Koba
|
aktualizacja

Beata Tyszkiewicz podjęła smutną decyzję! "Nie chce urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem"

135
Podziel się

Córka gwiazdy, Karolina Wajda, udzieliła wywiadu, w którym zdradziła plany aktorki na najbliższy czas.

Beata Tyszkiewicz podjęła smutną decyzję! "Nie chce urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem"
Beata Tyszkiewicz (East News, East News)

Beata Tyszkiewicz jest bez wątpienia jedną z pierwszych prawdziwych gwiazd polskiego show biznesu. Była żona Andrzeja Wajdy znana jest z wielu wspaniałych ról filmowych i serialowych oraz wielkiej klasy, którą emanowała na ekranie i poza nim.

Aktorka o arystokratycznych korzeniach u starszego pokolenia budziła sentyment za czasami wielkiej polskiej kinematografii, a młodszych widzów zachwycała zasiadając za stołem jury "Tańca z Gwiazdami".

Niestety w ostatnich latach zmagała się z problemami zdrowotnymi. W 2017 roku przeszła aż dwa zawały, co zmusiło ją do opuszczenia programu.

Piękna gwiazda postanowiła odsunąć się z życia publicznego, przestała pokazywać w telewizji, a nawet spisała swój testament... Fani jednak do tej pory mieli nadzieję na wielki powrót ikony polskiego kina. Teraz jej córka - Karolina Wajda, rozwiała wszelkie wątpliwości.

"Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta" - mówi w rozmowie z Super Expressem. "Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem. Dzisiejsze pokolenie ma do tego inny stosunek. Aktorki pokazują się w dresach i bez makijażu, a moja mama zawsze była osobą zadbaną".

Czujecie się urażeni, gdy oglądacie gwiazdy pokazujące swoje prawdziwe oblicze,czy wolelibyście żeby zachowywały fasadę perfekcji?

KOMENTARZE
(135)
Magda
4 tyg. temu
Sorry Pudel, ale Beacie Tyszkiewicz to akurat nie wciśniecie chowania się za sztuczną perfekcją. Ta kobieta z dumą przez wiele lat pokazywała widzom w całej Polsce swoje zmarszczki i inne oznaki upływu czasu, z którymi celebrytki nie umieją się pogodzić. Po prostu nie ma już siły albo chce zadbać o siebie i życzę jej dużo spokoju i wytrwałości w tym postanowieniu!
gość
4 tyg. temu
Dla Pani Beaty dużo zdrowia i spokoju. Piękna i mądra kobieta z klasą.
bacha
4 tyg. temu
klasa
Gość
4 tyg. temu
Wizerunek i sposób wyluzowania powinien być dostosowany do miejsca i okolicznosci. Wolę gdy gwiazdy stają na wysokosci zadania i starają się pokazywać od najlepszej strony, bez zakłamywania rzeczywistosci ale z dbałością. Gwiazda powinna wiedzieć kiedy zejść ze sceny, pani Beata i tym razem wykazuje się wielką klasą.
Jkg
4 tyg. temu
To była, jest i będzie zawsze baba z jajami! A do tego talent i klasa.
Najnowsze komentarze (135)
Mój Nick
3 tyg. temu
Może Maryla pójdzie w jej ślady...?🤔🤔🤔
Datura
3 tyg. temu
Wspaniala , moj maz byl w niej zakochany ( byl am zazdrosna) 😃
osia
3 tyg. temu
..klasa i dystans do siebie ...duzo spokoju zycze...
Gość
3 tyg. temu
Cudowna, wspaniała aktorka i piękna kobieta. Zagrała tyle wspaniałych ról filmowych i teatralnych, że może wreszcie odpocząć. Ma prawo do prywatności. Dużo zdrowia Pani Beato!
Ilona
3 tyg. temu
Dużo zdrowia. To Aktorka z wielką klasą
magdalena sz
4 tyg. temu
nie lubialm jej w tym programie. chamska baba
Ewa
4 tyg. temu
Nadal jest piekna Kobieta z klasa
ano
4 tyg. temu
Bynajmniej wygląda normalnie
123
4 tyg. temu
Przepiękna kobieta w każdym czasie
Gość
4 tyg. temu
Drugiej Pani Tyszkiewicz już nie będzie.Cieszyć się że mamy okazję podziwiać osobę z klasą i haryzmą.Duźo zdrowia dla Pani Beaty...i dziękuję że Pani jest
Jaaa
4 tyg. temu
Piękna kobieta pod każdym względem. Wzór dla wszystkich. Piękna, mądrości wzór
Aaa
4 tyg. temu
Ona wie kiedy zejść ze sceny z klasą. Bezcenne i nie do kupienia.
J. P.
4 tyg. temu
DAMA XXI Wieku.
Daniel
4 tyg. temu
Niech sobie odpoczywa teraz, zasłużyła sobie na to!!!
...
Następna strona