Trwa ładowanie...
Przejdź na

Najbogatsza Polka chce zająć miejsce po programie Martyny!

149
Podziel się

"Po Martynie pasmo podróżnicze leży odłogiem. Dominika jest w pełnej gotowości. Trwają rozmowy - mówi pracownik TVN-u. "Zaletą propozycji Kulczyk jest to, że sama płaci za produkcję".

Najbogatsza Polka chce zająć miejsce po programie Martyny!
bEiBRhlx

Martyna Wojciechowska od roku boryka się z pasmem nieszczęść. Jesienią zeszłego roku dopadła ją groźna tropikalna choroba,która sprawiła, że podróżniczka w szybkim tempie schudła 20 kilogramów i, jak sama wyznała, "tak słaba nie czuła się jeszcze nigdy". Zobacz: Martyna Wojciechowska jest poważnie chora. "Jestem słaba, bardzo źle się czuję"

Sytuacja była dramatyczna, bo lekarze długo nie byli w stanie postawić właściwej diagnozy. Wojciechowska jeździła na konsultacje za granicę, ale tam też nie było lepiej. W końcu, na szczęście, udało się znaleźć skuteczny sposób leczenia.

Jeszcze gdy Wojciechowska walczyła o powrót do zdrowia, zmarł jej były partner, ojciec jej jedynej córki, Jerzy Błaszczak. Mimo że rozstali się krótko po narodzinach Marysi, pozostawali w przyjacielskich kontaktach i w zgodzie dzielili się opieką nad dzieckiem. Martyna i jej córka bardzo mocno przeżyły śmierć Błaszczaka. Żeby odreagować stresy, Wojciechowska wybrała się latem na wycieczkę motocyklową. Niestety, miała wypadek, po którym lekarze musieli wszczepić jej metalowe śruby w bark.

bEiBRhlz

Podróżniczka początkowo niespecjalnie się tym przejęła i próbowała żyć jak dotąd. Skończyło się przeciążeniem barku, czego nie wytrzymały tytanowe śruby.
Wtedy Martyna zrozumiała, że czas zacząć się oszczędzać. Ze względu na stan zdrowia zawiesiła nagrywanie kolejnego sezonu Kobiety na krańcu świata. Z tej okazji postanowiła skorzystać najbogatsza Polka, Dominika "nie boję się biedy" Kulczyk. Jak donosi Fakt, zgłosiła się do TVN-u z pomysłem, by zastąpił program Martyny jej Efektem domina.

Wprawdzie dwóch pierwszych sezonów autorskiego programu Dominiki, w której miliarderka próbuje żyć jak biedni ludzie, których odwiedza z kamerą w ich ubogich domach, nikt nie chciał oglądać, jednak podobno stacja poważnie zastanawia się nad jego reaktywacją. Dominika odziedziczyła w końcu 8 miliardów złotych. To znacznie więcej niż jest warty cały TVN.

Po Martynie pasmo podróżnicze leży odłogiem - wyjaśnia w tabloidzie pracownik TVN-u. Dlatego Dominika jest w pełnej gotowości, by wrócić do nagrywania własnego programu Efekt domina. Trwają rozmowy w sprawie wiosennej ramówki. Zaletą propozycji Kulczyk jest to, że sama płaci za produkcję programu**.**

Będziecie to oglądać?

bEiBRhlF
bEiBRhlG
Zobacz także: Kulczyk obejmuje Staraka po mszy rocznicowej śmierci Kulczyka
Zobacz także: Zobacz też:
bEiBRhma
KOMENTARZE
(149)
gość
5 lata temu
Ona nie jest wiarygodna....Chyba ze to będzie program o przetrwaniu w 5* hotelu....
gość
5 lata temu
Jeszcze jej malo pieniedzy? Chytrusk! Zatrudnijcie lepiej jakiegos mlodego po studiach dziennikarskich eby sobie zarobil chociaz na kawalerke a nie dosponsorowywac miliarderke
gość
5 lata temu
ciekawe kto to będzie w ogole oglądał. Chyba z drzewa spadła
bEiBRhmb
gość
5 lata temu
I co ona nam pokaże? 6 gwiazdkowe hotele czy wyprawę do dżungli gdzie tragarze będą ją nieśli w lektyce, a wcześniej okolica zostanie oczyszczona ze wszystkich węży pająków etc.
Alvaro
5 lata temu
Mając taką kasę to browarek, nogi na pufie i filmiki, gdzie do roboty by mi się chciało...Tak jestem n****b
Najnowsze komentarze (149)
Pani Ewa
5 lata temu
Nigdy nikt nie zajmie miejsca Martyny, pdziwiam jej determinacje w dazeniu do swoich marzen i celow. Tylko Martyna!!! Najbogatsza polka, oglada jej relacje z roznych stron swiata, nigdy wdelug mnie nie dorowna MARTYNIE dlatego, bo nie ma tej empatiii tego "czegos" co dla mnie jest w relacjach Najwazniejsze! Pani Kulczuk, ma Pani o wiele wiecej mozliwosc*****eniedzy ale nie odbieram Pani programow w TVN jako wiarygodnych. Pani MARTYNO, do PANI nalezy przyszlosc, sorry, najbogatsza polka , wedlug mnie, nie ma najmnieszej szansy. Na programy MARTYNY WOJCIECHOWSKIEJ czekam. Mysle, ze TVN nie tylko bedzie mial w swoich planach "popularnosc" za wszylka cene, ale takie madre, dajace do przemyslen relacje.
gość
5 lata temu
Tylko nie Ona.kobieta bez pasji.....tu nie chodzi o zasobność ,,portfela"
Gość
5 lata temu
Martynka jest najlepsza :)
ela
5 lata temu
Zupełnie nie rozumiem tego hejtu, kobieta ma głowę na karku, nie tylko potrafi kierować wielką firmą, ale równie mocno angażuje się społecznie.
Gość
5 lata temu
Kulczyk może Martynie plecack nosić!!! Efekt domina , szkoła , szpital i inne badziewia w tvn nie ma co oglądać szybko doganiaja telewizję polską ! Martyny W program to konkret! Jedyny w swoim rodzaju .
Gość
5 lata temu
Martyna ma pasje. Tyle na temat.
Gość
5 lata temu
Nie Bede ogladac Kulczyk. Czekam na powrot Martyny, szczerej w emocjach, niezastapionej.
gość
5 lata temu
jakie parcie na szklo ma to brzydkie b****o
bEiBRhlT
gość
5 lata temu
Nachalna baba.
gość
5 lata temu
Czy to ma być program o niej? Jak ona się czuje w trudnych warunkach? A kogo to obchodzi? Martyna to Martyna, ciepła, sympatyczna i zajmuje się innymi.Życzę Jej zdrowia i nich wraca do TVN.
gość
5 lata temu
Dominika nie jest odpowiednią kobietą na to aby zastąpić Martynę,nie widzę jej jako .... ,,.tambylki,,z gołym biustem ,pomalowanej barwami wioski czy plemienia ,czy bawiącej się z małpą czy słoniem .Jedynym plusem młodej Kulczyk -Lubomirskiej jest to że ... w lokalu Sowy potrafiła robić to co normalna kobieta z facetem .Według mnie Martyna jest bardziej naturlana i bardziej pasuje do tego programu .
Giga
5 lata temu
Jak można porównywać świetny cykl Martyny z tym sztucznym obrazem Kulczykowej, gdzie każdy odcinek kończy się tekstem na co tym razem "Kulczyk Fundejszyn" da kasę...
gość
5 lata temu
CHCEMY MARTYNĘ !!!!!!
gość
5 lata temu
Nie bede oglądać. Ogladam tylko Martynę
...
Następna strona
bEiBRhmv