Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kim sama oddała pierścionek złodziejom? "Chcieli pieniędzy, a ona nie zna francuskiego!"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
81
Podziel się

Paryski concierge Kim Kardashian zaprzecza jej wersji wydarzeń. "Kim wysunęła rękę, na której nie było pierścionka. Leżał na stoliku obok".

Kim sama oddała pierścionek złodziejom? "Chcieli pieniędzy, a ona nie zna francuskiego!"
bErrPuHp

Spokojnym i starannie zaplanowanym medialnie życiem rodziny Kardashianów wstrząsnęło wydarzenie, do którego doszło na początku października. Największa gwiazda celebryckiego klanu, Kim, została napadnięta w paryskim apartamencie, podczas gdy jej siostry bawiły się w klubie, a mąż grał koncert. Złodzieje nie zrobili jej krzywdy, ale wynieśli biżuterię, której łączną wartość wyceniono na prawie 6 milionów dolarów.

Kim, która przeżyła traumę, od miesiąca milczy i nie udziela wywiadów. Robią to jednak za nią tak zwane "osoby z otoczenia", w tym - ostatnio - concierge, który pracował feralnego dnia w hotelu.

Mężczyzna, który podczas wywiadu dla Entertainment Tonight przedstawił się jedynie imieniem Abdulrahman twierdzi, że Kardashian błędnie zinterpretowała oczekiwania złodziei. Według niego włamywacze mieli żądać pieniędzy, nie zaś krzyczeć o pierścionku, jak twierdzi Kim.

bErrPuHr

Abdulrahman, który również padł ofiarą napaści (złodzieje skuli go kajdankami i zmusili do przejścia na piętro, na którym mieszkała Kardashian), wyznał, że gdy wszedł do jej sypialni, Kim leżała na łóżku.

Przez pierwsze sekundy nie wiedziała, co się dzieje - oni byli ubrani w policyjne uniformy. Jeden z nich, gdy Kim chciała mu oddać swoje telefony, zaczął mówić po francusku, że nie chce telefonów, tylko pieniędzy. Kim nie zna jednak francuskiego, a włamywacze nie znali angielskiego. Była więc przekonana, że chodzi im o pierścionek. Wysunęła rękę, na której nie było pierścionka. Pierścionek leżał na stoliku obok. Jeden z nich schował go do kieszeni, pytając dalej, gdzie są pieniądze. Oni nie przyszli po biżuterię, przyszli po pieniądze.

Z opowieści mężczyzny wynika, że złodzieje mogli nie wiedzieć, ile wart był pierścionek, zaś wystraszona, nie znająca języka francuskiego Kim, źle zrozumiała ich oczekiwania.

To kolejny trop w sprawie, w której zeznania celebrytki mijają się z pozostałymi śladami.

bErrPuHx
bErrPuHy
bErrPuHS
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(81)
gość
5 lata temu
Jaki z tego wniosek ??? Trzeba się języków uczyć :)
koko
5 lata temu
Nie wiem, czy ten napad był prawdziwy, ale jeśli tak to jest matką, żoną, siostrą, córką i bardzo jej współczuję
gość
5 lata temu
Przestańcie lansować już tę prostytutę ze sztucznym zadem !
bErrPuHT
gość
5 lata temu
Jest beznadziejna :)
gość
5 lata temu
dziwne. może upozorowała to żeby kupić nową biżuterię:)
Najnowsze komentarze (81)
Gość
5 lata temu
Ta jasne, nie znali słowa money . Już uwierzę coś, tu śmierdzi Z tym napadem . Jeżeli ten Konsjerż Ją widział na łóżku no to mogl powiedzieć jej że chodzi o pieniądze. To że kim jest na tyle g****a że nie zna choc troche francuskiego chociaż ma mieszkanie w paryżu I oboje z mężem uwielbiają to miastoto torozumiem ale złodzieje nie mówiący jednego słowa angielsku, no proszę ludzie ... nie uwierzę
wesoly pajac
5 lata temu
Wszystkie kobjety znaja francuski tylko niekture sie brzydza.
gość
5 lata temu
A nikt nie był zainteresowany zapodaniem w jej słynne d****o? Jaki pech....
Gość
5 lata temu
Nie zna francuskiego?! Ciekawe kto bambusowi obciąga l***ę
Gość
5 lata temu
Czy ona umie się jakoś ubrać na wyjście na spacerze bo chyba nie! A ten napad to jakaś bzdura wyssana z jej wielkiego zada
Gość
5 lata temu
Kogo to kur** obchodzi???????
gość
5 lata temu
g****a kretynka
gość
5 lata temu
Abdulrahman - takie normalne imię dla Francuza. Myślałem, że może to będzie jakiś Pierre albo chociaż Jean.
bErrPuHL
Gość
5 lata temu
W końcu spokój,dzięki złodzieje😉
Gość
5 lata temu
Przyszli po pieniadze bo przecież ona trzyma kasę pod materacem a nie w banku. Nie było żadnego napadu tylko Kanye potrzebował dostac z powrotem kasę za pierścionek kupiony za mnóstwo pieniędzy na pokaz, pokazał co miał pokazac a potem potrzebował kasę z powrotem, stad napad i kradzież biżuterii.
gość
5 lata temu
abmrucns co?
gość
5 lata temu
nie spełniła ich oczekiwań - kto to napisał???????
Gość
5 lata temu
Widzialam ja kiedys w miami jak bylam tam u rodziny i wcale nie jest taka duza jak na zdjeciach. To filigramowa, mala kobieta i jej tylek jest duzy, ale nie taki jak na fotach.
Gość
5 lata temu
Gdyby powiedzieli pokaz c***e, zrob loda, daj d**y to odrazu by skumala a tak onue przyszli po kase a ta g****a oddala im pierscionek :))))) coz to pewnie przez ten zloty kubibel ktory kupila do domu, .zloto jednak zle wolywa na kobiety :)))
...
Następna strona
bErrPuIn