Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tola wyśmiana w Stanach!

2553
Podziel się

Ale wstyd.

Tola wyśmiana w Stanach!
bCPmQfnV

Tola Szlagowska i jej zespół - Blog 27 doczekał się recenzji ma stronie internetowej popularnego amerykańskiego magazynu muzycznego - Blender. Myślicie, że to powód do dumy? Nic bardziej mylnego. Dziennikarz pisma nie zostawił na nich suchej nitki:

Polski gotycko-skjetowsko-punkowy zespół pop - Blog 27, to prawdopodobnie najbardziej nowatorska grupa naszych czasów. Po pierwsze: nazywają się Blog 27 (czy to oznacza, że w Polsce jest jeszcze co najmniej 26 "blogowych" zespołów?). Po drugie: ich pierwszy album miał tytuł "LOL". Jeśli nie są wiarygodnymi reprezentantami kultury nastolatków 2008 roku, to z całą pewnością są jej najśmieszniejszą parodią.

Piosenka "Cute (I'm not cute)", która znajduje się na płycie "Before I'll Die" (!) [czy ten wykrzyknik oznacza, że recenzent zauważył błąd gramatyczny? :)], jest jednym z największych głupstw w historii muzyki pop. To jest pop! To jest pop-punk! To jest hip-hop! Ten trzyminutowy utwór zawiera więcej zmian stylistycznych niż "Bohemian Rhapsody"!

bCPmQfnX

Pseudoangielski, bezsensowny tekst to szantadrowy przykład pozy "ja przeciwko całemu światu": "Just let me be myself, yeah!/ You dont'like me, I don't care! [Pozwólcie mi być sobą/ Jeśli mnie nie lubicie, nie obchodzi mnie to] (...).

_**Chwalmy polską popową rewolucję!**_ - kończy wstrząśnięty recenzent.

Komentarz uważamy za zbędny.

bCPmQfoy
KOMENTARZE
(2553)
gość
12 lat temu
wstyd!
gość
12 lat temu
No to narobili nam wstydu;/
gość
12 lat temu
żal !!! Boże taka siara dla Polski !!!
bCPmQfoz
gość
12 lat temu
a czemu nie napisaliscie to co bylo na koncu tej recenzji? moze dlatego, ze byla zakonczona pozytywnie i klip cute dostal 4/5 gwiazdek!
aretse
12 lat temu
haha... teraz polska bedzie sie kojarzyc z obciachem w stanach
Najnowsze komentarze (2553)
ZUuHk0 wlxld...
8 lat temu
ZUuHk0 wlxldeidbkbf, [url=http://luukbzvxzvng.com/]luukbzvxzvng[/url], [link=http://asxohstzsytf.com/]asxohstzsytf[/link], http://otdcjumquvzh.com/
lAtkCd ujari...
8 lat temu
lAtkCd <a href=" [url= [link=
Kg22yQ , [url...
8 lat temu
Kg22yQ , [url= [link=
zJ5yFg vmwoe...
9 lat temu
zJ5yFg <a href="
xIorwD , [url...
9 lat temu
xIorwD , [url= [link=
JBlfkh xikjx...
9 lat temu
JBlfkh <a href="
też pani Hall...
9 lat temu
też pani Hall zwiiwkdolała. Tworzymy teraz europejskie społeczeństwo a nie jakieś nienorlmalne ... Polskie.
qszsmnhhwxj
9 lat temu
2nBOVN fwsjpilqqlvt, [url=http://qyjhowwzncbl.com/]qyjhowwzncbl[/url], [link=http://xeeyfydtfwvm.com/]xeeyfydtfwvm[/link], http://amcrrnfexqho.com/
bCPmQfor
nldalao
9 lat temu
yf4Tlq rfeavphmudex, [url=http://sjztxcvkcorj.com/]sjztxcvkcorj[/url], [link=http://xhdrzqkzyimu.com/]xhdrzqkzyimu[/link], http://lteaoqguitom.com/
goœÌ
9 lat temu
Tola_wysmiana_w_stanach.. Huh, really? :)
FUCK
9 lat temu
Nie no niech ona się uspokoji tylko nam wioche pszynosi, ŻAL ("Chwalmy polską popową rewolucję!") OMG musimy się za nią wstydzić!
goœÌ
9 lat temu
Tola_wysmiana_w_stanach.. Neat :)
goœÌ
9 lat temu
Tola_wysmiana_w_stanach.. Retweeted it :)
gość
11 lat temu
no i dobrze.. bo wygląda jak jakaś s**a spod latarni
...
Następna strona
bCPmQfoT