Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Bloger modowy" zrobił sobie sesję zdjęciową w Auschwitz! (FOTO)

1002
Podziel się:

"Street style in Auschwitz! Me gusta" - pochwalił się Ruben Dominquez.

"Bloger modowy" zrobił sobie sesję zdjęciową w Auschwitz! (FOTO)

Wśród rosnącej popularności na "bycie blogerem modowym" wielu internautom pretendującym do tego miana powoli zaczyna brakować pomysłów na wyróżnienie się i osiągnięcie rozgłosu w sieci. Stąd dziwne sesje zdjęciowe i jeszcze dziwniejsze stylizacje. Problem pojawia się jednak w sytuacji, gdy "bloger", siląc się na oryginalność, nie ma pojęcia, co robi. Tak stało się w przypadku 22-letniego Rubena Dominqueza, początkującego "szafiarza", który... pochwalił się sesją zdjęciową w Auschwitz.

Dominquez reklamuje się na Instagramie jako bloger modowy, który "tworzy modę od 1994 roku", poza tym jest jej "projektantem" oraz "miłośnikiem luksusowych zakupów". Kilka dni temu przyjechał do Polski, gdzie zdążył się już sfotografować między innymi na tarasie Pałacu Kultury i Nauki oraz pod jedną ze stacji metra. Swoją podróż po Polsce postanowił kontynuować w Auschwitz. Były hitlerowski obóz koncentracyjny stał się tłem do sesji zdjęciowej.

Me gusta. Street style - napisał szafiarz pod zdjęciami z torbą Louis Vuitton.

Jego "stylizacje" trafiły na Twittera, gdzie zostały błyskawicznie podchwycone przez internautów. Szafiarz chyba zorientował się, o co chodzi, bo usunął zdjęcia z sesji.

Zobaczcie, jak silił się na oryginalność. Macie na to jakiś komentarz?

Zobacz także: "Polscy mężczyźni z show biznesu słabo bawią się modą. Boją się, że wezmą ich za gejów"
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1002)
Gość
6 lat temu
Czy nie powinien zostać przypadkiem za to pociągnięty do odpowiedzialności karnej za brak uszanowania miejsca masowej zagłady?!
Gość
6 lat temu
I****a to mało powiedziane.
Gość
6 lat temu
dlaczego on się tak wygina?
gość
6 lat temu
Mógłby jeszcze sobie zrobić w komorze gazowej i ją włączyć hehe
Gość
6 lat temu
3 slowa - Obowiązkowa służba wojskowa
Najnowsze komentarze (1002)
dawidek98
4 lata temu
Żyć się odechciewa jak widzę tego skurczybyka, chama i gnoja w jednym.
gość
4 lata temu
Strafanzeige, Schiessbefehl
gość
4 lata temu
Sonderdienst, Kripo, junacy z Baudienst (Czarków nad Odrą), Bahnschutzpolizei,
gość
4 lata temu
Feuerschutzpolizei i odwody( ochotnicze straże pożarne z Wołomina i Stoczka podczas okupacji) likw get .. w Busku Zdroju, Sandomierzu i Szydłowcu)
gość
4 lata temu
Strafanzeige (Żandarmeria,komendanci Milicji,Granatowa Policja)
gość
4 lata temu
po Jabłonnie 1920 utarlo się powiedzonko: Tępi Żydów jak cholera .To jest piąty pułk Hallera .Brak krytycznej książki o 5 pułku ułanów zasławskich. Złe rzeczy robił żydom we Lwowie czesław Mączynski 1918.Hallerczycy obcinali brody Ż..m w Częstochowie i krwawe ekscesy w 1918-1919 (kielce, Wilno, Pińsk,Lida, Kolbuszowa, Częstochowa, Mińsk)
gość
4 lata temu
facet z wąsikiem po wydaniu zbrodniczych rozkazów myślał że wjedzie do Moskwy przy akompaniamencie Preludiów Liszta. w 1920 Obozy w Strzalkowie, Czersku,Tucholi,Dąbiu, Brzesciu Litewskim (Sowieci umierali w nieogrzewanych barakach z zimna, z głodu i na choroby (niedożywienie) nie liczono ich (celowo?) chowano jak bydło itp (rozstrzeliwano też rozkazy Sikorskiego).Wąsik o tym wiedział, oraz o rzezi Ormian 1912 (kto pamięta o Ormianach), pomyslał sobie jeńcy Sowieci (Rosjanie) i Semici nie są ludzmi i chciał ich wyniszczyć
gość
4 lata temu
Po obozie internowania w Jabłonnie 1920 koło Żydzi stiwrdzili nasza nadzieje są płonne Chcieli służyć w legionach .Lepiej mieć swoje państwo. Bo w każdym kraju jest się obcym.70 proc połegłych żołnierzy w 1939 było pochodzenia żydowskiego.Zydzi umierali za Polskę.Stalin dopadł w 1945 górnośląskich folksdojczów uciekających z frontu wsch.Przełamał twierdzę Wrocław, wal pomorski i rozwalił Danzig i ich ratusz (Ślązaki za DVL na Sybir),
gość
4 lata temu
Pogromy na okupowanym Podlasiu (128 incydentów) potrzebne są ekshumacje oraz przedstawienie zdjęć Żydów (żydowskich społeczności) którzy mieszkali w tym rejonie i w GG .Aby ofiary mialy twarz.Zołnierze Wehrmachtu filmowali pogromy, cześć z nich zginęła (mikrofilmy przy nich niszczono, lub poszły do ziemi) lub są gdzieś na strychu
gość
5 lata temu
Ta strona od dzis jest w moich top2 codziennych lektur :)
gość
6 lat temu
Torba z ludzkiej skóry?
gość
6 lat temu
Rozumiem, że firma Louis Vuitton dorobiła się na Holocauście. I wszystko wiadomo.
gość
6 lat temu
Wojsko obowiązkowe wróć
gość
6 lat temu
D***l !!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie