Ojcem dziecka 12-latki jest... 29-letni Józef J.!

489
Podziel się

Za seks z nieletnią dziewczyną grozi mu od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Ojcem dziecka 12-latki jest... 29-letni Józef J.!

Dopiero co informowaliśmy o szokującej sprawie ciężarnej 12-latki, która trafiła do szpitala w Kielcach. Okazuje się, że w lipcu lekarze informowali policję o sprawie nieletniej dziewczyny w zaawansowanej ciąży. Sprawą zajęła się Prokuratura w Wałbrzychu i szybko ustalono, że ojcem dziecka jest 29-letni Józef J.

W rozmowie z portalem Echo Dnia prokurator rejonowy, Marcin Witkowski poinformował, że mężczyzna usłyszy zarzut doprowadzenia małoletniej poniżej lat 15. do obcowania płciowego, za co grozi mu od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. Prokuratura w Wałbrzychu podała w mediach, że 12-latka nie zaszła w ciążę w następstwie gwałtu. Młodociana matka była wcześniej umieszczona w placówce wychowawczej.

W naszym szpitalu w zeszłym tygodniu urodziła dziecko 12-letnia dziewczyna - powiedziała Gazecie Pomorskiej rzecznik prasowa szpitala. Na szczęście zarówno matka jak i dziecko czują się dobrze. To nie jest odosobniony przypadek, gdy w naszym szpitalu rodzi dziewczyna niepełnoletnia. Od początku 2015 roku w naszym szpitalu dzieci urodziło 14 nieletnich matek, czyli dziewczyn które w momencie porodu nie miały ukończonych 18 lat. Najwięcej było 17-latek.

_

_

KOMENTARZE
(489)
gość
3 lata temu
Powinien odsiedzieć za takie zboczone zapędy, seks z taką dziewczynką z pewnością nie jest normalny!
gość
3 lata temu
Polska to jeden z nielicznych krajów w którym "wstyd" głośno mówić o seksie. to wciąż temat tabvu - a teraz widzimy tego efekty
gość
3 lata temu
A gdzie byli wtedy rodzice dziewczynki ? Tacy też powinni dostać jakąś karę za brak upilnowania
gość
3 lata temu
"12-latka nie zaszła w ciążę w następstwie gwałtu" Każdy seks z dwunastolatką jest gwałtem! Co ten prokurator w ogóle bredzi?!
gość
3 lata temu
Zdaniem naszej obecnej władzy nie ma nic złego w porodach 12 letnich dziewczynek. Nie zdziwię sie, jesli zabronione bedzie rownież wykonywanie cesarskiego ciecia, gdyż jest narażanie dziecka na nienaturalny stres.
Najnowsze komentarze (489)
gość
3 lata temu
12 lat i co z tego. Uciąć potem wykastrować i rok ciężkich robot.
ciekawa
3 lata temu
kim był ten ktoś,jak to możliwe że nie pisze się o tym.? chyba znów ktoś zasłużony że nie wiadomo czy obca osoba czy personel?
gość
3 lata temu
cygańska patola.
gość
3 lata temu
Jakie więzienie, żeby się pasł za pieniądze podatników? Jaja obciąć i do roboty w kamieniołomach zwyrodnialca, a dzieciaka oddać na wychowanie Terlikowskim. Tacy bogobojni to niech się w praktyce wykażą, a nie tylko w mediach pierdoły opowiadają.
gość
3 lata temu
To może dać mu zawiasy i niech pracuje na ich utrzymanie. Dlaczego My mamy za to płacić.
gość
3 lata temu
jedno podstawowe pytanie. Jaki kolor skóry miał ojciec?
gość
3 lata temu
Ja nie wiem o co tyle szumu dla uchodzców to normalna rzecz więc więcej ich przyjmujmy :)
gość
3 lata temu
W niektórych kulturach śluby i seks z dziećmi to normalna rzecz, więc przede wszystkim w pierwszej kolejności to właśnie dorosłych z owych kultur powinno się uświadamiać, bo podejrzewam, że rodzice dziewczynki bardzo dobrze o wszystkim wiedzieli. Tacy ludzie robią krzywdę swoim dzieciom nie zdając sobie sprawy z konsekwencji i to jak może się wszystko odbić na psychice dziecka.
gość
3 lata temu
Romy - nie Romowie!!!! I tyle w temacie!
gość
3 lata temu
Jak można przyjąć ,że za taką zbrodnie na dziecku dostanie dwa lata ?!!!!! k**w..... jeszcze go może zaczną leczyć bo biedny nie radzi sobie z chorobą umysłową,co ?
gość
3 lata temu
Powinni mu fiuta obciac.Pederasta
gość
3 lata temu
Jak się dziecko urodzi, to będzie pan Terlikowski wypowiedzieć swój ulubiony, wielokrotnie powtarzany pogląd: "ciało kobiety umie się bronić przed niechciana ciążą" i nazwać tę dziewczynkę dziwką niezasługująca na pomoc finansową, czyli "jak chciała, tak ma".
www
3 lata temu
ale to Romowie,u nich to norma tylko nie każda dziewczynka zachodzi w ciążę...
Gość
3 lata temu
Tak naprawdę nie wiemy jak ta dziewczyna wygląda. Po prostu mogła go oklamac co do swojego wieku. Mało to teraz g*****r co wyglądają jak 18?
...
Następna strona