Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Polityka". Bartłomiej Misiewicz WYCOFAŁ POZEW przeciwko Vedze? "Nie chcę komentować tych doniesień"

33
Podziel się:

Zarówno reżyser, jak i były rzecznik MON odmówili komentarza w tej sprawie. To koniec medialnej wojny?

"Polityka". Bartłomiej Misiewicz WYCOFAŁ POZEW przeciwko Vedze? "Nie chcę komentować tych doniesień"

Bartłomiej Misiewicz i Patryk Vega jeszcze niedawno komunikowali się wyłącznie za pośrednictwem mediów. Panowie długo wymieniali się uwagami i ostatecznie zapowiedzieli sądową batalię, która toczyła się o milion złotych odszkodowania i wstrzymanie dystrybucji filmu Polityka. Gdy reżyser wyznał, że posiada zegarek wart więcej niż pozew byłego pupila Antoniego Macierewicza, ten zagroził mu nawet kolejnym procesem.

Jeszcze kilka tygodni temu na linii Misiewicz-Vega było wyjątkowo gorąco. Były rzecznik MON domagał się od reżysera milionowego odszkodowania, jednak Vega pozostał niewzruszony. W międzyczasie wyśmiał roszczenia byłego ulubieńca Antoniego Macierewicza, a ten kilkukrotnie próbował się odgrażać.

Choć jeszcze jakiś czas temu wydawało się to nieprawdopodobne, to najwyraźniej Misiewicz i Vega znaleźli w końcu wspólny język. Tak przynajmniej twierdzi _**Gazeta Wyborcza**_, która donosi, że na początku sierpnia Misiewicz cofnął wniosek o zakaz dystrybucji Polityki na czas procesu. Tym samym sąd okręgowy w Warszawie umorzył postępowanie w tej sprawie.

Co ciekawe, były rzecznik MON wycofał podobno także sam pozew przeciwko reżyserowi. Nie jest jasne, dlaczego zdecydował się na taki krok. Zarówno Bartłomiej Misiewicz, jak i Patryk Vega odmowili komentarza w tej sprawie.

_**Nie chcę komentować tych doniesień. Sprawa jest w sądzie**_ - powiedział w rozmowie z Onetem pełnomocnik Misiewicza.

_**Bez komentarza, sprawa jest w sądzie**_ - odpowiedział Vega.

Myślicie, że to koniec medialnej wojny między nimi?

KOMENTARZE
(33)
3xX
2 lata temu
Po prostu Wega pokazał mu dowody i się misiu najpierw zdziwił a potem przestraszył i wycofał. Tak samo jak jego szef z pozwem przeciwko Piątkowi (autorowi książki o nim) jak mu autor pokazał dowody to antek SZYBCIUTKO wycofał pozwy.
Gość
2 lata temu
Co misiu zrobiles kotku prezesa?
gość
2 lata temu
Pewnie Vega mu coś odpalił. Przecież ten film to niezły biznes, ludzie z nienawiści do PiS pójdą go zobaczyć, a Vega sobie zarobi krocie.
Gość
2 lata temu
Misiek wszyscy wiedzą jak zrobiłeś karierę sory zwykry aptekarz zostaje nagle ministrem...
Gość
2 lata temu
Wycofal sie bo i tak by przegral? I osmieszyl na calego?
Najnowsze komentarze (33)
Ślepy
2 lata temu
Wyglada na to ze Vegeta wypłacił odpowiednia sumę Misowi a ten odstąpił od batalii w sądzie. To było wszystko wkalkulowane. A co do samego filmu to wiadome jest ze to co najlepsze było w zwiastunie. Reszta to lipa. Film i tak zarobi gruba kasę! Pozdrawiam!
ćśog
2 lata temu
kampania reklamowa 'niezależnego' reżysera trwa. kabaret medialny. ha ha ha
Gość
2 lata temu
Alfons zrozumiał że się pogrąży jeszcze bardziej, nie wiem czy się wogule niżej upaść ,a ta co z nim chce wziąć ślub to chyba też zero bo nikt normalny nie chciał by go nawet znać
Gość
2 lata temu
Misiewicz bierze ślub!
gość
2 lata temu
Misiek jeszcze będziesz siedział
Gość
2 lata temu
Panie Patryku prosimy o film o samorządowcach z Bogatyni, oczywiście z PISu, którzy na miliony oszukali skarb Państwa i wychodzą z aresztu za kaucją w tys.
ps
2 lata temu
Pewnie zawarli ugodę
Gość
2 lata temu
Królikowski genialnie zagrał Miska😂😂😂😂
Gość
2 lata temu
A co tu komentować hahaha potwierdził ze ze starym się zabawiał za karierę i tyle w temacie hahahaha
gość
2 lata temu
Wycofał, bo wie, że ten film da kilka dodatkowych procent PISowi.
Gość
2 lata temu
Vega musi miec mocne dowody. To mądry facet i ma doswiadczenie w tej branży. Nie porywalby się na taką tematykę przy obecnym rządzie, przed wyborami. On wie ze gdyby nie mial dowodu...zniszczyliby go. Mam nadzieje ze ten film otworzy oczy wielu i pis nie wygra.
gość
2 lata temu
Vega musi mieć niezłe kwity na tego grubcia XD
gość
2 lata temu
Misiu.... pomrucz... :-)
gość
2 lata temu
Misiek dostał dwie banki po cichu i tańczy jak mu zagrają 😆
Oferty dla Ciebie