Trwa ładowanie...
Przejdź na

ONR donosi do prokuratury na Czarny Protest i znak "Polki Walczącej"!

304
Podziel się:

Zdaniem radykalnej organizacji był on "propagowaniem ludobójstwa" i "profanacją symboli narodowych i religijnych".

ONR donosi do prokuratury na Czarny Protest i znak "Polki Walczącej"!
bETJMOfF

Dziś do prokuratury trafiło zgłoszenie o możliwości popełnienia przestępstwa przez uczestniczki uczestników Czarnego Protestu. Złożyli je przedstawiciele faszyzującego Obozu Radykalno-Narodowego, którzy uważają, że biorący udział w tym wydarzeniu… sprofanowali symbole religijne i narodowe.

Nie mogliśmy pozostać bierni wobec jawnej i obelżywej profanacji symboli narodowych i religijnych. Złożyliśmy doniesienie do prokuratury - napisał rzecznik ONR na Twitterze. Wcześniej Tomasz Kalinowski z tej samej organizacji w rozmowie z TV Republika zarzucał uczestnikom protestu "propagowanie ludobójstwa"…

ONR-owców oburzyły przede wszystkim transparenty z macicami i "Polką walczącą".

bETJMOfH

Znak "Polki Walczącej" był rzeczywiście bardzo popularny na poniedziałkowych protestach. Uważacie go za obraźliwy?

bETJMOfN
bETJMOfO
Zobacz także: Jacek Poniedziałek: "Solidaryzuję się z postulatami kobiet i ich walką"
Zobacz także: Zobacz też:
bETJMOgi
KOMENTARZE
(304)
Gość
5 lata temu
I ciebie ciulu z ciemnogrodu
gość
5 lata temu
A czego się można spodziewać po tej faszyzującej organizacji.
Gość
5 lata temu
Polaki cebulaki !!! Brawo dziewczyny !!!
bETJMOgj
Gość
5 lata temu
Czarny protest brawo !!!!!! USA
gość
5 lata temu
Boże widzisz i nie grzmisz! Jakie ludobójstwo? Niedługo oddanie krwi do badania będzie ludobójstwem, bo przecież są zabijane komórki ludzkie!
Najnowsze komentarze (304)
gość
5 lata temu
Jak te niedoj****e bezzębne Sebixy z ONRu mogą brukać symbol Polski Walczącej kojarząc go ze swoją faszystowską działalnością, to używanie go w proteście nie jest żadnym przestępstwem. To, że tego znaku w ogóle nie powinno się ruszać, tylko zostawić go w spokoju na kartach historii, to inna sprawa.
gość
5 lata temu
kobiet nikt nie pokona nikt są za mądre
gość
5 lata temu
Za mieuzasadnione powiiadomienie prokuratura powinna rowniez karac jako ze jest to marnotrawienie pieniedzy podatnikow.Zbyt duzo glupot teraz donosi sie do prokuratury byle tylko utrudnic komus zycie.
POLONUS
5 lata temu
Faszystow wsadzic za uzywanie znaku WALCZACEJ POLSKI...
gość
5 lata temu
No k***a nie mogę...łyse pały, które wykorzystują symbole faszystowskie do pokazywania swojej miłości do Kraju...maja czelność oskarżać o "ludobójstwo" ? !?!?!?!? Do książek nieuki !!!!!! Pouczyć się troszkę o symbolach Polski Walczącej ...za co walczyli...jakie mieli ideały....a dopiero potem wyrażać swoje zdanie! Polska Walcząca = wolność, Hitler = nacjonalizm = d**ek= porażka ! Takie są fakty !!!!
gość
5 lata temu
Jako Polkę mniej mnie obrażają te transparenty niż bluzy z orzełkiem noszone przez dresików pijących piwko na ławce.
gość
5 lata temu
durne tępe baby :D protestują przeciwko projektowi obywatelskiemu ktory podpisalo pol miliona Polakow :) i zwalaja na pis. Brawo głąbice :D
gość
5 lata temu
dlaczego kobiece piersi są miałyby być obraźliwe? typowe podejście męskich szowinistów - jak coś powiązanego z kobiecością, to złe, gorszego gatunku, grzeszne i tabu, i w ogóle obrzydliwe.
bETJMOgb
UNF****NBELIE...
5 lata temu
Haha, ja pier... Co za debilny kraj! Nie moga zniesc przegranej, to w in my sposob chca dosrac spoleczenstwu. Zenujaco niski poziom. Jak w przedszkolu. Wezcie sobie linijki i zmierzcie te swoje k***siki. Banda oszolomow.Hahaha.
gość
5 lata temu
ONR to banda debili
gość
5 lata temu
Pieprzyć ONR, ale przekształcanie symboli za które ludzie ginęli to przesada. Ciekawe ile kobiet z marszu przeczytało projekt ustawy która i tak by nie weszła i nie wejdzie? Czy z lewa czy z prawa. Czy za PIS czy za PO Polacy do ciemna masa która wyjdzie na ulice chociaż nie wie o co chodzi. Poza tym LGBT i kobiety po menopauzie co mają wspólnego z ciążą? Marsz byłby spoko gdyby był apolityczny i nei organizowany przed KODeinowców, Szczuki, LGBT etc. A teraz mnie hejtujcie gimbazy i ludzie na +500 którzy nie mają nic lepszego jak spędzać 24h/dobę na Pudelku. :)
gość
5 lata temu
przecież to bezmózgie idoitki lewackie
Gość
5 lata temu
Stworzcie sobie nowy symbol. Ale z takimi malymi mozgami to czego oczekiwac....
Gość
5 lata temu
Czarny protest dla idiotek
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETJMOgU
bETJMOgV
bETJMOgW
bETJMOgX
bETJMOgY
bETJMOgD