Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

BEZDOMNA siostra Georginy Rodriguez błaga ją o pomoc i żali się: "Ja jestem w stanie przeżyć na kromce chleba, ale moje dzieci już nie"

543
Podziel się:

Patricia Rodriguez udzieliła wywiadu, w którym ubolewała nad brakiem pomocy ze strony zamożnej przyrodniej siostry. Kobieta od trzech lat nie ma stałego miejsca zamieszkania i wraz z dziećmi pomieszkuje w opuszczonych budynkach.

BEZDOMNA siostra Georginy Rodriguez błaga ją o pomoc i żali się: "Ja jestem w stanie przeżyć na kromce chleba, ale moje dzieci już nie"
Siostra Georginy Rodriguez żali się na brak pomocy (Instagram, YouTube)

Historia Georginy Rodriguez przywodzi na myśl bajkę o Kopciuszku. Jeszcze kilka lat temu pochodząca z ubogiej rodziny kobieta pracowała jako asystentka sprzedaży w salonie Gucci. Wszystko zmieniło się, gdy do sklepu zawitał znany na całym świecie Cristiano Ronaldo, któremu od razu wpadła w oko. Dziś wychowujący wspólnie czwórkę dzieci piłkarz i jego ukochana tworzą jedną z bardziej medialnych "it couple", a ich instagramowe profile śledzi łącznie ponad 535 (!) milionów fanów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Konflikt Smaszcz i Janachowskiej oraz Anna Wendzikowska zaprasza na kakao

Choć Georgina wiedzie szczęśliwe życie w dostatku, okazuje się, że niektórzy z jej bliskich ledwo wiążą koniec z końcem. Ostatnio jej przyrodnia siostra wystąpiła w hiszpańskim programie "Socialite", w którym opowiedziała o swoich problemach materialnych. Okazuje się, że kobieta od trzech lat jest bezdomna i wraz z dziećmi pomieszkuje w opuszczonych budynkach. W wywiadzie Patricia Rodriguez ubolewała nad swoim losem i - jak twierdzi - brakiem jakiegokolwiek wsparcia ze strony zamożnej siostry.

Jestem spłukana, a moja siostra mi nie pomaga. (...) Czasem mam co jeść, czasem nie mam, czasem mam z czego zapłacić czynsz, a czasem nie - żaliła się publicznie, dodając jednak, że najbardziej dotyka ją fakt, że ukochana Ronaldo nie chce pomóc jej pociechom.

Co najbardziej mnie boli, to sytuacja moich dzieci. Ja jestem w stanie przeżyć na kromce chleba, ale moje dzieci, które są jej siostrzeńcami, już nie.

Patricia wyznała, że jej relacja z siostrą pogorszyła się po śmierci ich ojca w 2019 roku. Mimo to zdecydowała się wystosować w jej stronę desperacką prośbę:

Georgina, potrzebuję pomocy, jesteś moją siostrą - błagała w programie, wyjaśniając:

Wiem, że nie ma względem mnie żadnych zobowiązań ani żadnej odpowiedzialności, ale ponieważ jest taka wspierająca i dobra dla innych, to powinna również wspomóc swoich siostrzeńców. Jeśli nie chcesz pomóc mi, pomóż swoim siostrzeńcom - zaapelowała.

Przypominamy, że to nie pierwszy raz jak krewni Rodriguez narzekają na brak pomocy z jej strony. Po głośnym dokumencie "Jestem Georgina" psioczył na nią publicznie także jej wujek, Jesus Hernandez. Georginy Rodriguez OSKARŻA ją w mediach: "To zła kobieta! Może się nas wstydzić i uważać, że JEST LEPSZA"

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(543)
Zofia
2 miesiące temu
To niech się do pracy bierze, a ojciec dzieci gdzie?
Del
2 miesiące temu
Ciekawe czy byli nią tak zainteresowani wcześniej, gdy nie była dziewczyną Ronaldo z milionami.
Iii
2 miesiące temu
Jak się wydaje dzieci na świat to trzeba brać za nie odpowiedzialność, a nie liczyć, że może jakaś krewna wyjdzie bogato za mąż i będzie mnie utrzymywać. Że jej nie wstyd iść z tym do mediów przecież wiadomo, że po takim czymś relacji z siostrą nie odbuduje... tylko, że ta kobieta chce jej dopiec, bo już wie, że g... dostanie
Ewa
2 miesiące temu
Życie...
takie zycie
2 miesiące temu
Inkubatory nie dziela sie kasa
Najnowsze komentarze (543)
Anonimowy ano...
2 miesiące temu
Jeżeli by nie miała bogatej siostry to by nikt nie wiedzial jak krzywdzi swoje dzieci, podejrzewam że głównie przez charakter i lenistwo. To powinno być karane z urzędu. Wszyscy winni tylko nie ja.
Aoaoao
2 miesiące temu
Siostrzeńcy PRZYRODNIEJ siostry 😂 Trzeba się było nie stukać po kątach to byś sama o kromce chleba przeżyła
Jejku
2 miesiące temu
Rodzina jak w przypadku Megan, ma wielką ochotę na pieniądze jej meza
Ktosik
2 miesiące temu
Georgina jak wcześniej wspomniano nie była zamoąrzna i też pracowała . To nie ona ma miliony tylko Ronaldo więcej ,już siostra nie ma obowiązku musieć, a Ronaldo już tym bardziej . Pani siostra poszła do medium by zrobić zament i by z kasy wyskoczyli żekomo siostra . Choć kto wie może już pożyczała tylko wiecznie zbyt mało było i studnia się skończyła pożyczek . To że ma się miliony nie znaczy że trzeba musieć dawać i rodzina łapska już wyciąga . A Pani matka do pracy jak wieksząść społeczeństwa na na świecie cywilizowane . Życie jest piękne ale bardzo trudne i nie każdemu zaglądać w nasze majtasy czy śmierdzi ,czy w portwelu bo się pieniądze wylewają . Ja też pracuje i żyje z dzieckiem sama . Zawsze jest wyjście, byle nie żebry
Asiek
2 miesiące temu
W Hiszpanii jest dobry socjal, takze nie rozumiem jak moze nie miec na jedzienie dla dzieci. Chyba, że wydaje wszystko na coś innego. Chlanie i cpanie.. Wcale się nie dziwie Georgini, że nie chce miec z nimi nic wspolnego.
Joga
2 miesiące temu
Gdyby była naprawdę kochająca siostra to nie wierzę że Georgina by się odwróciła od niej. Ona sama mówiła że wprowadziła.sie z domu bardzo wcześnie i sama się utrzymywała.Wiec świadczy to o tym że w tej rodzinie było źle. Dlaczego rodzina sprzedaje swoje newsy do prasy? Już to świadczy jaka z niej siostra i tyle...gówno by dostała ode mnie za takie.cos ...ma rację Georgina.
J16
2 miesiące temu
Moment.. To tam za bycie bezdomnym i zamieszkanie w opuszczonych budynkach płaci się czynsz? Niewiarygodna historia..
Wali ściemą
2 miesiące temu
"Jestem od 3 lat bezdomna"... A za chwilę" zdarza się, że nie mam na czynsz"
Pupu
2 miesiące temu
Gio daj 2 melony! Dzieci napewno z tego już zobaczą, za to mamusia będzie miała melanż życia.
z Andaluzji
2 miesiące temu
Czytając te komentarze od razu przypomniałem sobie dlaczego wiele lat temu wyemigrowałem z Polski.
WolnaKorea22
2 miesiące temu
Super rodzinka, szacunek dla Ronaldo, nie zwariował od szmalu, najlepszego
Moim zdaniem
2 miesiące temu
Niańczenie urw i lumpów którzy nie mogą pracować bo robota ich męczy jest wysoce nieetyczne.
Shizka
2 miesiące temu
Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz. Tyle w temacie materializmu. Dno.
ateistka
2 miesiące temu
A z jakiej racji siostra ma jej pomagać? Ona jest zazdrosna i tyle, za robotę niech się weźmie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie