Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Bartłomiej Misiewicz rozkręca NOWY BIZNES! Produkuje autorską wódkę o nazwie... "Misiewiczówka" (FOTO)

118
Podziel się

"To prawdopodobnie jedyna wódka, która smakuje nawet wtedy, gdy nie jest schłodzona" - reklamuje swój produkt dumny "Misiek". Zachęcił Was do kupna?

Bartłomiej Misiewicz rozkręca NOWY BIZNES! Produkuje autorską wódkę o nazwie... "Misiewiczówka" (FOTO)
Bartłomiej Misiewicz wyprodukował własną wódkę (Instagram)
bCHPCSEl

Nie da się ukryć, że w przypadku Bartłomieja Misiewicza miniony rok nie należał do szczególnie udanych. W styczniu 30-latek został zatrzymany przez CBA za przekroczenie uprawnień, działanie na szkodę Polskiej Grupy Zbrojeniowej oraz przyjęcie korzyści majątkowych w wysokości 90 tysięcy złotych. Skończyło się pięcioma miesiącami odsiadki w zakładzie zamkniętym. Jakby tego było mało, Patryk Vega postanowił umieścić w swoim filmie bohatera nieoficjalnie "inspirowanego" Bartłomiejem, za co były rzecznik MON chciał wytoczyć reżyserowi sprawę w sądzie.

Wygląda na to, że przykre doświadczenia zmobilizowały ex-polityka do zmian w swoim życiu i przebranżowienia się. Jakiś czas temu protegowany Antoniego Macierewicza postanowił sprawdzić się w roli biznesmena i założył firmę zajmującą się drukiem 3D.

bCHPCSEn

Bartłomiej Misiewicz idzie na studia. W rozmowie z WP zdradza szczegóły.

Na tym nie koniec sukcesów "Miśka". W piątek "wylaszczony" Bartłomiej pochwalił się na Instagramie, że został producentem autorskiej marki alkoholu. Jak oświadczył dumny Bartek, nowy produkt o nazwie "Misiewiczówka" to naturalna wódka stuprocentowo pszeniczna i ma pojawić się na rynku w przeciągu dwóch tygodni. Misiewicz reklamuję ją jako "najczystszą wódkę w Polsce", gwarantując, że smakuje nawet wtedy, gdy jest ciepła.

Nasza receptura oparta jest na starannie pielęgnowanych kłosach pszenicy, bez żadnego opryskiwania i bez dodatków detergentów. Kwintesencją oferowanego produktu jest woda źródlana. Wszystko to służy temu, aby wytworzyć niezapomniany smak delikatności, z minimum goryczy typowej wódki, a na następny dzień móc od rana cieszyć się wspomnieniami z degustacji" - czytamy na stronie producenta.

bCHPCSEt

Misiewiczówka to prawdopodobnie jedyna wódka, która smakuje nawet wtedy, gdy nie jest schłodzona - dodał "Misiek".

Zachęcił Was do kupna?

bCHPCSEu
bCHPCSEO
KOMENTARZE
(118)
Dcd
miesiąc temu
On jest świetnym przykładem jak mając powiązania z pisem można łatwo i ekspresowo się dorobić.
Kokosimo
miesiąc temu
Śmieszą nas w redakcji te Wasze beznadziejne komentarze. Najeżdżacie na PiS, bo to jest trendy, a 28 czerwca sami polecicie zagłosować na Dudę. Lepiej nic nie piszcie i się nie kompromitujecie już więcej.
Ehhhh
miesiąc temu
Dodam jedyny słuszny komentarz: XD
bCHPCSEP
🖕🖕🖕
miesiąc temu
Pracujesz w aptece jako CIEĆ, stajesz się ku........🏳️‍🌈., firmujesz włamanie do siedziby KONTRWYWIADU NATO (to ci którzy szukają ruskich szpiegów w Europie;) na zlecenie Antonova Macierenki, dostajesz medal, idziesz do aresztu a potem robisz „karierę” w biznesie = PIS i pięć lat ZŁODZIEJSTWA I NISZCZENIA POLSKI
VIP
miesiąc temu
Grunt to ukrasc pierwszy milion a potem juz z gorki, mozna rozkrecac biznesy 👍
Najnowsze komentarze (118)
emerytka
miesiąc temu
A co został już rozliczony ?
yxxyx
miesiąc temu
wylaszczył się nie ma co. ale skąd on ma kasę na działalność ?
Artur
miesiąc temu
Już był kiedyś w rządzie taki co produkował wódkę i słuch po nim zaginąl :)
Tomen
miesiąc temu
Czyżby kolejny Nikodem Dyzma...?
BRAWO
miesiąc temu
I TO KEST PRZYKLAD SUKCESU JAK CIEZKA I UCZCOWA PRACA LUDZIE SIE BOGACA A NIE TYLKO ZNAJOMOSCI CZY UKLADZIKI SZANUJE MISU!
bacha
miesiąc temu
a niech tam
SKĄD KASA?
miesiąc temu
Ciekawe skąd on ma tyle kasy na te wszystkie biznesy?? Przecież żeby otworzyć tak szybko biznes produkcji alkoholu trzeba mieć sporo mamony na inwestycje w maszyny, produkcje, wynajęcie budynku do produkcji, opłacenie ludzi itd... A przypominam, że ma jeszcze inny biznes z drukarkami 3D gdzie też potrzebna była ogromna kasa. Czy aż tak można się dorobić na rządowym stanowisku pracując dość krótko??? Może rząd niech go prześwietli skąd tak ogromne pieniądze na to wszystko.
Eve
miesiąc temu
Bartek lubi na ciepło...😀
bCHPCSEH
Jola
miesiąc temu
Przymusowa izolacja wyszła mu przynajmniej wizerunkowo na dobre.
Eee
miesiąc temu
On już wyszedł z więzienia?
Anonim
miesiąc temu
wygląda znacznie lepiej jak schudł
ffff
miesiąc temu
napatrzcie się na niego bo pewnie w przyszłości będzie jednym z ministrów
may
miesiąc temu
żenada roku
Zimny drań
miesiąc temu
Ciepły koleś to i ciepłą wódkę sprzedaje.
...
Następna strona
bCHPCSFj