Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tola wyśmiana w Stanach!

0
Podziel się:

Ale wstyd.

Tola wyśmiana w Stanach!

Tola Szlagowska i jej zespół - Blog 27 doczekał się recenzji ma stronie internetowej popularnego amerykańskiego magazynu muzycznego - Blender. Myślicie, że to powód do dumy? Nic bardziej mylnego. Dziennikarz pisma nie zostawił na nich suchej nitki:

Polski gotycko-skjetowsko-punkowy zespół pop - Blog 27, to prawdopodobnie najbardziej nowatorska grupa naszych czasów. Po pierwsze: nazywają się Blog 27 (czy to oznacza, że w Polsce jest jeszcze co najmniej 26 "blogowych" zespołów?). Po drugie: ich pierwszy album miał tytuł "LOL". Jeśli nie są wiarygodnymi reprezentantami kultury nastolatków 2008 roku, to z całą pewnością są jej najśmieszniejszą parodią.

Piosenka "Cute (I'm not cute)", która znajduje się na płycie "Before I'll Die" (!) [czy ten wykrzyknik oznacza, że recenzent zauważył błąd gramatyczny? :)], jest jednym z największych głupstw w historii muzyki pop. To jest pop! To jest pop-punk! To jest hip-hop! Ten trzyminutowy utwór zawiera więcej zmian stylistycznych niż "Bohemian Rhapsody"!

Pseudoangielski, bezsensowny tekst to szantadrowy przykład pozy "ja przeciwko całemu światu": "Just let me be myself, yeah!/ You dont'like me, I don't care! [Pozwólcie mi być sobą/ Jeśli mnie nie lubicie, nie obchodzi mnie to] (...).

_**Chwalmy polską popową rewolucję!**_ - kończy wstrząśnięty recenzent.

Komentarz uważamy za zbędny.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)