Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miley Cyrus: "Już nie mam problemu ze swoją orientacją. Jestem PANSEKSUALNA!"

208
Podziel się

23-latka udzieliła wywiadu do Elle, w którym ujawnia, że wreszcie zrozumiała swoją prawdziwą naturę.

Miley Cyrus: "Już nie mam problemu ze swoją orientacją. Jestem PANSEKSUALNA!"
bDHQZcRN

Miley Cyrus, odkąd porzuciła wizerunek słodkiej gwiazdki Disneya, ścięła włosy, zaczęła pokazywać się publicznie nago oraz ujeżdżać na scenie dmuchanego penisa, chętnie opowiada w wywiadach o swojej seksualności.

Dość szybko przyznała, że jest biseksualna i pociąga ją wiele koleżanek z show biznesu. Wśród nich wymieniała chociażby Pamelę Anderson, czy Madonnę. Swego czasu głośno było m.in. o jej romansie z córką legendarnego rockmana Lenny’ego, Zoe Kravitz.

Jednak nawięcej uwagi media poświęcały jej relacjom z mężczyznami. Niekończącym się rozstaniom i powrotom z Liamem Hemsworthem oraz Patrickiem Schwarzeneggerem, któremu podobno ojciec gubernator zabronił spotykać się z Miley.

bDHQZcRP

Teraz Cyrus zweryfikowała nieco swoje poglądy i w najnowszym numerze Elle opowiada, że nareszcie odkryła swoją prawdziwą orientację. Jest nią... panseksualność.

To bardzo dziwne, ale nie mam obecnie żadnych wątpliwości związanych ze swoją orientacją. Dla mnie wszystko jest seksualne. Cały świat. Nieważne - chłopak, dziewczyna, czy ktoś w trakcie przemiany - mówi w wywiadzie.

Według definicji, panseksualizm to koncepcja mówiąca o tym, że teoretycznie wszystko może stać się obiektem seksualnym. Od ludzi (obojętnie jakiej płci i orientacji) przez zwierzęta, przedmioty martwe, byty urojone, a nawet... samego siebie.

To by wyjaśniało genezę wielu niezrozumiałych dotąd zdjęć Miley. Patrząc na jej starą, słodką fotografię z dzieciństwa, nasuwa się pytanie - co poszło nie tak?

bDHQZcRV
bDHQZcRW
bDHQZcRX
bDHQZcRY
bDHQZcSq
KOMENTARZE
(208)
Vip
4 lata temu
G****a was to obchodzi jak się ubiera i co pokazuje
Gość
4 lata temu
Eh....
gość
4 lata temu
Jakiś powód dlaczego miałoby mnie to interesować??? Hana Montana była zabawna, a także fajnie śpiewała - Miley ma jedną średnią piosenkę i nie jest ani zabawna ani interesująca - raczej żałosna
bDHQZcSr
gość
4 lata temu
Szkoda,ze te zdjecia sa z przed roku :) Teraz zupelnie inaczej wyglada :)
mirabell
4 lata temu
jej przeznaczenie to branża porno
gość
4 lata temu
no widocznie zbyt wiele było tej słodyczy. Tez nie lubię Diznejów i poniekąd ją rozumiem, ze chciała odreagować. Ale chyba już dosyć - ile to lat temu zakończyła współpracę?
gość
4 lata temu
Kocham Miley! A ja jestem aseksualna!!! - biromantyczka! Yeah!!!
gość
4 lata temu
Ona jest obleśna ;/ odpycha strasznie
gość
4 lata temu
ona naprawde jest nienormalna, bo nawet jesli specjalnie tak sie zachowuje, zeby szokowac ludzi - bo tacy niby sa artysci - no to jednak co trzeba miec we lbie czy raczej czego w nim nie miec zeby sie tak zachowywac?! tak wiec dobry komentarz: ' co wiec poszla nie tak?'
gość
4 lata temu
Bardzo dużo poszło nie tak ......... Biedna świnka i kotek i pieski
Gość
4 lata temu
MASAKRA
Gość
4 lata temu
MASAKRA
gość
4 lata temu
Ja też potrafiłbym skomponować dowolny temat na podstawie jakiś powybieranych fotek z Instagrama albo innej strony na temat jednej osoby. Temat jest dziecinny i wymyślony przez osobę niedojrzałą.
bDHQZcSj
Gość
4 lata temu
Obrzydliwa
...
Następna strona
bDHQZcSL