Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Bezdomna Loni Willison twierdzi, że trafiła na ulicę przez "złych ludzi" (ZDJĘCIA)

89
Podziel się

Była modelka Loni Willison, która od jakiegoś czasu żyje na ulicy, w dość pokrętny sposób skomentowała swoją obecną sytuację. "Nie chcę zniszczyć nikomu życia" - mówi z wyraźną goryczą.

Bezdomna Loni Willison twierdzi, że trafiła na ulicę przez "złych ludzi" (ZDJĘCIA)
Loni Willison mówi o swojej obecnej sytuacji. Smutne? (FORUM)
bDIbeotN

Loni Willison wiele lat temu była wziętą modelką fitness i układała sobie życie u boku Jeremy'ego Jacksona, gwiazdora Słonecznego Patrolu. Na co dzień propagowała zdrowy tryb życia, chwaliła się wysportowaną sylwetką oraz, wraz z ukochanym, walczyła o popularność na ściankach. Niestety, dziś jej rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej.

W październiku zeszłego roku amerykańskie media obiegły zdjęcia Loni Willison wygrzebującej jedzenie ze śmietnika. Okazało się, że była żona Jeremy'ego Jacksona jest obecnie bezdomna i zdana wyłącznie na siebie. Zapewniała przy tym, że nie potrzebuje niczyjej pomocy i nie chce mieć kontaktu z osobami, którymi w przeszłości się otaczała.

bDIbeotP
Zobacz także: Makijażystka zmarła przez przedawkowanie

Teraz paparazzi ponownie spotkali Loni krążącą w okolicach plaży w Santa Monica, a nawet udało im się uciąć sobie z nią krótką pogawędkę. Po tym, jak rozmówca The Sun wręczył jej buty i jedzenie, opowiedziała krótko o sytuacji, w której się znalazła. Jednocześnie była modelka dość pokrętnie wyjaśniła, dlaczego żyje na ulicy i nie chce szukać pomocy.

bDIbeotV

Po prostu tu utknęłam. Nawet gdybym mogła poprosić kogoś o pomoc, to raczej nie da się nic z tym zrobić - stwierdziła gorzko, po czym dodała: Zanim trafiłam na ulicę, byłam rażona prądem przez bite dziewięć miesięcy, każdego j*banego dnia, więc nie mogę zostać w jednym miejscu. Nie mogę żyć w budynkach, nie mogę żyć w domu, nie mogę nigdzie żyć, bo muszę cały czas być w ruchu - wyjaśniała mgliście.

Jednocześnie Loni przyznaje, że nie wie, co przyniesie przyszłość, ale nie chce czuć się dla nikogo ciężarem.

Nie chcę zniszczyć komuś życia tylko dlatego, że kogoś znam, dlatego muszę przeczekać i zobaczyć, co się dalej wydarzy - mówiła.

Warto wspomnieć, że Loni zaznaczała już wcześniej, że nie chce mieć kontaktu z byłymi znajomymi ani eksmałżonkiem. Zapewniła natomiast, że to nie narkotyki stały się powodem jej upadku, lecz "źli ludzie". Niestety nie powiedziała, kogo dokładnie ma na myśli, ale przyznała, że od dawna nie rozmawiała z Jeremym i nie chce od niego pomocnej dłoni.

bDIbeotW

Pamiętajmy jednak, że ich związek zakończył się głośnym skandalem, a były mąż, jak donosiły media, miał ją pobić i zostawić na łóżku we krwi, ze złamanymi żebrami i zadrapaniami na całym ciele. Tym dziwniej brzmią więc jej słowa o rażeniu prądem, cokolwiek miała na myśli...

Myślicie, że wkrótce jednak wyjdzie na prostą?

bDIbeotX
bDIbeotY
bDIbeouq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(89)
Turysta
wczoraj
To ona nie umie mysleć?
Gość
2 dni temu
Daily mail: "In a chilling audio recording obtained by MailOnline in 2015, Willison can be heard screaming in terror as Jackson allegedly strangled and beat her, leaving her with two broken ribs, an injured neck and scratches on her face and body. LA police officers were called to the incident in August 2014 and in a police report seen by MailOnline the star was accused of 'attempt murder' – a case later dropped after distraught Loni decided not to press charges."
Jadzia
2 dni temu
Ile ona ma lat?
bDIbeour
Koralina
2 dni temu
tu chodzi o fale elektromagnetyczne, a nie prąd; cała masa ludzi wie o co chodzi
Przygnębienie...
2 dni temu
Strasznie smutne
Zzz
2 dni temu
Elity, illuminati ją zniszczyli.
bad_ann
2 dni temu
Piękne kobiety przerobione na lalki przyciągają jak magnes zrypanych facetów, powszechne zjawisko
8===
2 dni temu
PRZEZ złych ludzi . a myslenie i swoje zdanie to gdzie ? pr\zeciez nie jest ubezwłasnowolniona
landwo
2 dni temu
gdyby wyszła na wybieg modowy w stroju w jakich teraz chodzi "znawcy mody" mówiliby pewnie, że to wspaniałe, zachwycające, świeże, kontrowersyjne, poruszające.
Vincent
2 dni temu
Nie schizofrenia tylko elity. To co się dzieje na gorze to porażka, i jak ktoś umie czytać między słowami wywnioskuje z jej wypowiedzi dlaczego jest jak jest. Prawda jest taka, ze nie chciała się zgadzać ani patrzeć na pewne rzeczy dlatego ją zniszczyli.
ech
2 dni temu
dostała w głowę jeden raz za dużo i jej się pomieszało... dziwne, że nikt jej nie pomaga
Asia
2 dni temu
Dajcie już jej spokój. Współczuję jej pewnie codziennie paparazzi za nią łazi i strzela foty
Angie
2 dni temu
Dla mnie schizofrenia jest oczywista- ten tekst o rażeniu prądem i potrzebie ciągłego ruchu...
bDIbeouj
Anha
2 dni temu
Widzę ten artykuł na pudelku po raz 3 w przeciągu pół roku, nie macie nowszych newsów tylko ciągle piszecie o niej to samo?
...
Następna strona
bDIbeouL