Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wiśniewski radzi Majdanom: "Niech wpuszczą kamery dla pieniędzy. Ja nie żałuję"

103
Podziel się

Michał wziął ślub w iglo, przed kamerami TVN-u. Gosia i Radek pójdą w ich ślady? Miszczak podobno już ich namawia...

Wiśniewski radzi Majdanom: "Niech wpuszczą kamery dla pieniędzy. Ja nie żałuję"
bDHFJGeZ

Nieoczekiwanie dla wszystkich, w tym dla prowadzącej programu Azja Express, Agnieszki Szulim, która miała być jego największą gwiazdą, show skradli jej Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Mimo że jeszcze nie udało im się wygrać żadnego odcinka, to właśnie oni skupiają na sobie najwięcej uwagi. Niektóre ich wypowiedzi, z "mi is Victoria Beckham" na czele, uzyskały już status "kultowych".

Zainteresowanie Majdanami nie uszło oczywiście uwadze dyrektora programowego TVN-u, Edwarda Miszczaka, zwłaszcza że jego ulubiona, jak dotąd, pupilka Szulim, po wżenieniu się w rodzinę miliarderów nie walczy już tak mocno o bycie na antenie.

TVN potrzebuje więc pilnie barwnych postaci i wydaje się, że Majdanowie mogą wypełnić tę lukę. Jak już donosiły tabloidy, rozważany jest reality show z nimi w rolach głównych, dzięki czemu będą mogli porównywać się do Beckhamów przez całą dobę.

bDHFJGfb

Są różne pomysły, różne propozycje, wszystkie rozważamy bardzo uważnie, spokojnie, ale to jest ta daleka przyszłość - komentuje ostrożnie Małgorzata w Super Expressie. Lubię pracować w Radosławem, Azja pokazała, że my się świetnie przed kamerą uzupełniamy.

Na razie szefom TVN-u najlepszym pomysłem wydaje się zainstalowanie w ich domu kamer, które bez przerwy rejestrowałyby ich życie codzienne i rozmowy. Michał Wiśniewski, który zdecydował się na to 13 lat temu, gorąco polega tę metodę zarobku. W jego wypadku kulminacją był transmitowany przez TVN ślub z Mandaryną w iglo. Niestety, ta relacja nie przyniosła im szczęścia w małżeństwie.

Ja zrobiłem to dla pieniędzy i jeżeli zrobią to z tego samego powodu, to dobrze - radzi Michał w tabloidzie. Ja programu nie żałuję, zarobiłem na nim milion dolarów, teraz chyba nikt nie może liczyć na takie wynagrodzenie.

Rzeczywiście, jak udało się ustalić tabloidowi, Majdanowie mogą liczyć "tylko" na milion złotych.

bDHFJGfh

Życzę im, żeby przyciągnęli tłumy przed telewizory i żeby przez ten program nie stracili tego, co najważniejsze, czyli siebie - dodaje Wiśniewski.

Niestety, on i Mandaryna nie wyszli z tej próby zwycięsko. Program Jestem jaki jestem sprawił, że Marta uwierzyła, że umie śpiewać. Sopocka publiczność nigdy tego nie zapomni.

bDHFJGfi
bDHFJGfj
bDHFJGfk
Zobacz także: Dzieci Michała Wiśniewskiego też chcą być gwiazdami
Zobacz także: Zobacz też:
bDHFJGfC
KOMENTARZE
(103)
gość
4 lata temu
powiedzmy sobie szczerze, każdy z nas by się tak sprzedał jak Wiśniewski. Tylko nam nikt nie chce za to zapłącić 1mln $ :)
gość
4 lata temu
za 50 tysięcy dziennie było by warto
gość
4 lata temu
hahaha jaka kiedyś była śmieszna moda :D pamiętam jak chodziłam do gimnazjum w tych śmiesznych koszulach w paski z gigantycznym kołnierzem ;D i te z******te farbowane dzinsy ;d;d;d
bDHFJGfD
gość
4 lata temu
mzczak splaca dlug z vvesela .zaplaci niby milion za co .poprosza dode i orzechovvska ,dajcie spokoj
gość
4 lata temu
wisniewskiego i tak nie przebija
Akcja !
4 lata temu
Proponuję akcje dal Terlikowskich , Chazanów i innych którzy tak chętnie się wypowiadają w temacie aborcji itp. Dajcie dobry katolicki przykład i adoptujcie przynajmniej jedno dziecko z gwałtu lub z wadą wrodzoną . Dajcie dobry przykład a potem możecie kłapać tymi ryjami ile wlezie.
gość
4 lata temu
szumowina doradza
gość
4 lata temu
Czy ten TVN-owy karzeł zrobił choć raz coś pożytecznego i wartościowego dla polskich mediów?
elka
4 lata temu
pieniądze się przep*******ilo, wstyd pozostał do końca życia
gość
4 lata temu
Wisniewski to przynajmniej kolorowy ptak a taki Majdan wydaje sie byc strasznie nudny
Gość
4 lata temu
Michał radzi rakowi. Człowieku ty musisz się leczyć masakra, tragedia ja myślę że z całej tej czwórki najładniejszy jest jeszcze Radek resztę szkoda słów
gość
4 lata temu
jeden biedny renifer ciągnący tego zgreda Wiśniewskiego i gwiazdę Mandarynę...... ;/
Gość
4 lata temu
Niech zrobią reality ja i tak nie będę tego szamba oglądać bo cały dzień patrzę na głupkow .
bDHFJGfv
Gość
4 lata temu
Edwardzie Miszczaku, powiedz, powiedz czemu?!?
...
Następna strona
bDHFJGfX