Trwa ładowanie...
Przejdź na

Z ostatniej chwili: Angelina Jolie i Brad Pitt ROZWODZĄ SIĘ!

468
Podziel się:

O rozwód wystąpić miała aktorka, powołując się na "niemożliwe do pogodzenia różnice".

Z ostatniej chwili: Angelina Jolie i Brad Pitt ROZWODZĄ SIĘ!
bETsQZTV

Doniesienia o kryzysie w związku Angeliny Jolie i Brada Pitta pojawiały się regularnie od wielu lat - mówiło się o uzależnieniu Pitta od alkoholu i anoreksji Jolie, romansach, awanturach, rozstaniach i powrotach. Mimo to dwa lata temu, dość niespodziewanie, zdecydowali się na ślub, który był podobno bardzo ważnym wydarzeniem dla szóstki ich dzieci.

Niestety, jak informują media za oceanem, małżeństwo Angeliny i Brada przechodzi właśnie do historii. Aktorka miała złożyć wniosek rozwodowy wczoraj, powołując się na "niemożliwe do pogodzenia różnice", co jest standardową w takich przypadkach formułą. Domaga się również wyłącznego prawa do opieki nad dziećmi - nie zgadza się na popularną za oceanem opiekę naprzemienną, ale tylko na wyznaczone przez sąd wizyty.

Osoby z otoczenia pary twierdzą, że główną przyczyną rozstania jest fakt, iż Jolie nie akceptuje metod wychowawczych, stosowanych przez Pitta wobec szóstki ich potomstwa.

bETsQZTX

Angelina Jolie poznali się w 2004 roku na planie filmu Pan i Pani Smith, ślub wzięli w sierpniu 2014 roku. Jak na razie żadna ze stron nie potwierdza oficjalnie tych doniesień.

bETsQZUd
Zobacz także: Angelina Jolie i Brad Pitt ROZWODZĄ SIĘ!
Zobacz także: Zobacz też:
bETsQZUy
KOMENTARZE
(468)
gośĆLOLO
5 lata temu
Szkoda, ładna para. Myślałam że nigdy się nie rozwiodą
Gość
5 lata temu
Czyli w każdej plotce jest troche prawdy
gość
5 lata temu
o kurde ,nie spodziewałam sie
bETsQZUz
Gość
5 lata temu
Karma wraca...
Gość
5 lata temu
Życie...
Najnowsze komentarze (468)
gość
5 lata temu
ona brzydka jak zwykle ze strach patrzec
gość
5 lata temu
Tyle lat miała i nie potrafiła wyegzekwować u niego jednolitej metody wychowawczej?Aczkolwiek, jak możecie pisać, że dla dzieci ślub rodziców był "podobno" ważnym wydarzeniem...
gość
5 lata temu
KARMA ZAWSZE WRACA NIE ODBIJA SIE MEZOW
gość
5 lata temu
NARESZCIE!
gość
5 lata temu
założę się, że Jolie nalegała na profillaktyczne usunięcie członka i jąder przez Pitta, na co ten nie chciał się zgodzić. Stąd rozstanie. Ona przecież profilaktycznie usunęła swoje piersi bez chwili wahania.
gość
5 lata temu
bzdura tka jest kiedy facetowi przestaje zalezec, to kobieta juz nic nie moze, zdradzal ja a to pewne, bo tez angeliene poznal przy zdradzie, , wiec czegoz mogla sie spodziewac
gość
5 lata temu
To jest dopiero rozwód roku, a nie tam Johnny Depp...
gość
5 lata temu
Było trzeba się nie hajtać...
bETsQZUr
gość
5 lata temu
Ta ich córka przebrana za chłopca... Tylko patrzeć, ajk niedługo zrobi sobie operację zmiany płci. Ale czemu się dziwić - matka degeneratka i ojciec alkoholik, to mózg dziecka też zmutowany
gość
5 lata temu
Durne, zmanierowane b****o, z tabunem bachorów, których posiadanie było pewnie jednym z jej licznych kapysów. Ale Brad sam tego chciał, więc niech sie teraz z ta kostucha męczy, bo to będą dopiero tortury przy rozwodzie!
gość
5 lata temu
od tego bogactwa w d***e im się poprzewracało jak wszystkim snobom
gość
5 lata temu
od tego bogactwa w d***e im się poprzewracało jak wszystkim snobom
Niekomuch
5 lata temu
Co 13 grudnia 1981 roku robił Jarosław Aleksander Rajmundowicz? Kiedy i gdzie był internowany? Ile razy był przesłuchiwany? Ile pał dostał od milicjantów? Ile ulotek rozniósł? I jak to się ma do tego, że już 1976 roku obronił doktorat z Marksa, Engelsa,Lenina, Bieruta, Gomułki, Gierka, Cyrankiewicza, Kąkola, Kliszki, Werblana, Sokorskiego i Urbana, obroniony u Szefa Katedry Prawa Radzieckiego, majora wojsk politycznych 1 Dywizji Piechoty, który w 1939 roku uciekł do ZSRR, Stanisława Ehrlicha? Jak to się ma do tego, że jego bliskimi krewnymi byli Minister Sprawiedliwości w latach 1945-1956, Henryk Świątkowski oraz Szef Naczelnej Prokuratury Wojskowej z lat 1950-1954, Wilhelm Świątkowscy, wszyscy trzej bynajmniej nie Eskimosi? Dla czego o mordy na AK-owcach i WIN-owcach nie pyta się Jarka, skoro ww. byli jego bliską rodziną i odpowiadali z racji pełnionych funkcji za całokształt zbrodni stalinowskich na Narodzie Polskim?
Gość
5 lata temu
Karma wraca
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETsQZVk
bETsQZVl
bETsQZVm
bETsQZVn
bETsQZVo
bETsQZUT