Zobaczcie dziecko "Cichopków"!

448
Podziel się

Hakiel lansuje się w brukowcu?

Zobaczcie dziecko "Cichopków"!

Fotoreporter Faktu podobno zupełnym przypadkiem natknął się na Marcina Hakiela i jego pieska - Mini, na spacerze w podwarszawskim Powsinie.

Odkąd przestał być menedżerem swojej dziewczyny, Kasi Cichopek, ma wreszcie czas dla siebie - pisze tabloid. Może spokojnie zjeść śniadanie, bez pośpiechu wybrać garderobę, a nawet iść na długi spacer z pieskiem. Marcin uwielbia rzucać mu patyk i podnosić go na nim, aż psiak sam go puści. Kasia postanowiła teraz intensywnie szkolić się aktorsko, więc nie ma już tyle czasu dla Mini. Miejmy nadzieję, że Mini nie obrazi się na swoją panią. Przecież ona to robi dla ich wspólnego dobra.

Poraża nas ten styl inspirowany czytankami dla pięciolatków. A tak na marginesie - wierzycie w to, że fotograf Faktu spotkał Hakiela przypadkiem? W Powsinie?

KOMENTARZE
(448)
gość
12 lat temu
ten pies liże jajca dodzie?
gość
12 lat temu
i tak ładniejszy od hakiela;]
gość
12 lat temu
podobny do kasi :P
gość
12 lat temu
Fotograf zawsze jest z aparatem...a zwlaszcza jak zajmuje sie gwiadami!
gość
12 lat temu
wow wow szok matko ludzie byl z psem na spacerze ?!! A moze jego kupkę tez posprzatał ??
Najnowsze komentarze (448)
mp3-store
12 lat temu
<a href="http://mp3" target="_blank">http://mp3 </a>-store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
12 lat temu
kasia cichopek IQ=119 => porownaj sie na YEE PL z Nia cichopek bielizna na YEE PL porownaj IQ z Nia katarzyna cichopek nago na YEE PL porownaj IQ z Nia kasia cichopek nago na YEE PL porownaj IQ z Nia kasia cichopek na YEE PL porownaj IQ z Nia katarzyna cichopek na YEE PL porownaj IQ z Nia cichopek nago na YEE PL porownaj IQ z Nia cichopek na YEE PL porownaj IQ z Nia cichopek naga na YEE PL porownaj IQ z Nia naga kasia cichopek na YEE PL porownaj IQ z Nia kasia cichopek i marcin hakiel na YEE PL porownaj IQ z Nia kasi cichopek na YEE PL porownaj IQ z Nia cichopek w bieliznie na YEE PL porownaj IQ z Nia cichopek i hakiel na YEE PL porownaj IQ z Nia cichopek zdjęcia na YEE PL porownaj IQ z Nia kasia cichopek bielizna na YEE PL porownaj IQ z Nia cichopek w bieliźnie na YEE PL porownaj IQ z Nia cichopek galeria na YEE PL porownaj IQ z Nia cichopek hakiel na YEE PL porownaj IQ z Nia katarzyna cichopek i marcin hakiel na YEE PL porownaj IQ z Nia cichopek wzrost na YEE PL porownaj IQ z Nia naga katarzyna cichopek na YEE PL porownaj IQ z Nia cichopek zdjecia na YEE PL porownaj IQ z Nia cichopek goła na YEE PL porownaj IQ z Nia kasia cichopek w bieliznie na YEE PL porownaj IQ z Nia zdjęcia kasi cichopek na YEE PL porownaj IQ z Nia kasia cichopek zdjęcia na YEE PL porownaj IQ z Nia katarzyna cichopek bielizna na YEE PL porownaj IQ z Nia katarzyna cichopek zdjęcia na YEE PL porownaj IQ z Nia cichopek w bieliżnie na YEE PL porownaj IQ z Nia cichopek fotki na YEE PL porownaj IQ z Nia goła kasia cichopek na YEE PL porownaj IQ z Nia kasia cichopek marcin hakiel na YEE PL porownaj IQ z Nia cycki cichopek na YEE PL porownaj IQ z Nia katarzyna cichopek zdjecia na YEE PL porownaj IQ z Nia SPRAWDZ NA YEE PL na YEE PL
gość
12 lat temu
pies bnrzydki . a hakiel brzydszy
gość
12 lat temu
Brzydki ten pies podobny do Hakiela
gość
12 lat temu
jkestescie dziwni
gość
12 lat temu
zycze im szczescia a wszystkim zazdrosnika checi do pracy by nie musieli siedziec na beznadziejnym pudelku
gość
12 lat temu
ladny piesek tez takiego mam
gość
12 lat temu
luknijcie, to nie pies tylko s**a albo kastrat...
gość
12 lat temu
suuuuuuuper 6
gość
12 lat temu
w połączeniu ich dna to to coś jest ładne
gość
12 lat temu
Kasia Cichopek to g****a s**a , s****a i ździra !!!
gość
12 lat temu
dlaczego on chce wybic sie dzieki cichobkowej
KaSiA :D
12 lat temu
pUDELKU bardzo cie prosze - nie papuguj po gazecie FAKT
gość
12 lat temu
cichopki rzadza, ich piesek rowniez, iloraz inteligencji (zakladam, ze maja jeden wspolny) takoz
...
Następna strona