum Spółdzielni Pracy pragnie wyrazić najszczersze ubolewania dla rodziny oraz wszystkich bliskich Zmarłej - czytamy. Pragniemy podkreślić, że powyższa usługa wbrew doniesieniom mediów nie była realizowana przez pracowników Universum. Nie zmienia to faktu, że opisane zdarzenie budzi w nas zdecydowany sprzeciw oraz stanowi złamanie wszelkich obowiązujących w naszej firmie procedur, które regulują współpracę między Universum a podmiotami działającymi na jej zlecenie.

Umowy z podwykonawcami, którzy realizowali tego dnia przewóz ciała Zmarłej zostaną bezwarunkowo rozwiązane ze skutkiem natychmiastowym. W odniesieniu do wykonawców, z którymi pozostajemy we współpracy, przeprowadzone zostaną dodatkowe działania, których celem będzie uniknięcie podobnych, etycznie nagannych zachowań.

bEiiGqiS

Policja sprawdza, czy podczas zdarzenia nie doszło do popełnienia dwóch przestępstw, znieważenia zwłok oraz usiłowania ujawnienia materiału objętego śledztwem.

bEiiGqiT
bEiiGqiU
bEiiGqjm
KOMENTARZE
(110)
T.
5 lata temu
Pracownicy powinni być wydaleni i dostać złą renomę, tak by nie mogli dostać pracy w żadnym tego typu miejscu.
Gość
5 lata temu
To było okropne i nie wiem czy przeprosiny wystarczą !
Gość
5 lata temu
Współczuję rodzinie. Za młoda by umierać 😞
bEiiGqjn
Gość
5 lata temu
Tak jest cały czas w prosektoriach nawet kanapki przy zwlokach jedza
gość
5 lata temu
wstyd!
Najnowsze komentarze (110)
gość
5 lata temu
Co się dzieje z tymi ludźmi ?????!!!!!!!!!
gość
5 lata temu
że im się nie brzydziło trzaskać sobie fotki z na wpół rozłożonymi zwłokami... bleah :'(
gość
5 lata temu
Jakby się dzi*ka po mieście nie szlajała to by żyła. Z kuchni ciężko człowieka porwać. Wyzwolona była to ma i ch*j jej w du*e! :)
gość
5 lata temu
Pamietam to nagranie - ona sie tak bardzo zataczala, ze mysle,ze ktos cos musial dosypac do drinka. A ten koles co ja prowadzil - nie wiem jak on sobie wyobrazal fizycznie odprowadzenie jej w tym stanie i nie potrafie pojac czemu nie zadzwonil po taxi. To jest bardzo szemrana sprawa.Nawet jak musiala siusiu to czemu tuz nad brzegiem rzeki, a nie w krzakach, nic sie nie trzyma kupy.
Stolec Pierdo...
5 lata temu
Szukam drużyny do Heroes and Generals
gość
5 lata temu
Szukam drużyny do Heroes and Generals
gość
5 lata temu
zabrał życie tak młodej osobie
tylko prawda
5 lata temu
śmieszne jest to że ten koleś co była prowadzona Ewa,miał wspólników dwóch.No ale kiedyś prawda i tak wyjdzie na jaw.Mam nadzieje że koleś trafił na sztywna cela i tam już nie jest frajerem a raczej Cwelem.
bEiiGqjf
gość
5 lata temu
chory jest ten świat
gość
5 lata temu
japbal was pies zdoski
kkkkkkkkkk
5 lata temu
Takie Hieny jak pudel, gdyby pudel miał foty z prosektorium na bank by wstawił....
Gość
5 lata temu
Powie mi ktoś , kto to Ewa Tylman ?
gość
5 lata temu
Prezes nic nie widział??? złamas kłamliwy. A tych pracowników to zamknąć na 48 godz w trumnie ze zwłokami. Jak tacy żądni chorej sensacji to im jej dostarczyć, bydło nie ludzie.
Polucjan
5 lata temu
Nawet sobie nei wyobrażacie jaka kolejka już tam stoi do wyruchania tych zwłok:P Poczytajcie sobie o nekrofilli w usługach pogrzebowych, można się niezle zdziwic
...
Następna strona
bEiiGqjH