Witek
|
aktualizacja

BAFTA 2020: Brad Pitt śmieszkuje na temat Harry'ego i Brexitu: "Wielka Brytanio, witamy w klubie SINGLI"

39
Podziel się

Przemówienie aktora odczytała w jego imieniu Margot Robbie. Udało się uchwycić reakcję zasiadających na widowni księżnej Kate i księcia Williama.

BAFTA 2020: Brad Pitt śmieszkuje na temat Harry'ego i Brexitu: "Wielka Brytanio, witamy w klubie SINGLI"
(East News)

W związku z niedzielną galą rozdania nagród filmowych BAFTA 2020, w mediach głośno jest o tym, co działo się na londyńskiej ceremonii. Najwięcej emocji z pewnością wzbudziła obecność Cambridge’ów. Księżna Kate wzięła sobie do serca wytyczne organizatorów wydarzenia i pojawiła się na czerwonym dywanie w sukni z domu mody Alexandra McQueena, którą miała na sobie już w 2012 roku na Diamentowym Jubileuszu w Azji Południowo-Wschodniej.

Tabloidy rozpisują się również na temat oryginalnego przemówienia Brada Pitta. Niestety, gwiazdor nie mógł wygłosić jej osobiście. Byłego męża Angeliny Jolie w Stanach Zjednoczonych zatrzymały ponoć "sprawy rodzinne". Choć nagrodzony za rolę w Pewnego razu… w Hollywood aktor nie mógł pojawić się w Londynie, przygotował krótką mowę, którą w jego imieniu ze sceny przeczytała Margot Robbie. Na wstępie 56-latek nawiązał do wystąpienia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej:

Hej, Wielka Brytanio, słyszałem, że właśnie stałaś się singlem - witamy w klubie. Życzę Ci powodzenia z ugodą rozwodową - zaczął, rozśmieszająktc publiczność.

Po serii podziękowań, które Pitt skierował do osób zaangażowanych w produkcję filmu, Robbie, podnosząc statuetkę kolegi, powiedziała ze sceny:

Pisze, że zamierza nazwać swoją nagrodę "Harry", ponieważ jest naprawdę podekscytowany tym, że zostanie sprowadzona do Stanów Zjednoczonych.

Po chwili dodała: To jego słowa, nie moje.

Przemówienie Amerykanina po raz kolejny wywołało uśmiechy na twarzach zgromadzonych gości. Kamera uchwyciła również reakcję Kate i Williama. Oboje wyglądali na rozbawionych żartem Brada, śmiali się grzecznie i klaskali. Można się jednak domyślać, że w obliczu kontrowersyjnej decyzji Meghan Markle i księcia Harry’ego, reszcie członków rodziny królewskiej wcale może nie być do śmiechu.

Myślicie, że żart aktora rzeczywiście rozbawił Cambridge’ów czy robili jedynie dobrą minę do złej gry?

KOMENTARZE
(39)
Kkjzjjsj
3 tyg. temu
Singlów?????stop zatrudnianiu analfabetów!!!!
Lol
3 tyg. temu
Co to jest singlów i co to jest śmieszkuje, na Boga?
Przec
3 tyg. temu
Przeciez to chodzi o BREXIT !!! O matko!
Jshd
3 tyg. temu
Nie kazdy potrafi sie grzecznie smiac i byc dyplomata. To nie takie proste. Kmioty nie dadza rady.
Anika
3 tyg. temu
To akurat był taktowny żart (z brexitu), w przeciwieństwie do tego żartu Rebel jakiejśtam
Najnowsze komentarze (39)
Meg
3 tyg. temu
A kogo obchodzi jak ci burżuje się poczuli? Mamy XXI w. nie XIV już dawno powinni znieść monarchię
GetReal
3 tyg. temu
mnie bawi :)
Moim zdaniem
3 tyg. temu
Przecież to że Harry i Meghan wybrali inne miejsce do życia nie oznacza że nie będą utrzymywać kontaktów. Krzywda im się nie stanie.
Annick
3 tyg. temu
Scarlett jest naprawdę urocza:)
Occo
3 tyg. temu
A co tam robi Kate i William? W czym grali?
Dixit
3 tyg. temu
Śmieszkuje? Jaki Ty Pudel młodzieżowy.
Heje
3 tyg. temu
To tera Brad Pitt będzie najlepszym przyjacielem Harrego i megan o której istnieniu nie miał wcześniej pojęcia? A jak tam dzieci? No tak, że swojego szamba nie żartuje....
Joannajarzyna
3 tyg. temu
Single rzadza bezdyskusyjnie 😀😀😀
Abra123
3 tyg. temu
A co tam u Pita słychać ? Jak tam jego dzieci , których tyle adoptował , Co znudziły się? Oni adoptują jak by to były zabawki dla sławy , a potem rzucają , bo się znudziły. Najłatwiej to śmiać się z kogoś, a u siebie szamba nie widzi .
Polo
3 tyg. temu
Jak aktorzy biorą się za politykowanie, to z reguły wychodzi mało śmiesznie. Dobrze, że Margot odczytała tylko krótkie fragmenty wypocin Pitta.
Anika
3 tyg. temu
To akurat był taktowny żart (z brexitu), w przeciwieństwie do tego żartu Rebel jakiejśtam
Gosc
3 tyg. temu
Ten dowcip nie do końca zrozumiały Brad, nie sił się na żarty chlopie
Gość
3 tyg. temu
😍Kate i William mają klasę i nikt im tego nie odbierze żadnymi tekstami
Jenny
3 tyg. temu
Mam wrażenie że Brad Pitt po rozstaniu z angelina stał się dużo bardziej pogodny i wyluzowany. Jego żarty ostatnio są w punkt