Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Bartłomiej Misiewicz został BIZNESMENEM. "Cieszę się, że mnie wyrzucono z polityki"

238
Podziel się

Były rzecznik MON prowadzi obecnie własną firmę i pomaga lekarzom w walce z koronawirusem.

Bartłomiej Misiewicz został BIZNESMENEM. "Cieszę się, że mnie wyrzucono z polityki"
(Instagram)
bDnloZYl

Bartłomiej Misiewicz swego czasu zrobił jedną z najszybszych i najbardziej niespodziewanych karier w polskiej polityce. Niemal z dnia na dzień stał się ulubieńcem ministra obrony i rzecznikiem MON oraz członkiem rady nadzorczej spółki Energa Ciepło Ostrołęka i Polskiej Grupy Zbrojeniowej, choć nie miał do tego żadnych kwalifikacji.

Misiewicz szybko zachłysnął się nowymi przywilejami, z których korzystał z rozmachem, np. podjeżdżając rządową limuzyną pod burger bary czy kluby, gdzie stawiał drogi alkohol nowo poznanym ludziom oraz obiecywał stanowiska nieznajomym z palarni.

bDnloZYn
Zobacz także: Patryk Vega do Misiewicza. "Misiu, mam wiadomość"

W końcu jednak dobra passa "Misia" skończyła się. W styczniu zeszłego roku Bartłomiej został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne pod zarzutem malwersacji finansowych i łapówkarstwa. Protegowany Antoniego Macierewicza spędził pięć miesięcy w areszcie, który opuścił za kaucją. Po wyjściu zapowiedział, że udowodni swoją niewinność w sądzie.

bDnloZYt

Od tamtej pory Bartłomiej zdążył się ożenić i założyć firmę zajmującą się drukiem 3D. Aktualnie pomaga służbie zdrowia w walce z koronawirusem.

Przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej inicjatywy #drukarzedlaszpitali, w ramach której bezpłatnie drukujemy w naszej pracowni przyłbice dla lekarzy. Wspieramy tę inicjatywę również prywatnie - chwali się w Super Expressie.

Misiewicz zamierza też wspomóc medyków, produkując preparaty odkażające i środki ochrony osobistej. "Misio" zapewnia, że nie żałuje zerwania z polityką.

Z perspektywy czasu cieszę się bardzo, że mnie z tej polityki wyrzucono, bo pewnie nigdy nie odkryłbym takich szerokich możliwości do własnego rozwoju - przekonuje, dodając, że polityka to dla niego "zamknięty etap".

bDnloZYu

Myślicie, że zrobi karierę jako biznesmen ?

bDnloZYv
bDnloZYO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(238)
Gijo
7 miesięcy temu
Brawo Misiek! W końcu się ogarnęleś chłopie! Brawo! Jestem za! Nawet wygląd Ci sie poprawił !
Mona
7 miesięcy temu
Ale się zdziwiłam- Na tych zdjeciach nie wygląda jak jakiś Czesiek ( nie obrażając Cześków)
Mimi1
7 miesięcy temu
Jakoś tak wyprzystojniał! ^_^
bDnloZYP
Cat
7 miesięcy temu
Wyszedl na ludzi, super
123zbc
7 miesięcy temu
Czyli nandibrebku to wyszło. Wygląda tez korzystniej
Najnowsze komentarze (238)
Marekr
7 miesięcy temu
Fajnie, ma w firmie aż 5 segregatorów😂
kkk
7 miesięcy temu
kolejny oszust został biznesmenem .... jakie to odkrywcze
Ggdzfff
7 miesięcy temu
Dalej frajer
Subway
7 miesięcy temu
on jest mega podobny do Adama z hotel paradise, tylko taka jego grubsza wersja, myślę że z charakteru jest też podobny - okropny cwaniak
Ewa
7 miesięcy temu
Jaki przystojny...
wujek Antek
7 miesięcy temu
Misiek, jakie „ożenić”? Nie to mi obiecywałeś gdy załatwiałem ci robotę w ministerstwie a potem wyciągałem cię z pierdla. Taka wdzięczność wobec schorowanego wuja?
yxxy
7 miesięcy temu
schudł i od razu lepiej wygląda.
Nowa
7 miesięcy temu
Brawo ,Życzę Panu wiele szczęścia
bDnloZYH
Anka
7 miesięcy temu
Powinien zmienić nazwisko...już na zawsze Misiewicze biznesu,polityki,życia będą synonimami zarozumialstwa,braku kompetencji i obciachu.
Gggf
7 miesięcy temu
Tyje.....fuj
Lucy
7 miesięcy temu
Cóż za cudowna przemiana z pyszałkowatego misia w biznesmena.. mam nadzieje, ze medycy w podzięce nie będą musieli salutować i strzelać na wiwat...
JuriLBN
7 miesięcy temu
Co się nachapal to jego.
danyw7
7 miesięcy temu
a co na to tato Tadeusz z Torunia....pewnie jest dumny z syna...swoją drogą tato Misiewicza też rozwinął branże o kolejny asortyment w postaci maseczek i przyłbic...
Ja85
7 miesięcy temu
Ja tylko nie rozumiem, dlaczego on nie siedzi??? Czyli cale to aresztowanie i 'sledztwo' byly na pokaz byle sie narod zamknal? Zadnych konsekwencji, skradzione miliony a typ sobie firme otwiera??
...
Następna strona
bDnloZZj