Terlikowski o zakazie aborcji: "Chcę bronić kobiety przed ponownym gwałtem!"

658
Podziel się

"Nie ma żadnego powodu, by pochodzenie było przyczyną zabicia. Aborcja nie jest lekarstwem na traumę gwałtu" - przekonuje.

Terlikowski o zakazie aborcji: "Chcę bronić kobiety przed ponownym gwałtem!"

Tomasz Terlikowski słynie z bezkompromisowych wypowiedzi na tematy związane z seksem. Jego zdaniem zawsze powinien on prowadzić do prokreacji, a przynajmniej strony stosunku powinny postarać się, aby tak było. Dlatego jest zdecydowanym przeciwnikiem antykoncepcji. Małgorzata Terlikowska w pełni podziela poglądy męża, a także jego zachwyt nad płynami ustrojowymi, które są tak cenne, że nie mogą się "marnować".

Dlatego, zdaniem Terlikowskiego, każdy mężczyzna powinien mieć zagwarantowane ustawowo prawo do przekazania swojego materiału genetycznego, nawet jeśli stanie się to na drodze przestępstwa. W rozmowie z dzisiejszym Super Expressem wyjaśnia, że chce zmuszać kobiety do rodzenia dzieci gwałcicieli dla ich własnego dobra. Nawet jeśli mają 12 lat, jak dziecko, które niedawno urodziło za pomocą cesarskiego cięcia w kieleckim szpitalu. Terlikowski pogratulował jej i ucieszył się z jej tragedii.

Nie ma żadnego powodu, by pochodzenie było przyczyną zabicia - wyjaśnia w tabloidzie. Nie godzę się, by za winę ojców karano ich dzieci, żeby za gwałt czy inne przestępstwa jak seks w osobą nieletnią, było karane niewinne dziecko. Po pierwsze kobieta nie musi do końca z tym żyć, bo istnieje możliwość adopcji. Poza tym aborcja jest ponownym gwałtem dokonanym na kobiecie. Chcę bronić kobiety przed ponownym gwałtem, jakim jest brutalny, bardzo drastyczny zabieg aborcji. Aborcja nie jest lekarstwem na traumę gwałtu. Z badań jednoznacznie wynika, że z traumy po gwałcie szybciej wychodzą kobiety, które zdecydowały się urodzić dziecko. Te, które zdecydowały się je zabić, cierpią w powodu dwóch traum. Jest masa świadectw kobiet, które mówią, że nigdy, nawet przez moment nie wiedziały w swoim dziecku dziecka gwałciciela, tylko swoje.

Oberwało się także Marcie Kaczyńskiej, która wczoraj nazwała, wzorem swojej matki, śp. Marii Kaczyńskiej, pomysł zaostrzenia ustawy aborcyjnej i ograniczenia dostępu do in vitro "okrucieństwem". Zobacz: Kaczyńska krytykuje ustawę antyaborcyjną: "Okrucieństwo. Kobiety powinny mieć prawo podjęcia decyzji!"

Terlikowski uważa, że jej opinia bierze się z niemoralnego prowadzenia się.

Jej styl życia nie wskazuje na to, że jest osobą konserwatywną, ale to, co głosi, jest dalekie od moralności - grzmi w tabloidzie. Po pierwsze, żeby urodziło się jedno dziecko z in vitro, trzeba poświęcić 20 innych dzieci. A jeśli chodzi o aborcję to przecież dziecko nie jest winne, że ojciec był złym człowiekiem. Pani Marta jako prawnik proponuje doprawdy kuriozalne rozwiązania. Aborcja to skazywanie na śmierć.

KOMENTARZE
(658)
Gość
3 lata temu
My sobie same poradzimy, a ty się p********o odwal!
Gość
3 lata temu
On to wie najlepiej... Bo jest zgwałcona nastolatką w ciąży
gość
3 lata temu
zamknijcie tego idiotę w psychiatryku
Gość
3 lata temu
Niech ta ustawa pozostanie taka jaka jest. Czyli dopuszczalna aborcja w 3 przypadkach. !!!! Tak jak do tej pory i tyle!
GG
3 lata temu
Zamiast pchać nos w czyjeś sprawy lepiej sprawdź co robi twoja ś****a. Sadysta.
Najnowsze komentarze (658)
Gość
3 lata temu
Pan Terlikowski jest po prostu konsekwentny w obronie niewinnego ludzkiego życia.
Gość
3 lata temu
Panie Terlikowski jesteś pan jedną wielką tragedia i klęską niech już pan się nie odzywa ciekawa jestem co pan ma zamiast serca i mózgu
Gość
3 lata temu
I taki chory obłąkany d***l ma decydować o prawach kobiet?!!
gość
3 lata temu
to niech zapyta dziecka z gwałtu, czy się cieszy, że jest na świecie
gość
3 lata temu
co to za p******e małzenstwo i te ich poglady !!tyfus!
gość
3 lata temu
nedzny dziennikarzyna od aborcji, co on zrobi jak ta ustawe w koncu podpisza. Na czym sie bedzie lansowal. moze bedzie propagowal milosc blizniego.
gość
3 lata temu
Ja tylko nie rozumierm dlaczego Terlikowscy nie mają więcej dzieci. W końcu powiini co miesiąc działać. Każda owulacja, każde "jajeczko" to materiał na człowieka! Każda miesiączka to (idąc tokiem rozumowania tych ludzi) mini-aborcja. Zatem Pani Terlikowska jest seryjną morderczynią. Podejrzewam też, że Pan Terlikowski "uśmiercił" już miliardy plemników zatem też seryjny-morderca.
gość
3 lata temu
Mnie napewno zniechęcił! Nie pokazujecie już tego nawet nie wiem jak go określić fanatyka, idiotę to wstyd po co przytaczać jego słowa?
gość
3 lata temu
Tak sobie myślę, że Terlikowski dlatego dostaje piany na samo słowo "aborcja", że w dzieciństwie i póżniej, często słyszał od swojej mamy: "a przecież mogłam się "wyskrobać"".
Gość
3 lata temu
Jak 12 latka jest kobietą to pan panie jesteś zbokiem i te pryszcze są od seksu oralnego
gość
3 lata temu
Niech się sam broni przed sobą.
gość
3 lata temu
Ten facet jest chory. Jak ja sie ciesze ze juz nie mieszkam w tym chorym kraju. To co sie tu wyprawia wola o pomste do nieba.
Ona
3 lata temu
Niech go zgwałcona wtedy się dowie i będzie miał jakieś pojęcie o tym
Inz
3 lata temu
Od samego patrzenia na tego brudasowaty i niechlujnie to się wszystkiego odechciewa
...
Następna strona