Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kuba, poczytaj komentarze. Nie wszyscy ci zazdroszczą

374
Podziel się

Czy człowiek bez kompleksów poświęcałby tyle energii, żeby opowiadać o swoich pieniądzach "zakompleksionym nieudacznikom"?

Kuba, poczytaj komentarze. Nie wszyscy ci zazdroszczą
bDIBKdOt

W nowym wywiadzie dla Playboy.pl Kuba Wojewódzki postanowił zrobić kolejną publiczną "terapię" "zakompleksionym nieudacznikom": Wojewódzki w "Playboyu": "Miałem w garażu Lamborghini, Ferrari i Porsche, zabrakło mi miejsca! Moje auta to rodzaj TERAPII DLA NIEUDACZNIKÓW"

Czy człowiek bez kompleksów poświęcałby tyle energii, żeby opowiadać o swoich pieniądzach? Musiał wydać kilka milionów, żeby zaimponować wszystkim "nieudacznikom".

Kuba, poczytaj komentarze. Ludzie są różni i nie wszyscy marzą o twoim życiu. Są i inne rodzaje sukcesu. Można być po prostu spełnionym i nie opowiadać o tym naokoło. Nie warto gardzić biedniejszymi od siebie. Przecież to dzięki nim jesteś bogaty.

bDIBKdOv
bDIBKdOB
bDIBKdOC
bDIBKdOD
bDIBKdOE
Zobacz także: Krupa o Wojewódzkim: "On jest taki głupek, że nie wiadomo, czy się ożenił"
Zobacz także: Zobacz też:
bDIBKdOW
KOMENTARZE
(374)
gość
4 lata temu
Chopie , a może ty się się wstydzisz ,że pedziem jesteś?
gość
4 lata temu
naczelny b****n tvn
gość
4 lata temu
nikt już nie ogląda tego zaćpanego satyra
bDIBKdOX
gość
4 lata temu
Przecież ta popularność to tylko dzięki tym co oglądają programy z jego udziałem. Zbojkotujmy te programy to i inni się od niego odwrócą. Zobaczymy czym będzie jeździł bez udziału w reklamach.😀😀
gość
4 lata temu
kuba ma ja tylko na pokaz aby zaspokoić swoje ego , na kase jego lecą a nie na niego porąbanego
gość
4 lata temu
co ty bredzisz wogole !!!! i o czym
gość
4 lata temu
kto wogóle dopuscił tego psychola do telewizji i daje mu tyle zarabiać,chyba w****t
gość
4 lata temu
Kuba wiesz czego zazdroszczę / moze nie tak / zdrowia bo to jest najważniejsze. Ani samochody, ani fortuna czy diamenty nie maja znaczenia . Człowiek zdrowy to diament chce zyc.
gość
4 lata temu
Kuba nie osadzaj innych. Jestesmy tylko ludźmi, wszyscy popełniamy błędy czy to w młodości czy to teraz jak jestesmy dorośli. Nikt ci nie zazdrości tych samochodów i jak mówisz bogactwa. Bądź szczęśliwy i daj innym zyc.
gość
4 lata temu
stary c*p po przeszczepie włosów i farbowaniu ze by podnieść sobie ego z gówniarą jest bez szczelną i chamowatą za jego pieniądze DAMA BYĆ TRZEBA SIĘ URODZIĆ CHAMÓWO !!!!!A ŻEBY zwrócić na siebie uwagę obraża innych chojrak za 1 grosz
Gość
4 lata temu
Był i jest taki film Pieniądze to nie wszystko.
lancet
4 lata temu
Rozczarował mnie pan. To już pieniactwo. Żenujące jak podobny jest pan do członków PiS - każdy kto ma inne zdanie to wróg!
elvis
4 lata temu
Skad w tym czlowieku tyle jadu zmiji? Potrafi tylko obrazac ,wysmiewac i krytykowac.Ja juz nie moge patrzec na niego.
bDIBKdOP
gość
4 lata temu
Kuba czego ci zazdrościć - twojej starości czy, tego że musisz płacić dużo kasy żeby młode dziewczyny chciały z tobą się pokazywać. Zawsze starzy faceci jak już nic nie mogą to kupują dobre samochody i pokazują wypchany portfel- inaczej żadna by nawet nie spojrzała ale widząc gruby portfel to właśnie od razu zakochuje się w tym portfelu, przecież nie w staruchu
...
Następna strona
bDIBKdPr