Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|
aktualizacja

Bayer Full podaje FAŁSZYWE liczby wyświetleń na YouTube. Muzycy "dopisali sobie" SETKI MILIONÓW odsłon!

150
Podziel się:

Dofinansowany przez państwo Świerzyński nie bierze jeńców i uskutecznia "propagandę sukcesu". Jego ego wydaje się jeszcze większe niż nowe, fałszywe liczby wyświetleń...

Bayer Full podaje FAŁSZYWE liczby wyświetleń na YouTube. Muzycy "dopisali sobie" SETKI MILIONÓW odsłon!
Bayer Full dopisuje sobie wyświetlania do teledysków (ONS)

Opływający w luksusy Sławomir Świerzyński stał się jednym z beneficjantów dotacji pochodzących z Funduszu Wsparcia Kultury. Śpiewak disco-polo i ekspert TVP od spraw wszelakich otrzymał 550 tysięcy złotych od państwa, ale szczerze przyznał, że (parafrazując Sarę Boruc) nie jest to dla niego dużo pieniążków...

Może te 550 tys. robi na ludziach wrażenie, ale na mnie nie, bo wiem doskonale, ile kosztuje wynajęcie wozu transmisyjnego i inne rzeczy związane z muzyką. Złożyliśmy z żoną pomysły na projekty muzyczno-ekologiczne, bo nie można grać piosenki tanecznej, jeśli nie ma dla kogo - wyznał w jednym z wywiadów.

Lider Bayer Full zupełnie nie rozumie oburzenia społeczeństwa i zapewnia, że jego radosna twórczość również pomaga zwalczyć COVID.

Chory w szpitalu też potrzebuje muzyki. My ten klimat muzyczny i artystyczny zapewniamy tym ludziom - powiedział w rozmowie z Polsat News.

Szczęśliwy posiadacz jachtu, helikoptera i posiadłości wartej kilka milionów nie wpadł na to, że pół miliona złotych zamiast do niego mogłoby trafić choćby do służby zdrowia, która jest w opłakanej sytuacji. Zamiast tego Świerzyński kontynuuje swoją propagandę sukcesu i znacznie zawyża liczby wyświetleń swoich teledysków na YouTube.

Zobacz także: Sławomir Świerzyński: "Czepiają się mnie, że zagrałem dla PiS'u"

Kilka dni temu wiele piosenek Bayer Full zyskało nowe tytuły, by (jak mniemamy) prezentować się "na bogato". Na przykład "Majteczki w kropeczki" to teraz "Majteczki w kropeczki 395 249 781 wyświetleń ogółem". Nie wiadomo skąd wzięła się tak astronomiczna liczba i co dokładnie znaczy "ogółem". Według licznika YouTube klip ma 2,3 miliona odsłon.

Internauci szybko zaczęli kpić z Bayer Full i amatorskiego "hackowania" wyświetleń na YouTube. Według jednej z teorii, muzycy mieli sobie dopisać odsłony, które udało im się uzyskać w "chińskim internecie". Niestety, rzekoma wielka kariera Bayer Full w Chinach to bujda.

W 2010 roku Sławomir Świerzyński chętnie rozsiewał plotki o sukcesie, jaki osiągnął na azjatyckim rynku. W Chinach jego krążek miało nabyć aż 67 milionów osób. Jaka jest prawda? Bayer Full rzeczywiście nagrał kilka piosenek po chińsku, ale płyta w tym języku nigdy się nie ukazała, bo nikt nie wykazał nią zainteresowania.

O tej sytuacji opowiadała vlogerka Weronika Tuszyńska, która na co dzień mieszka w Szanghaju.

Ktoś mi w ogóle kiedyś powiedział, że zespół ten grał koncerty z nadania rządu. To jest oczywiście nieprawdą, bo zespół nie zagrał nigdy żadnego koncertu w Chinach. Oczywiście tam były próby podbicia rynku w Chinach. Przecież po coś powstały te piosenki po chińsku, tylko że to po prostu "nie pykło" - wyznała.

Sławomir Świerzyński zawsze może się pocieszyć, że "pykło mu" u ministra Glińskiego.

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(150)
Alejaja
2 lata temu
Tylko Polak Janusz biznesu mógł na to wpaść 😂😂😂
Www
2 lata temu
Przecież wymyślili tez karierę w Chinach, której nigdy nie było ...
Ana
2 lata temu
Jak nie dla kogo grać o zwijaj interes i bierz się za coś innego do roboty
JesusIsComing
2 lata temu
Zenujace
Zelnada
2 lata temu
To jest skandal
Najnowsze komentarze (150)
Nela
2 lata temu
Może się przekwalifikować...na wolontariat
Mjuza
2 lata temu
''Lider Bayer Full dokucza Sławomirowi: "Ta cała oglądalność na YouTube jest ZAKŁAMANA!'' 2018, pudelek. A teraz co książe sam robi?XD
Haha
2 lata temu
To nie jest żadna Weronika tuszynska. Kto to pisał 🤦‍♀️
onkolog
2 lata temu
Zalujecie mu? Idź i zarob. Skandal to jest prawie 2 miliony na niszowa panią Krystynę. Ona niech to odda na onkologię!
MONN
2 lata temu
Ja nie wyświetlam i nie zamierzam. Laserze zespołu proszę nie wyjmować mojej osoby w Pana zakładanych statystykach. Żeby słuchać takiej muzyki to słoń na ucho musi mi nadepnac.
1111
2 lata temu
czy to prawda że on ma dziecko z Dowbor
Michal
2 lata temu
Te majteczki w kropeczki już nieco nieświeże.
Hania
2 lata temu
Nie do wiary w jakim kraju my żyjemy!!! Dzisiaj ludzie są niepewni swojej przyszłości, wielu traci pracę, matki dzieci niepełnosprawnych same walczą o godność bez pomocy państwa. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, laboranci tyrają ponad ludzkie możliwości, a miliony z naszych podatków płyną do zespołów disco polo!!!!!! Boże, co to ma być???? PRZERAŻAJĄCE!!! Płakać się chce!
Ren
2 lata temu
Wierzę ci Pudel we wszystko co piszesz😂
Sophia
2 lata temu
Bajer fool
Niechetna
2 lata temu
Normalnie chlopak do wziecia.
Dobra rada
2 lata temu
Gość który o gociach śpiewa uważa się za guru muzyki - śmiech na sali.
Paula
2 lata temu
Frayer full. To nowa nazywa dla niego.
Paula
2 lata temu
He's a fool, dlatego podaje falszywe wyniki
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie