Trwa ładowanie...
Przejdź na

Janusz Korwin-Mikke: "Kobiety nie powinny wypowiadać się na temat ciąży"

677
Podziel się

"Słusznie spodziewałem się, że lewica podburzy ludzi, te fanatyczki na czarno ubrane. Najważniejsze są prawa ojca".

Janusz Korwin-Mikke: "Kobiety nie powinny wypowiadać się na temat ciąży"
bCzoIAOd

Janusz Korwin-Mikke nigdy nie ukrywał swojej opinii na temat kobiet, które, jego zdaniem, są o tyle głupsze od mężczyzn, że najlepiej byłoby pozbawić je prawa wyborczego. Polityk postanowił ostatnio zabrać głos w burzliwej debacie dotyczącej planów zaostrzenia prawa aborcyjnego. Politycy Prawa i Sprawiedliwości, pod naciskiem protestów, wycofali się wprawdzie z poparcia skrajnie restrykcyjnego projektu Ordo Iuris, przewidującego karę więzienie dla kobiety nawet za nieumyślne spowodowanie poronienia, ale na tym sprawa się nie skończyła.

Politycy zapowiadają wprowadzenie ustawowego przymusu rodzenia ciężko chorych dzieci, również takich, które umrą w cierpieniu krótko po narodzinach, gdyż, jak wyjaśnił wiceszef klubu PiS, kobiecie powinno być wszystko jedno, czy urodzi dziecko zdrowe czy umierające: Wiceszef klubu PiS zapowiada przymus rodzenia umierających dzieci: "Czym to szkodzi? Każda matka wie, że jej dziecko umrze!"

W rewanżu kobiety zapowiedziały kolejny Czarny Protest, który ma odbyć się 23 i 24 października na ulicach 50 miast.

bCzoIAOf

W rozmowie z Super Expressem Korwin-Mikke nazywa je fanatyczkami. Uważa także, że kobietom w ogóle powinno odebrać się prawo wypowiadania się na temat ciąży. Powinni za nie decydować mężczyźni, którzy mają prawo podjąć decyzję, "czy pozbyć się kłopotu".

Bałem się ruszania tego tematu. Słusznie spodziewałem się, że lewica podburzy ludzi, te fanatyczki na czarno ubrane. Przeciwko aborcji jest znacznie więcej kobiet niż mężczyzn - wyjaśnia europoseł. Mężczyźni są za, bo czasem chcą się po prostu pozbyć kłopotu, poza tym mężczyżni nie skrobią, aborcja im nie grozi. Kobieta jest osobą, która kieruje się emocjami. Mężczyźni nie tak bardzo jak kobiety. Feministki mówią, że kobiety są aborcją żywotnie zainteresowane. Podstawowe prawo rzymskie mówiło, że nie można być sędzią we własnej sprawie. Czyli jak ciąża to sprawa kobiety, to kobiety nie powinny się w tej sprawie wypowiadać, bo nie mogą być dobrymi sędziami. Najważniejszą sprawą są prawa ojca.

_

bCzoIAOl
bCzoIAOm

_

bCzoIAOn
bCzoIAOG
KOMENTARZE
(677)
Gość
4 lata temu
A ten pajc nie powinien wypowiadać sie na żaden temat ! Nic nie wie! N I C
Gość
4 lata temu
Dlaczego piszecie o takich idiotach(ten i terklikowski)!!!nie chcemy takich artykułów w pudelku.
Sonia
4 lata temu
Taa, Kaczyński, R****k i Trelikowski powinni się wypowiadać na ten temat, jako znawcy tematu.
bCzoIAOH
Gość
4 lata temu
Powiedział alimenciarz..... Ręce opadają
gość
4 lata temu
se r Do jeremiasza90: Jesli myslisz ze tylko na zachodzie mozna zarabiac duze pieniadze to jeszcze malo wiesz o zyciu. Ja zostalem w kraju i wyciagam duzo wiecej niz 10 tys zl, pracuje w necie, glownie tu: airwash.pl bardzo duzo ludzi tak zarabia ale sie z tym nie obnosza drozke kadrze miedzy nadeli grudce drzazg kromce naraza dognic
Najnowsze komentarze (677)
gość
4 lata temu
ciaza sprawa kobiety - wiec zamilcz stary grzybie
gość
4 lata temu
ma rację
gość
4 lata temu
ty stary pryku nie powinnes sie wypowiadac o ciazy --- tenKorwin - Mikke to tez d***l
amput
4 lata temu
Ojej, ten się znowu wyrwał i jak zwykle bez sensu;/
gość
4 lata temu
ty dziadu- powinien byc zakaz wypowiadania sie przez takich obleśnych facetów .Fuj.....
gość
4 lata temu
Jacek ja kupiłem ten - teraz jest lepsza cena bo ja dawałem coś koło 200zł
gość
4 lata temu
Posłuchajcie co mówi Korwin. Zacznijcie myśleć. Dziecko w ciele kobiety jest nie tylko matki, ale też ojca i razem powinni decydować o jego losie. Trudno się z tym nie zgodzić. A pudel przekręcił sens wypowiedzi.
dość
4 lata temu
jednak to i****a. szkoda słów
bCzoIAOz
Stefun
4 lata temu
" Podstawowe prawo rzymskie mówiło, że nie można być sędzią we własnej sprawie" Dlaczego Mikke nie dokończył cytatu, który brzmi "Podstawowe prawo rzymskie mówiło, że nie można być sędzią we własnej sprawie gdyż wyrok zawsze będzie korzystny dla podsądnego" czyli kobiety nie powinny się wypowiadać bo będą chciały dla siebie lepiej? No to ja nie rozumiem, politusy wiedzą lepiej co jest lepsze dla kobiet???
gość
4 lata temu
Dlatego nigdy nie będziesz w sejmie😀
gość
4 lata temu
Stary , spierniczały zbok !!!! Czasy gdy mężczyźni decydowali o losie kobiet i ich życiu , na szczęście , skończyły się.
gość
4 lata temu
pozostaje głosować na SLD, bo wszyscy skompromitowali sie juz jak tylko mogli.. Nowacka przynajmniej ma kulture i klasę, no i w końcu to jakas sensowna kobieta w polityce, a nie kukiełka Tuska czy Kaczora
gość
4 lata temu
to jest totalny psychik bo oryginal to byl zawsze.siedzi p***bus w brukseli i ciagnie niezla kase wiec p******i co mu slina na jezyk.przyniesie.no ale w tej jeb.brukseli ma wokol siebie samych j***etych tzw.politykow wiec tam k***s czuje sie dobrze.po prostu h**a nie zauwazac i tyle.taki k***s niby reprezentuej Polske na zewnatrz.wiec nie ma sie co dziwic jakie jesz zdasnie o tym bantustanie nad Wisla.
gość
4 lata temu
stary satyr
...
Następna strona
bCzoIAPb