Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

BEZDOMNA siostra Georginy Rodriguez błaga ją o pomoc i żali się: "Ja jestem w stanie przeżyć na kromce chleba, ale moje dzieci już nie"

544
Podziel się:

Patricia Rodriguez udzieliła wywiadu, w którym ubolewała nad brakiem pomocy ze strony zamożnej przyrodniej siostry. Kobieta od trzech lat nie ma stałego miejsca zamieszkania i wraz z dziećmi pomieszkuje w opuszczonych budynkach.

BEZDOMNA siostra Georginy Rodriguez błaga ją o pomoc i żali się: "Ja jestem w stanie przeżyć na kromce chleba, ale moje dzieci już nie"
Siostra Georginy Rodriguez żali się na brak pomocy (Instagram, YouTube)

Historia Georginy Rodriguez przywodzi na myśl bajkę o Kopciuszku. Jeszcze kilka lat temu pochodząca z ubogiej rodziny kobieta pracowała jako asystentka sprzedaży w salonie Gucci. Wszystko zmieniło się, gdy do sklepu zawitał znany na całym świecie Cristiano Ronaldo, któremu od razu wpadła w oko. Dziś wychowujący wspólnie czwórkę dzieci piłkarz i jego ukochana tworzą jedną z bardziej medialnych "it couple", a ich instagramowe profile śledzi łącznie ponad 535 (!) milionów fanów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Konflikt Smaszcz i Janachowskiej oraz Anna Wendzikowska zaprasza na kakao

Choć Georgina wiedzie szczęśliwe życie w dostatku, okazuje się, że niektórzy z jej bliskich ledwo wiążą koniec z końcem. Ostatnio jej przyrodnia siostra wystąpiła w hiszpańskim programie "Socialite", w którym opowiedziała o swoich problemach materialnych. Okazuje się, że kobieta od trzech lat jest bezdomna i wraz z dziećmi pomieszkuje w opuszczonych budynkach. W wywiadzie Patricia Rodriguez ubolewała nad swoim losem i - jak twierdzi - brakiem jakiegokolwiek wsparcia ze strony zamożnej siostry.

Jestem spłukana, a moja siostra mi nie pomaga. (...) Czasem mam co jeść, czasem nie mam, czasem mam z czego zapłacić czynsz, a czasem nie - żaliła się publicznie, dodając jednak, że najbardziej dotyka ją fakt, że ukochana Ronaldo nie chce pomóc jej pociechom.

Co najbardziej mnie boli, to sytuacja moich dzieci. Ja jestem w stanie przeżyć na kromce chleba, ale moje dzieci, które są jej siostrzeńcami, już nie.

Patricia wyznała, że jej relacja z siostrą pogorszyła się po śmierci ich ojca w 2019 roku. Mimo to zdecydowała się wystosować w jej stronę desperacką prośbę:

Georgina, potrzebuję pomocy, jesteś moją siostrą - błagała w programie, wyjaśniając:

Wiem, że nie ma względem mnie żadnych zobowiązań ani żadnej odpowiedzialności, ale ponieważ jest taka wspierająca i dobra dla innych, to powinna również wspomóc swoich siostrzeńców. Jeśli nie chcesz pomóc mi, pomóż swoim siostrzeńcom - zaapelowała.

Przypominamy, że to nie pierwszy raz jak krewni Rodriguez narzekają na brak pomocy z jej strony. Po głośnym dokumencie "Jestem Georgina" psioczył na nią publicznie także jej wujek, Jesus Hernandez. Georginy Rodriguez OSKARŻA ją w mediach: "To zła kobieta! Może się nas wstydzić i uważać, że JEST LEPSZA"

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(544)
Zofia
rok temu
To niech się do pracy bierze, a ojciec dzieci gdzie?
Del
rok temu
Ciekawe czy byli nią tak zainteresowani wcześniej, gdy nie była dziewczyną Ronaldo z milionami.
Iii
rok temu
Jak się wydaje dzieci na świat to trzeba brać za nie odpowiedzialność, a nie liczyć, że może jakaś krewna wyjdzie bogato za mąż i będzie mnie utrzymywać. Że jej nie wstyd iść z tym do mediów przecież wiadomo, że po takim czymś relacji z siostrą nie odbuduje... tylko, że ta kobieta chce jej dopiec, bo już wie, że g... dostanie
Ewa
rok temu
Życie...
takie zycie
rok temu
Inkubatory nie dziela sie kasa
Najnowsze komentarze (544)
Roma
9 miesięcy temu
Z ubogiej rodziny i prace w butiku Gucci, bez szkoly, znajomosci jezykow? A ze, jest zla to widac
anik
11 miesięcy temu
Też mam taką sytuację że brat z żoną mojego męża są nieudacznikami, nie pracują bo im się nie chce, żyją z socjali , płodzą kolejne dzieci. Na początku myśleliśmy wszyscy że na prawdę coś poszło nie tak, że to im się wymsknęło spod kontroli i trzeba im pomagać. Pomagaliśmy. Robiliśmy zakupy, dawaliśmy pieniądze, pomoc mieli i materialną i finansową. Trwało to kilka lat, bo dzieci ciągle małe. Jednak ciągle nie można żyć z kogoś . Trzeba w końcu wziąść się za pracę, starać się. Później to już ich wymagania pomocy tylko rosły a oni nadal nic nie robili. Tak się wychodzi na pomocy. Teraz jesteśmy źli i niedobrzy bo my żyjemy jak ludzie a oni nadal nic nie robią, tylko czekają na pomoc. Dalej uważają że po skrzywdzeni. Ja mam kilka chorób , z którymi dzięki Panu Bogu mogę funkcjonować, Chodzić do pracy. Oni są zdrowi zupełnie ale po co jak można oczekiwać tylko pomocy.
Yyyy
11 miesięcy temu
Na jedzenie nie ma ale na uzupelnianie rzes juz tak hahaha
Jula
11 miesięcy temu
Oj, już bez przesady jedna torebkę Hermes to by jej mogła dać i tyle... Ale w sumie dać palca to by taka chciała rękę po łokieć, hmm ...
Aoaoao
rok temu
Siostrzeńcy PRZYRODNIEJ siostry 😂 Trzeba się było nie stukać po kątach to byś sama o kromce chleba przeżyła
Jejku
rok temu
Rodzina jak w przypadku Megan, ma wielką ochotę na pieniądze jej meza
Ktosik
rok temu
Georgina jak wcześniej wspomniano nie była zamoąrzna i też pracowała . To nie ona ma miliony tylko Ronaldo więcej ,już siostra nie ma obowiązku musieć, a Ronaldo już tym bardziej . Pani siostra poszła do medium by zrobić zament i by z kasy wyskoczyli żekomo siostra . Choć kto wie może już pożyczała tylko wiecznie zbyt mało było i studnia się skończyła pożyczek . To że ma się miliony nie znaczy że trzeba musieć dawać i rodzina łapska już wyciąga . A Pani matka do pracy jak wieksząść społeczeństwa na na świecie cywilizowane . Życie jest piękne ale bardzo trudne i nie każdemu zaglądać w nasze majtasy czy śmierdzi ,czy w portwelu bo się pieniądze wylewają . Ja też pracuje i żyje z dzieckiem sama . Zawsze jest wyjście, byle nie żebry
Asiek
rok temu
W Hiszpanii jest dobry socjal, takze nie rozumiem jak moze nie miec na jedzienie dla dzieci. Chyba, że wydaje wszystko na coś innego. Chlanie i cpanie.. Wcale się nie dziwie Georgini, że nie chce miec z nimi nic wspolnego.
Joga
rok temu
Gdyby była naprawdę kochająca siostra to nie wierzę że Georgina by się odwróciła od niej. Ona sama mówiła że wprowadziła.sie z domu bardzo wcześnie i sama się utrzymywała.Wiec świadczy to o tym że w tej rodzinie było źle. Dlaczego rodzina sprzedaje swoje newsy do prasy? Już to świadczy jaka z niej siostra i tyle...gówno by dostała ode mnie za takie.cos ...ma rację Georgina.
J16
rok temu
Moment.. To tam za bycie bezdomnym i zamieszkanie w opuszczonych budynkach płaci się czynsz? Niewiarygodna historia..
Wali ściemą
rok temu
"Jestem od 3 lat bezdomna"... A za chwilę" zdarza się, że nie mam na czynsz"
Pupu
rok temu
Gio daj 2 melony! Dzieci napewno z tego już zobaczą, za to mamusia będzie miała melanż życia.
z Andaluzji
rok temu
Czytając te komentarze od razu przypomniałem sobie dlaczego wiele lat temu wyemigrowałem z Polski.
WolnaKorea22
rok temu
Super rodzinka, szacunek dla Ronaldo, nie zwariował od szmalu, najlepszego
...
Następna strona