Sobota 01.10.2016 00:03

Miley Cyrus: "Już nie mam problemu ze swoją orientacją. Jestem PANSEKSUALNA!"

Miley Cyrus panseksualizm

Miley Cyrus: "Już nie mam problemu ze swoją orientacją. Jestem PANSEKSUALNA!"

Miley Cyrus, odkąd porzuciła wizerunek słodkiej gwiazdki Disneya, ścięła włosy, zaczęła pokazywać się publicznie nago oraz ujeżdżać na scenie dmuchanego penisa, chętnie opowiada w wywiadach o swojej seksualności.

Dość szybko przyznała, że jest biseksualna i pociąga ją wiele koleżanek z show biznesu. Wśród nich wymieniała chociażby Pamelę Anderson, czy Madonnę. Swego czasu głośno było m.in. o jej romansie z córką legendarnego rockmana Lenny’ego, Zoe Kravitz.

Jednak nawięcej uwagi media poświęcały jej relacjom z mężczyznami. Niekończącym się rozstaniom i powrotom z Liamem Hemsworthem oraz Patrickiem Schwarzeneggerem, któremu podobno ojciec gubernator zabronił spotykać się z Miley.

Teraz Cyrus zweryfikowała nieco swoje poglądy i w najnowszym numerze Elle opowiada, że nareszcie odkryła swoją prawdziwą orientację. Jest nią... panseksualność.

To bardzo dziwne, ale nie mam obecnie żadnych wątpliwości związanych ze swoją orientacją. Dla mnie wszystko jest seksualne. Cały świat. Nieważne - chłopak, dziewczyna, czy ktoś w trakcie przemiany - mówi w wywiadzie.

Według definicji, panseksualizm to koncepcja mówiąca o tym, że teoretycznie wszystko może stać się obiektem seksualnym. Od ludzi (obojętnie jakiej płci i orientacji) przez zwierzęta, przedmioty martwe, byty urojone, a nawet... samego siebie.

To by wyjaśniało genezę wielu niezrozumiałych dotąd zdjęć Miley. Patrząc na jej starą, słodką fotografię z dzieciństwa, nasuwa się pytanie - co poszło nie tak?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (240)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 240
Odpowiedz
997 117
zgłoś
gość 01.10.2016 00:04
Ona jest zdrowo kopnięta raczej.
Odpowiedz
552 84
zgłoś
Gość 01.10.2016 00:04
A ja pamiętam jak hannah montana oglądałam.
Odpowiedz
302 31
zgłoś
gość 01.10.2016 00:04
Jesteś wulgarna, bo na tym nieźle zarabiasz ale ok. :)
Odpowiedz
132 169
zgłoś
gość 01.10.2016 00:04
CIEMNE POLOKI, jak czytam Wasze komentarze odnośnie uchodżców I wszelkiej maści innych imigrantów, uwierzyć nie mogę jak bardzo można być odsuniętym od jakiejkolwiek wiedzy na temat świata na którym żyjemy. Pomijając Waszą obłudę (Polacy są najbardziej emigującą nacją w Europie) to aż śmiać mi się chce jak bardzo się bulwersujecie w tej sprawie, choc bodajże nikogo jeszcze nie przyjeliście (pusty śmiech). Mieszkam w muzułmańskiej dzielnicy od 5 lat w Londynie, I czuję się tu pięć razy bezpieczniej niż na jakimkolwiek osiedlu w Polsce. To Was się boję… Białych, pełnych nienawiści, heteroseksualnych nacjonalistow… Jesteście tak żenujący, jak ta Wasza kultura, której próbujecie bronić, mdła I nijaka. Jesteście pośmiewiskiem całego świata moi drodzy… Proszę zrozumcie czym jest polskość. Polskość to nie zakompleksiony Jarosław K, Radio Maryja i tłusty schabowy. Polskość to Chopin,Piłsudski, Słowacki… cudownna dziczyzna, dumny, ale otwarty I miły Polak, żyjący na tej samej ziemi z Żydem, czy Niemcem …. Polskość to przedewszystkim tolerancja, która kwitła przed wojną, a nie nienawiść, ksenofobia, rasizm która szaleje między Wami. Pokój.
Odpowiedz
481 103
zgłoś
Gość 01.10.2016 00:04
To jest takie slowo?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 240